Piotr Kuźmicz
3.36
Javorovy
09:1809:33
Sir Edmund 23
dawid kopiczko
3.72
Javorovy
08:2709:26
Delta 2 L
Grzegorz Fedrizzi
11.58
Javorovy
08:0109:24
Mentor 5 M
Joanna Kocot
7.67
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1309:41
Delta 4 S
Krzysztof Schmidt
22.02
Gemona - Mt.Cuarnan
09:0310:29
Enzo 3 L
Michał Dudziński
7.74
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:36
Bonanza 2 S
Leszek Ziolkowski
10.71
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:44
Icepeak 26
Przemysław Czerwiński
18.84
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1710:17
Mentor 6 L
Iwo Banaś
32.60
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2011:34
Mantra M7 S
Wojciech Kocot
7.51
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2009:35
Maestro M
Krzysztof Martyna
9.21
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2109:47
Xchord ML
Marek Dmochowski
35.01
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2212:50
Rook 2 S
Grzegorz Fabijaniak
7.14
Gemona - Mt.Cuarnan
10:3910:59
Bonanza 2 M
Maciej Bucho
16.18
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4411:50
Sector M
Krzysztof Siwek
11.79
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4711:20
Artik 6 25
Marcin Duszyński
10.84
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4811:39
LM6 MS
Leonia Zając
10.73
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4811:24
Beat S
Zofia Radzicka
10.63
Gemona - Mt.Cuarnan
10:5611:24
BGD BASE S
Anna Mołdach
9.30
Gemona - Mt.Cuarnan
10:5711:39
Ion 5 XXS
Anna Zezula
8.71
Gemona - Mt.Cuarnan
11:0311:45
Swift 5 S
Jacek Zakrzewski
10.94
Gemona - Mt.Cuarnan
11:1111:56
Maestro L
Iwo Banaś
30.86
Gemona - Mt.Cuarnan
11:4814:05
Mantra M7 S
Mikołaj Banaś
6.30
Gemona - Mt.Cuarnan
13:1913:41
Rush 4 L
Paweł Dołomisiewicz
9.76
Fajsławice
11:4912:29
Funky S
Stanisław Sagan
25.98
Fajsławice
10:4612:31
Mentor 5 M
Krzysztof Żelisko
8.34
Fajsławice
10:0710:51
Meru M
Nawrocki Michał
68.99
Fajsławice
11:2113:58
Mentor 4 M
Krzysztof Matuszyk
1.57
Eyam Edge
10:5110:56
Iota 2 29
Marcin Kosior
4.53
Dolní Morava
11:4012:23
Nyos RS L
andrzej bernadek
2.49
Chełm (Grybów)
13:0013:36
CHILI 4 S
Waldemar Laskowski
3.69
Chełm (Grybów)
11:1712:31
Rush 5 MS
Michał Jantas
1.88
Chełm (Grybów)
09:3309:46
Summit XC3 M
Jerzy Adamczyk
2.37
Chełm (Grybów)
12:4013:40
CHILI 4 M
Michał Jantas
6.72
Chełm (Grybów)
10:5211:45
Summit XC3 M
Jakub Bączkowski
39.75
Cergowa
07:3710:50
UP Trango XC 2 S
Wojciech Raś
18.60
Cergowa
07:3610:08
Sigma 10 25
Monika Mysliwiec
25.03
Cergowa
07:0108:20
Rook 3 MS
Sławomir Pyżalski
10.41
Cergowa
09:5112:05
Rise 3 M
Jerzy Gajda
21.70
Cergowa
09:1810:47
Summit XC4 S/M
zbrozlo
13.21
Cergowa
08:1410:26
Xi 27
Witold Raś
9.87
Cergowa
09:1910:52
Trango X-Race M
kemoT
78.29
Cergowa
06:5610:26
Sigma 10 25
Leonia Zając
4.94
Bordano
15:4016:05
Ion 5 XXS
Zofia Radzicka
6.19
Bordano
14:1815:19
BGD BASE S
Anna Mołdach
5.41
Bordano
14:1415:11
Ion 5 XXS
Dariusz Dudzik
19.28
Bassano
10:2312:19
Optic 26
Maciej Banasik
3.14
Bassano
07:4308:02
Iota 2 29
Witold Gilarski
18.09
Bassano
10:4712:38
Envy 2 28
Witold Gilarski
19.35
Bassano
07:2408:52
Elan 2 28
Arkadiusz Antosz
4.33
Bassano
11:2411:41
Epsilon 9 26