Łukasz Brach
11.39
Valdaora
08:0709:09
CHILI 4 M
SEB
11.23
Skrzyczne
07:5108:56
Chili 3 S
Jacek Zakrzewski
10.94
Gemona - Mt.Cuarnan
11:1111:56
Maestro L
Marcin Duszyński
10.84
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4811:39
LM6 MS
Leonia Zając
10.73
Gemona - Mt.Cuarnan
10:4811:24
Beat S
Leszek Ziolkowski
10.71
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:44
Icepeak 26
Zofia Radzicka
10.63
Gemona - Mt.Cuarnan
10:5611:24
BGD BASE S
Maciej Banasik
10.57
Bassano
09:4010:24
Iota 2 29
Sławomir Pyżalski
10.41
Cergowa
09:5112:05
Rise 3 M
Michał
10.38
Skrzyczne
09:2610:36
Rook L
Witold Raś
9.87
Cergowa
09:1910:52
Trango X-Race M
TOMEK STOCH
9.86
Śnieżnica
07:1508:16
Iota 26
Paweł Dołomisiewicz
9.76
Fajsławice
11:4912:29
Funky S
Jarosław Warzecha
9.50
Skrzyczne
13:0113:45
Aspen 5 26
Jarosław Hadaczek
9.32
Kobala
09:0409:48
Mentor 5 S
Anna Mołdach
9.30
Gemona - Mt.Cuarnan
10:5711:39
Ion 5 XXS
Krzysztof Martyna
9.21
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2109:47
Xchord ML
OlafD
9.11
Bassano
09:4310:23
Iota 2 21
Anna Zezula
8.71
Gemona - Mt.Cuarnan
11:0311:45
Swift 5 S
Piotr Zawadzki
8.46
Skrzyczne
08:5609:29
Queen 2 ML
TOMEK STOCH
8.43
Śnieżnica
10:1710:59
Iota 26
Krzysztof Żelisko
8.34
Fajsławice
10:0710:51
Meru M
Tomasz Perczak
8.00
Śnieżnica
09:1910:26
Mentor 4 S
Michał Dudziński
7.74
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1109:36
Bonanza 2 S
Joanna Kocot
7.67
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1309:41
Delta 4 S
Wojciech Kocot
7.51
Gemona - Mt.Cuarnan
09:2009:35
Maestro M
Michał Pahl
7.44
Kobala
09:4210:30
Iota 28
Grzegorz Otręba
7.25
Skrzyczne
08:2209:48
Knight MS
Lesław Wirbuł
7.22
Wolowa Góra
12:5913:35
Funky L
Grzegorz Fabijaniak
7.14
Gemona - Mt.Cuarnan
10:3910:59
Bonanza 2 M
Jeż Leszek
6.94
Michałków
11:0611:51
Optic 26
Michał Jantas
6.72
Chełm (Grybów)
10:5211:45
Summit XC3 M
pawello148
6.72
Śnieżnica
13:2114:18
Iota 26
Jacek Wojtaś
6.36
Skrzyczne
14:0414:23
Vega 2 S
Andrzej Kołodziejski
6.31
Wolowa Góra
12:4113:19
Mentor 4 S
Mikołaj Banaś
6.30
Gemona - Mt.Cuarnan
13:1913:41
Rush 4 L
Zofia Radzicka
6.19
Bordano
14:1815:19
BGD BASE S
Tomasz Perczak
5.59
Śnieżnica
07:1307:53
Mentor 4 S
Arkadiusz Antosz
5.41
Bassano
09:2610:11
Epsilon 9 26
Anna Mołdach
5.41
Bordano
14:1415:11
Ion 5 XXS
Arkadiusz Zachara
5.06
Lijak
14:1115:04
Leonia Zając
4.94
Bordano
15:4016:05
Ion 5 XXS
Marcin Kosior
4.53
Dolní Morava
11:4012:23
Nyos RS L
Arkadiusz Antosz
4.33
Bassano
11:2411:41
Epsilon 9 26
Wojciech Dziedzic
4.25
Szczebel
12:2313:01
Alpha 6 28
dawid kopiczko
3.72
Javorovy
08:2709:26
Delta 2 L
Waldemar Laskowski
3.69
Chełm (Grybów)
11:1712:31
Rush 5 MS
Laguna
3.52
Bassano
07:5908:15
Iota 2 25
Laguna
3.40
Bassano
09:3109:48
Iota 2 25
Piotr Kuźmicz
3.36
Javorovy
09:1809:33
Sir Edmund 23