Zofia Radzicka
9.15
Gemona - Mt.Cuarnan
10:1710:57
BGD BASE S
Wojtek Majewski
9.31
Mała Kopa
10:0410:48
Tango M
Wojtek Bykowski
125.53
Borsk
08:2414:22
Alpina 4 ML
Wojciech Głowacki
5.72
Żar
14:1814:44
Cure M
Waldemar Janiszewski
19.78
Kobala
12:4714:10
Cure L
Tomek Krupski
33.74
Mała Kopa
08:0712:18
Omega XAlps 2 24
Tomasz Mariański
23.88
Bassano
07:5709:23
Artik 5 24
Tomasz Czaplicki
24.30
Mała Kopa
09:0111:57
Rook 3 S
tadeusz szmigiel
11.78
Wolowa Góra
10:2411:42
Arak M
Szymon Kuhnert
46.06
Leszno - Strzyżewice
07:3511:58
Iota 2 25
Święty
35.94
Borsk
08:3110:19
Queen 2 MS
Stanisław Sokołowski
21.07
Bassano
08:2410:14
Kangri L
Sławomir Zawojek
13.46
Mała Kopa
09:4310:55
Mentor 4 L
Roman Augustynowicz
18.81
Piła
08:3010:11
Cayenne 5 M
Ralf
49.35
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2412:17
Mantra M7 XL
Przemysław Czerwiński
50.65
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1712:25
Mentor 6 L
Piotr Klarzyński
23.50
Mała Kopa
12:2415:16
Mentor 5 S
Piotr Klarzyński
16.91
Mała Kopa
07:2511:18
Mentor 5 S
Piotr Karolak
50.14
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1412:47
Allegro M
Piotr Jasinski
2.97
Dzikowiec
12:5813:12
Vega 5 L
Ola Wirbuł
6.91
Wolowa Góra
10:3611:32
Epic S
Mirek Olkowicz
38.92
Mała Kopa
11:3415:20
Delta 2 ML
Mirek Olkowicz
14.87
Mała Kopa
08:1610:18
Delta 2 ML
Mikołaj Banaś
6.30
Bordano
14:5115:47
Alpha 3 24
Mikołaj Banaś
6.30
Bordano
14:5115:47
Rush 4 L
Michał Szyszka
4.87
Borsk
12:4112:56
Aspen 5 28
Michał Szyszka
5.45
Borsk
08:4709:16
Aspen 5 28
Michał Pahl
24.97
Mt Avena
07:4909:26
Iota 28
Michał Dudziński
45.89
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2313:02
Bonanza 2 S
Mateusz Muras
2.31
Żar
08:4609:22
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
3.15
Żar
11:2211:50
Nova Ion 3 S
Mateusz Gajczewski
43.16
Kobala
11:0914:28
Queen 2 MS
Mariusz Strzelczyk
21.48
Mała Kopa
10:2813:08
Sprint 3 M
Mariusz Strzelczyk
9.38
Mała Kopa
07:5009:22
Sprint 3 M
Marek Miłowski
44.98
Mała Kopa
08:0012:03
Delta 3 ML
Marek Furman
6.03
Żar
10:5611:51
Aspen 4 26
Marek Furman
7.99
Żar
07:5408:55
Aspen 4 26
Marek Furman
0.46
Jaworzynka
09:3009:31
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
50.66
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2113:36
Rook 2 S
Marek Bader
14.73
Mała Kopa
10:1412:04
Delta 3 L
Marcin Wirski
46.16
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2013:07
Artik 6 25
Marcin Makuch
17.84
Bassano
08:3509:58
Iota 2 25
Marcin Duszyński
7.59
Gemona - Mt.Cuarnan
09:5711:01
LM6 MS
Marcin Białobłocki
72.90
Mała Kopa
08:0313:56
Delta 2 ML
Magdalena Pawlak
51.34
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2612:47
Artik 5 22
Maciej Targoni
11.62
Mała Kopa
08:2510:30
Echo M
Maciej Bucho
52.59
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2813:24
Sector M
Maciej Banasik
4.42
Bassano
08:4609:23
Iota 2 29
Łukasz Brach
47.92
Valdaora
08:2512:26
CHILI 4 M
Leszek Ziolkowski
46.17
Gemona - Mt.Cuarnan
09:3412:20
Icepeak 26