Łukasz Prokop
241.03
bielski
06:3913:17
Sigma 10 25
Joanna Kocot
161.16
Skrzyczne
08:1614:04
Delta 4 S
Grzegorz Fiema
110.15
Żar
08:3213:09
Allegro M
Bogusław Zdrowak
110.05
Żar
08:4813:33
Xchord ML
Wojtek Bykowski
95.99
Borsk
07:1112:23
Mantra 6 ML
marcin minkiewicz
92.56
Hope Valley
08:5814:18
Alpina 4 L
GRZERO
88.55
Śnieżnica
06:5412:29
Bonanza 2 M
Jarosław Janus
86.95
Skrzyczne
07:3911:19
Boomerang 11 M
Marcin Kosior
80.26
Klin (Andrzejówka)
10:1715:01
Nyos RS L
Marcin Białobłocki
78.63
Klin (Andrzejówka)
06:4013:08
Delta 2 ML
Maciej Januchta
73.17
Śnieżnica
09:5813:51
Carrera L
Lukáš Hadaš
72.27
Klin (Andrzejówka)
07:4412:00
Venus SC M
Dariusz Mordarski
69.25
Klin (Andrzejówka)
07:0510:00
Omega XAlps 24
Monika Makowska
67.13
Borsk
07:2112:24
Alpina 4 S
Michał
62.47
Skrzyczne
09:4912:26
Rook L
Michał Mildner
57.97
Skrzyczne
09:0811:27
Delta 3 MS
Piotr Świderski
55.47
Śnieżnica
08:1611:28
Rook 2 MS
KRZYSZTOF MAKOWSKI
51.17
Klin (Andrzejówka)
07:2310:19
Sigma 10 25
Baśka
50.44
Śnieżnica
09:5311:54
Ion 6 XXS
Jarosław Józik
49.50
Żar
08:3110:18
Cayenne 4 XS
Bartłomiej Borek
48.98
Śnieżnica
08:1810:15
Explorer M
Adam Grzech
44.35
Klin (Andrzejówka)
08:0010:13
Freedom L
Wojtek Majewski
43.57
Mała Kopa
10:3114:09
Tango M
Łukasz Czyżewski
42.72
Skrzyczne
09:1311:53
Delta 3 XL
Paweł Koenigsberg
42.00
Klin (Andrzejówka)
08:1810:43
Delta 2 MS
Michał Tworek
37.28
Mała Czantoria
07:5410:31
Ion 5 S
Piotr Łuczkowski
37.09
Śnieżnica
07:2409:38
Iota 2 27
Piotr Gliniak
35.65
Śnieżnica
08:0010:33
Arak M
Artur Barczynski
35.10
Mała Kopa
09:0111:50
Delta 2 ML
Małgorzata Błędowska
34.42
Śnieżnica
08:2209:40
Rush 5 XS
Krzysztof Drzycimski
33.99
Piła
07:5709:10
Poison 3 Xl
Krzysztof Martyna
31.81
Mała Kopa
10:4113:03
Xchord ML
Jakub Rybka
31.17
Piła
08:0709:21
Rush 4 ML
Piotr Klarzyński
30.56
Klin (Andrzejówka)
10:4212:55
Mentor 5 S
Dawid Król
30.12
Klin (Andrzejówka)
07:1310:00
King M
Szymon Struś
30.10
Śnieżnica
08:0909:53
Mentor 4 S
Marek Furman
29.72
Skrzyczne
07:4809:14
Aspen 4 26
Marek Miłowski
27.74
Klin (Andrzejówka)
11:0713:29
Delta 3 ML
Leszek Grodkowski
25.86
Borsk
10:3011:27
Delta 2 MS
Krzysztof Cieślinski
24.58
Borsk
10:3711:55
Knight ML
Andrzej Kołodziejski
24.09
Mała Kopa
08:5910:53
Mentor 4 S
Jarosław Chmielewski
23.68
Żar
08:4411:04
Delta 2 XS
Leonia Zając
23.66
Bassano
09:3211:45
Beat S
Piotr Krezymon
23.53
Borsk
07:5509:25
CHILI 4 XS
Zbyszek Deka
22.97
Mała Kopa
11:4914:41
Sigma 10 25
Marek Miłowski
22.92
Klin (Andrzejówka)
07:4609:57
Delta 3 ML
Mirek Olkowicz
21.89
Klin (Andrzejówka)
10:5912:06
Delta 2 ML
dawid kopiczko
21.85
Skrzyczne
08:0909:04
Delta 2 L
Andrzej Zieliński
21.07
Śnieżnica
07:1109:07
Sycross One XL
Mariusz Kłos
21.04
Śnieżnica
08:1309:36
Mentor 4 M