Andrzej Brzozowski
2.77
Żar
11:2911:59
Iota 2 27
Lesław Wirbuł
7.22
Wolowa Góra
12:5913:35
Funky L
Wojtek Majewski
20.82
Wolowa Góra
11:0212:56
Tango M
Andrzej Kołodziejski
6.31
Wolowa Góra
12:4113:19
Mentor 4 S
Łukasz Brach
11.39
Valdaora
08:0709:09
CHILI 4 M
Łukasz Brach
55.54
Valdaora
10:0814:09
CHILI 4 M
Baśka
11.80
Szczebel
09:4510:29
Ion 6 XXS
Wojciech Dziedzic
4.25
Szczebel
12:2313:01
Alpha 6 28
Paweł Szczepanek
76.84
Śnieżnica
06:5211:54
Leopard S
Mateusz Mamala
2.76
Śnieżnica
13:1013:16
Golden 3 24
TOMEK STOCH
9.86
Śnieżnica
07:1508:16
Iota 26
Piotr Gliniak
11.65
Śnieżnica
08:1609:11
Arak M
Dariusz Chrobak
99.67
Śnieżnica
05:2511:43
XCRacer M
Tomasz Perczak
5.59
Śnieżnica
07:1307:53
Mentor 4 S
pawello148
6.72
Śnieżnica
13:2114:18
Iota 26
Mariusz Kłos
54.59
Śnieżnica
06:4611:23
Mentor 4 M
Maciej Januchta
24.75
Śnieżnica
08:4310:36
Carrera L
Małgorzata Błędowska
32.18
Śnieżnica
08:2310:27
Rush 5 XS
TOMEK STOCH
8.43
Śnieżnica
10:1710:59
Iota 26
Jacek Ślusarczyk
28.08
Śnieżnica
07:0709:57
Sigma 10 27
Tomasz Perczak
8.00
Śnieżnica
09:1910:26
Mentor 4 S
Szymon Struś
44.70
Śnieżnica
08:1810:41
Mentor 4 S
Marcin
42.29
Skrzyczne
07:3109:53
Mentor 5 L
Przemek Jakubczyk
102.43
Skrzyczne
07:3112:17
Maestro M
Przemysław Wrzosek
50.18
Skrzyczne
07:0410:37
Cayenne 4 M
Witold Kawa
17.28
Skrzyczne
07:2509:10
Discovery 5 M
Michał
10.38
Skrzyczne
09:2610:36
Rook L
Witold Ossera
55.80
Skrzyczne
07:3910:31
Rook 3 MS
SEB
11.23
Skrzyczne
07:5108:56
Chili 3 S
Grzegorz Otręba
7.25
Skrzyczne
08:2209:48
Knight MS
Jacek Wojtaś
6.36
Skrzyczne
14:0414:23
Vega 2 S
Grzegorz Nowak
71.59
Skrzyczne
07:0110:47
Alpina 4 L
Piotr Zawadzki
8.46
Skrzyczne
08:5609:29
Queen 2 ML
AdamRook2
31.80
Skrzyczne
07:3809:20
Rook 2 ML
Marek Furman
20.35
Skrzyczne
07:0909:29
Aspen 4 26
Jarosław Warzecha
9.50
Skrzyczne
13:0113:45
Aspen 5 26
Kamil Put
2.04
Rudnik
15:0915:14
Prion 4 M
Jarosław Sałek
30.14
Michałków
10:0112:56
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
45.55
Michałków
09:3411:50
Sprint 3 M
Jeż Leszek
6.94
Michałków
11:0611:51
Optic 26
Tomek Krupski
61.65
Mała Kopa
08:4813:25
Omega XAlps 2 24
Marcin Białobłocki
53.93
Mała Kopa
08:2213:26
Delta 2 ML
Arkadiusz Zachara
5.06
Lijak
14:1115:04
Arkadiusz Zachara
3.21
Lijak
09:3110:05
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
51.65
Lijak
08:2214:09
Sigma 10 27
Dawid Krajewski
50.92
Kobala
09:3013:07
Trango X-Race S/M
Jakub Stępczyński
33.74
Kobala
09:4312:24
Delta 3 ML
Mateusz Gajczewski
12.02
Kobala
09:1310:38
Queen 2 MS
Jarosław Hadaczek
9.32
Kobala
09:0409:48
Mentor 5 S
Michał Pahl
7.44
Kobala
09:4210:30
Iota 28