Wojtek Bykowski
125.53
Borsk
08:2414:22
Alpina 4 ML
Marcin Białobłocki
72.90
Mała Kopa
08:0313:56
Delta 2 ML
Karol Prokorym
67.19
Borsk
08:1711:58
Queen 2 MS
Bartosz Pudłowski
58.62
Gemona - Mt.Cuarnan
10:2914:06
Peak 23
Maciej Bucho
52.59
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2813:24
Sector M
Grzegorz Dudka
52.53
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2613:15
Aspen 5 28
Magdalena Pawlak
51.34
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2612:47
Artik 5 22
Krzysztof Siwek
51.15
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2912:56
Artik 6 25
Iwo Banaś
50.97
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2613:30
Mantra M7 S
Marek Dmochowski
50.66
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2113:36
Rook 2 S
Przemysław Czerwiński
50.65
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1712:25
Mentor 6 L
Piotr Karolak
50.14
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1412:47
Allegro M
Ralf
49.35
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2412:17
Mantra M7 XL
Łukasz Brach
47.92
Valdaora
08:2512:26
CHILI 4 M
Krzycha
47.46
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2713:17
Artik 5 28
Grzegorz Fabijaniak
47.09
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2313:16
Bonanza 2 M
Leszek Ziolkowski
46.17
Gemona - Mt.Cuarnan
09:3412:20
Icepeak 26
Marcin Wirski
46.16
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2013:07
Artik 6 25
Szymon Kuhnert
46.06
Leszno - Strzyżewice
07:3511:58
Iota 2 25
Michał Dudziński
45.89
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2313:02
Bonanza 2 S
Igor Popik
45.85
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2313:11
Meru M
Krzysztof Schmidt
45.76
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1912:12
Enzo 3 L
Marek Miłowski
44.98
Mała Kopa
08:0012:03
Delta 3 ML
Krzysztof Martyna
44.65
Gemona - Mt.Cuarnan
09:3712:52
Xchord ML
Joanna Kocot
44.61
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2412:42
Delta 4 S
Mateusz Gajczewski
43.16
Kobala
11:0914:28
Queen 2 MS
Mirek Olkowicz
38.92
Mała Kopa
11:3415:20
Delta 2 ML
Dawid Krajewski
37.06
Kobala
11:1913:55
Trango X-Race S/M
Święty
35.94
Borsk
08:3110:19
Queen 2 MS
Tomek Krupski
33.74
Mała Kopa
08:0712:18
Omega XAlps 2 24
Jola Bryzek
31.56
Gemona - Mt.Cuarnan
10:1412:26
Rush 5 S
Krzysztof Orłowski
27.85
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2511:02
Tango L
Grzegorz Kopyto
26.39
Bassano
08:1911:17
Mystic 3 L
Michał Pahl
24.97
Mt Avena
07:4909:26
Iota 28
Jakub Stępczyński
24.50
Mt Avena
08:2112:07
Delta 3 ML
Tomasz Czaplicki
24.30
Mała Kopa
09:0111:57
Rook 3 S
Tomasz Mariański
23.88
Bassano
07:5709:23
Artik 5 24
Piotr Klarzyński
23.50
Mała Kopa
12:2415:16
Mentor 5 S
Jacek Zakrzewski
23.20
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2411:42
Maestro L
Grzegorz Przybylski
22.46
Leszno - Strzyżewice
08:4510:55
Epsilon 9 26
Mariusz Strzelczyk
21.48
Mała Kopa
10:2813:08
Sprint 3 M
Stanisław Sokołowski
21.07
Bassano
08:2410:14
Kangri L
Artur Barczynski
20.09
Mała Kopa
09:3811:27
Delta 2 ML
Waldemar Janiszewski
19.78
Kobala
12:4714:10
Cure L
Roman Augustynowicz
18.81
Piła
08:3010:11
Cayenne 5 M
Andrzej Kołodziejski
18.54
Mała Kopa
12:0613:46
Mentor 4 S
Jarosław Hadaczek
18.24
Kobala
09:2710:17
Mentor 5 S
Marcin Makuch
17.84
Bassano
08:3509:58
Iota 2 25
Piotr Klarzyński
16.91
Mała Kopa
07:2511:18
Mentor 5 S
Anna Zezula
15.52
Gemona - Mt.Cuarnan
09:4612:43
Swift 5 S