Mateusz Muras
2.31
Żar
08:4609:22
Nova Ion 3 S
Marek Furman
6.03
Żar
10:5611:51
Aspen 4 26
Wojciech Głowacki
5.72
Żar
14:1814:44
Cure M
Mateusz Muras
3.15
Żar
11:2211:50
Nova Ion 3 S
Bartess
1.96
Żar
12:4812:57
Sting 2 M
Marek Furman
7.99
Żar
07:5408:55
Aspen 4 26
tadeusz szmigiel
11.78
Wolowa Góra
10:2411:42
Arak M
Ola Wirbuł
6.91
Wolowa Góra
10:3611:32
Epic S
Łukasz Brach
47.92
Valdaora
08:2512:26
CHILI 4 M
Kamil Put
1.95
Rudnik
14:4314:49
Prion 4 M
Lesław Wirbuł
2.28
Rudnik
15:1515:23
Funky L
Bartlomiej Rudziński
4.83
Piła
07:4007:54
Golden 3 26
Bogdan Jasiński
8.45
Piła
13:0613:30
Orca2 42
Roman Augustynowicz
18.81
Piła
08:3010:11
Cayenne 5 M
Jakub Stępczyński
24.50
Mt Avena
08:2112:07
Delta 3 ML
Michał Pahl
24.97
Mt Avena
07:4909:26
Iota 28
Jeż Leszek
2.13
Michałków
09:5410:01
Optic 26
Jeż Leszek
2.35
Michałków
09:4309:48
Optic 26
Marek Miłowski
44.98
Mała Kopa
08:0012:03
Delta 3 ML
Piotr Klarzyński
16.91
Mała Kopa
07:2511:18
Mentor 5 S
Mariusz Strzelczyk
9.38
Mała Kopa
07:5009:22
Sprint 3 M
Marcin Białobłocki
72.90
Mała Kopa
08:0313:56
Delta 2 ML
Tomek Krupski
33.74
Mała Kopa
08:0712:18
Omega XAlps 2 24
Mirek Olkowicz
14.87
Mała Kopa
08:1610:18
Delta 2 ML
Maciej Targoni
11.62
Mała Kopa
08:2510:30
Echo M
Tomasz Czaplicki
24.30
Mała Kopa
09:0111:57
Rook 3 S
Artur Barczynski
20.09
Mała Kopa
09:3811:27
Delta 2 ML
Sławomir Zawojek
13.46
Mała Kopa
09:4310:55
Mentor 4 L
Andrzej Kołodziejski
9.56
Mała Kopa
10:0310:48
Mentor 4 S
Wojtek Majewski
9.31
Mała Kopa
10:0410:48
Tango M
Marek Bader
14.73
Mała Kopa
10:1412:04
Delta 3 L
Mariusz Strzelczyk
21.48
Mała Kopa
10:2813:08
Sprint 3 M
Mirek Olkowicz
38.92
Mała Kopa
11:3415:20
Delta 2 ML
Kaśka G.
6.97
Mała Kopa
11:3612:10
Epic S
Andrzej Kołodziejski
18.54
Mała Kopa
12:0613:46
Mentor 4 S
Piotr Klarzyński
23.50
Mała Kopa
12:2415:16
Mentor 5 S
Grzegorz Fedrizzi
5.68
Mała Czantoria
13:1314:15
Vega 4 M
Arkadiusz Zachara
4.17
Lijak
09:0809:46
Arkadiusz Zachara
3.47
Lijak
13:1413:32
Szymon Kuhnert
46.06
Leszno - Strzyżewice
07:3511:58
Iota 2 25
Grzegorz Przybylski
22.46
Leszno - Strzyżewice
08:4510:55
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
4.45
Leszno - Strzyżewice
07:4508:13
Epsilon 9 26
Mateusz Gajczewski
43.16
Kobala
11:0914:28
Queen 2 MS
Dawid Krajewski
37.06
Kobala
11:1913:55
Trango X-Race S/M
Waldemar Janiszewski
19.78
Kobala
12:4714:10
Cure L
Jarosław Hadaczek
18.24
Kobala
09:2710:17
Mentor 5 S
Marek Furman
0.46
Jaworzynka
09:3009:31
Aspen 4 26
Grzegorz Dudka
52.53
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2613:15
Aspen 5 28
Magdalena Pawlak
51.34
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2612:47
Artik 5 22
Krzycha
47.46
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2713:17
Artik 5 28