Arkadiusz Zachara
3.21
Lijak
09:3110:05
Arkadiusz Zachara
5.06
Lijak
14:1115:04
zbrozlo
13.21
Cergowa
08:1410:26
Xi 27
Dariusz Chrobak
99.67
Śnieżnica
05:2511:43
XCRacer M
Krzysztof Martyna
9.21
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2109:47
Xchord ML
Jacek Wojtaś
6.36
Skrzyczne
14:0414:23
Vega 2 S
Jakub Bączkowski
39.75
Cergowa
07:3710:50
UP Trango XC 2 S
Dawid Krajewski
50.92
Kobala
09:3013:07
Trango X-Race S/M
Witold Raś
9.87
Cergowa
09:1910:52
Trango X-Race M
Wojtek Majewski
20.82
Wolowa Góra
11:0212:56
Tango M
Anna Zezula
8.71
Gemona - Mt.Cuarnan
11:0311:45
Swift 5 S
Jerzy Gajda
21.70
Cergowa
09:1810:47
Summit XC4 S/M
Michał Jantas
6.72
Chełm (Grybów)
10:5211:45
Summit XC3 M
Michał Jantas
1.88
Chełm (Grybów)
09:3309:46
Summit XC3 M
Jarosław Sałek
30.14
Michałków
10:0112:56
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
45.55
Michałków
09:3411:50
Sprint 3 M
Piotr Kuźmicz
3.36
Javorovy
09:1809:33
Sir Edmund 23
Jacek Ślusarczyk
28.08
Śnieżnica
07:0709:57
Sigma 10 27
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
51.65
Lijak
08:2214:09
Sigma 10 27
kemoT
78.29
Cergowa
06:5610:26
Sigma 10 25
Wojciech Raś
18.60
Cergowa
07:3610:08
Sigma 10 25
Maciej Bucho
16.18
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4411:50
Sector M
Małgorzata Błędowska
32.18
Śnieżnica
08:2310:27
Rush 5 XS
Waldemar Laskowski
3.69
Chełm (Grybów)
11:1712:31
Rush 5 MS
Mikołaj Banaś
6.30
Gemona - Mt.Cuarnan
13:1913:41
Rush 4 L
Michał
10.38
Skrzyczne
09:2610:36
Rook L
Monika Mysliwiec
25.03
Cergowa
07:0108:20
Rook 3 MS
Witold Ossera
55.80
Skrzyczne
07:3910:31
Rook 3 MS
Marek Dmochowski
35.01
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2212:50
Rook 2 S
AdamRook2
31.80
Skrzyczne
07:3809:20
Rook 2 ML
Sławomir Pyżalski
10.41
Cergowa
09:5112:05
Rise 3 M
Mateusz Gajczewski
12.02
Kobala
09:1310:38
Queen 2 MS
Piotr Zawadzki
8.46
Skrzyczne
08:5609:29
Queen 2 ML
Kamil Put
2.04
Rudnik
15:0915:14
Prion 4 M
Dariusz Dudzik
19.28
Bassano
10:2312:19
Optic 26
Jeż Leszek
6.94
Michałków
11:0611:51
Optic 26
Tomek Krupski
61.65
Mała Kopa
08:4813:25
Omega XAlps 2 24
Marcin Kosior
4.53
Dolní Morava
11:4012:23
Nyos RS L
Krzysztof Żelisko
8.34
Fajsławice
10:0710:51
Meru M
Przemysław Czerwiński
18.84
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1710:17
Mentor 6 L
Jarosław Hadaczek
9.32
Kobala
09:0409:48
Mentor 5 S
Stanisław Sagan
25.98
Fajsławice
10:4612:31
Mentor 5 M
Grzegorz Fedrizzi
11.58
Javorovy
08:0109:24
Mentor 5 M
Marcin
42.29
Skrzyczne
07:3109:53
Mentor 5 L
Andrzej Kołodziejski
6.31
Wolowa Góra
12:4113:19
Mentor 4 S
Szymon Struś
44.70
Śnieżnica
08:1810:41
Mentor 4 S
Tomasz Perczak
5.59
Śnieżnica
07:1307:53
Mentor 4 S
Tomasz Perczak
8.00
Śnieżnica
09:1910:26
Mentor 4 S
Mariusz Kłos
54.59
Śnieżnica
06:4611:23
Mentor 4 M
Nawrocki Michał
68.99
Fajsławice
11:2113:58
Mentor 4 M
Iwo Banaś
30.86
Gemona - Mt.Cuarnan
11:4814:05
Mantra M7 S
Iwo Banaś
32.60
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2011:34
Mantra M7 S
Przemek Jakubczyk
102.43
Skrzyczne
07:3112:17
Maestro M
Wojciech Kocot
7.51
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2009:35
Maestro M
Jacek Zakrzewski
10.94
Gemona - Mt.Cuarnan
11:1111:56
Maestro L
Marcin Duszyński
10.84
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4811:39
LM6 MS
Paweł Szczepanek
76.84
Śnieżnica
06:5211:54
Leopard S
Grzegorz Otręba
7.25
Skrzyczne
08:2209:48
Knight MS
JG.
