Przemek Jakubczyk
102.43
Skrzyczne
07:3112:17
Maestro M
Dariusz Chrobak
99.67
Śnieżnica
05:2511:43
XCRacer M
kemoT
78.29
Cergowa
06:5610:26
Sigma 10 25
Paweł Szczepanek
76.84
Śnieżnica
06:5211:54
Leopard S
Grzegorz Nowak
71.59
Skrzyczne
07:0110:47
Alpina 4 L
Nawrocki Michał
68.99
Fajsławice
11:2113:58
Mentor 4 M
Tomek Krupski
61.65
Mała Kopa
08:4813:25
Omega XAlps 2 24
Witold Ossera
55.80
Skrzyczne
07:3910:31
Rook 3 MS
Łukasz Brach
55.54
Valdaora
10:0814:09
CHILI 4 M
Mariusz Kłos
54.59
Śnieżnica
06:4611:23
Mentor 4 M
Marcin Białobłocki
53.93
Mała Kopa
08:2213:26
Delta 2 ML
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
51.65
Lijak
08:2214:09
Sigma 10 27
Marcin Makuch
51.22
Bassano
08:0911:19
Iota 2 25
Dawid Krajewski
50.92
Kobala
09:3013:07
Trango X-Race S/M
Przemysław Wrzosek
50.18
Skrzyczne
07:0410:37
Cayenne 4 M
Mariusz Strzelczyk
45.55
Michałków
09:3411:50
Sprint 3 M
Szymon Struś
44.70
Śnieżnica
08:1810:41
Mentor 4 S
Marcin
42.29
Skrzyczne
07:3109:53
Mentor 5 L
Jakub Bączkowski
39.75
Cergowa
07:3710:50
UP Trango XC 2 S
Marek Dmochowski
35.01
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2212:50
Rook 2 S
Jakub Stępczyński
33.74
Kobala
09:4312:24
Delta 3 ML
Iwo Banaś
32.60
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2011:34
Mantra M7 S
Laguna
32.44
Bassano
10:1212:10
Iota 2 25
Małgorzata Błędowska
32.18
Śnieżnica
08:2310:27
Rush 5 XS
AdamRook2
31.80
Skrzyczne
07:3809:20
Rook 2 ML
Iwo Banaś
30.86
Gemona - Mt.Cuarnan
11:4814:05
Mantra M7 S
Jarosław Sałek
30.14
Michałków
10:0112:56
Sprint 3 S
Jacek Ślusarczyk
28.08
Śnieżnica
07:0709:57
Sigma 10 27
Stanisław Sagan
25.98
Fajsławice
10:4612:31
Mentor 5 M
Monika Mysliwiec
25.03
Cergowa
07:0108:20
Rook 3 MS
Maciej Januchta
24.75
Śnieżnica
08:4310:36
Carrera L
Krzysztof Schmidt
22.02
Gemona - Mt.Cuarnan
09:0310:29
Enzo 3 L
Jerzy Gajda
21.70
Cergowa
09:1810:47
Summit XC4 S/M
Wojtek Majewski
20.82
Wolowa Góra
11:0212:56
Tango M
Marek Furman
20.35
Skrzyczne
07:0909:29
Aspen 4 26
Witold Gilarski
19.35
Bassano
07:2408:52
Elan 2 28
Dariusz Dudzik
19.28
Bassano
10:2312:19
Optic 26
Przemysław Czerwiński
18.84
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1710:17
Mentor 6 L
Wojciech Raś
18.60
Cergowa
07:3610:08
Sigma 10 25
JG.
18.14
Bassano
09:4811:33
Kibo 2 M
Witold Gilarski
18.09
Bassano
10:4712:38
Envy 2 28
Witold Kawa
17.28
Skrzyczne
07:2509:10
Discovery 5 M
Maciej Bucho
16.18
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4411:50
Sector M
Tomasz Mariański
15.31
Bassano
10:3612:05
Artik 5 24
zbrozlo
13.21
Cergowa
08:1410:26
Xi 27
Mateusz Gajczewski
12.02
Kobala
09:1310:38
Queen 2 MS
Baśka
11.80
Szczebel
09:4510:29
Ion 6 XXS
Krzysztof Siwek
11.79
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4711:20
Artik 6 25
Piotr Gliniak
11.65
Śnieżnica
08:1609:11
Arak M
Grzegorz Fedrizzi
11.58
Javorovy
08:0109:24
Mentor 5 M