Jakub Kwiatkowski
201.56
Borsk
08:0714:05
Queen 2 L
Święty
53.80
Borsk
08:3410:17
Queen 2 MS
Bartosz Kaczmarczyk
44.01
Mała Kopa
09:4411:59
Mentor 6 M
Lukáš Hadaš
40.43
Klin (Andrzejówka)
07:5509:38
Venus SC M
Hnido
40.34
Klin (Andrzejówka)
08:5410:33
Anakis 2 M
Mirek Olkowicz
39.52
Klin (Andrzejówka)
08:3611:55
Delta 2 ML
Darek Klimas
24.51
Listulmarken
08:0509:03
Eden 6 24
pansabina
24.22
Borsk
07:3408:17
Sigma 10 25
Bogdan Leja
22.94
Klin (Andrzejówka)
07:4409:01
Bonanza 2 L
Łukasz Kołodziejczak
20.16
Meduno - Monte Valinis
09:4511:44
Alpina 3 S
Piotr Klarzyński
18.79
Klin (Andrzejówka)
12:1614:24
Mentor 5 S
Andrzej Kołodziejski
18.13
Mała Kopa
09:2710:18
Mentor 4 S
Darecki-Starry
17.38
Klin (Andrzejówka)
11:5015:20
Queen 2 MS
Krzysiek Ciach
17.27
Klin (Andrzejówka)
13:1215:31
Mentor 5 M
Marek Miłowski
16.10
Klin (Andrzejówka)
07:3409:27
Delta 3 ML
Mirek Olkowicz
15.51
Klin (Andrzejówka)
14:3715:41
Delta 2 ML
Bogdan Leja
15.36
Klin (Andrzejówka)
11:5315:01
Bonanza 2 L
Grzegorz Wierzba
15.29
Śnieżnica
08:2109:24
Sector XS
Piotr Jasinski
11.18
Klin (Andrzejówka)
11:5614:55
Vega 5 L
Grzegorz Fedrizzi
11.09
Javorovy
06:5408:04
Delta 2 ML
Piotr Klarzyński
10.65
Klin (Andrzejówka)
08:2510:08
Mentor 5 S
Wojciech Kocot
10.58
Kobala
09:0809:35
Maestro M
zw
10.55
Klin (Andrzejówka)
07:5208:54
Arcus 5 24
Kamil Sedziak
10.21
Montmin Coche-Cabane
09:2610:17
Wasp M
Kamil Put
8.58
Klin (Andrzejówka)
08:2309:23
Prion 4 M
Zofia Radzicka
7.36
Bassano
10:5311:35
BGD BASE S
Konrad Wybult
6.91
Klin (Andrzejówka)
13:4216:45
Mentor 4 M
Paweł Policht
6.10
Klin (Andrzejówka)
08:1709:16
Alpha 6 26
Waldemar Laskowski
6.06
Chełm (Grybów)
08:5110:23
Rush 5 MS
zw
5.07
Klin (Andrzejówka)
09:4710:24
Arcus 5 24
Marek Furman
4.81
Javorovy
08:0208:35
Aspen 4 26
Andrzej Sikoń
4.75
Klin (Andrzejówka)
09:2210:23
Ion 4 L
Anna Mołdach
4.67
Klin (Andrzejówka)
12:1113:01
Ion 5 XXS
Michał Jantas
4.19
Chełm (Grybów)
10:0410:34
Summit XC3 M
Bartlomiej Rudziński
3.85
Piła
14:5115:04
Golden 3 26
Klement
3.52
Klin (Andrzejówka)
11:3112:46
Ion 5 L
Seba
2.76
Unisław
13:2814:07
Chili 3 M
Łukasz Stolcman
2.60
Klin (Andrzejówka)
14:0716:37
Nemo 4 25
Jakub Smoleń
1.12
Klin (Andrzejówka)
15:4515:50
Emotion 3 SM
Łukasz Stolcman
1.02
Klin (Andrzejówka)
13:0013:04
Nemo 4 25