18.14
Bassano
09:4811:33
Kibo 2 M
JG.
2.83
Bassano
07:4407:56
Kibo 2 M
Michał Pahl
7.44
Kobala
09:4210:30
Iota 28
pawello148
6.72
Śnieżnica
13:2114:18
Iota 26
TOMEK STOCH
9.86
Śnieżnica
07:1508:16
Iota 26
TOMEK STOCH
8.43
Śnieżnica
10:1710:59
Iota 26
Maciej Banasik
10.57
Bassano
09:4010:24
Iota 2 29
Maciej Banasik
3.14
Bassano
07:4308:02
Iota 2 29
Krzysztof Matuszyk
1.57
Eyam Edge
10:5110:56
Iota 2 29
Andrzej Brzozowski
2.77
Żar
11:2911:59
Iota 2 27
Laguna
3.40
Bassano
09:3109:48
Iota 2 25
Laguna
3.52
Bassano
07:5908:15
Iota 2 25
Marcin Makuch
51.22
Bassano
08:0911:19
Iota 2 25
Laguna
32.44
Bassano
10:1212:10
Iota 2 25
OlafD
9.11
Bassano
09:4310:23
Iota 2 21
Baśka
11.80
Szczebel
09:4510:29
Ion 6 XXS
Anna Mołdach
5.41
Bordano
14:1415:11
Ion 5 XXS
Leonia Zając
4.94
Bordano
15:4016:05
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
9.30
Gemona - Mt.Cuarnan
10:5711:39
Ion 5 XXS
Leszek Ziolkowski
10.71
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:44
Icepeak 26
Mateusz Mamala
2.76
Śnieżnica
13:1013:16
Golden 3 24
Paweł Dołomisiewicz
9.76
Fajsławice
11:4912:29
Funky S
Lesław Wirbuł
7.22
Wolowa Góra
12:5913:35
Funky L
Arkadiusz Antosz
4.33
Bassano
11:2411:41
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
5.41
Bassano
09:2610:11
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
3.27
Bassano
07:5108:10
Epsilon 9 26
Krzysztof Schmidt
22.02
Gemona - Mt.Cuarnan
09:0310:29
Enzo 3 L
Witold Gilarski
18.09
Bassano
10:4712:38
Envy 2 28
Witold Gilarski
19.35
Bassano
07:2408:52
Elan 2 28
Witold Kawa
17.28
Skrzyczne
07:2509:10
Discovery 5 M
Joanna Kocot
7.67
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1309:41
Delta 4 S
Jakub Stępczyński
33.74
Kobala
09:4312:24
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
53.93
Mała Kopa
08:2213:26
Delta 2 ML
dawid kopiczko
3.72
Javorovy
08:2709:26
Delta 2 L
andrzej bernadek
2.49
Chełm (Grybów)
13:0013:36
CHILI 4 S
Łukasz Brach
11.39
Valdaora
08:0709:09
CHILI 4 M
Łukasz Brach
55.54
Valdaora
10:0814:09
CHILI 4 M
Jerzy Adamczyk
2.37
Chełm (Grybów)
12:4013:40
CHILI 4 M
SEB
11.23
Skrzyczne
07:5108:56
Chili 3 S
Przemysław Wrzosek
50.18
Skrzyczne
07:0410:37
Cayenne 4 M
Maciej Januchta
24.75
Śnieżnica
08:4310:36
Carrera L
Michał Dudziński
7.74
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:36
Bonanza 2 S