Zofia Radzicka
20.07
Gemona - Mt.Cuarnan
10:2511:58
BGD BASE S
Mariusz Strzelczyk
19.02
Michałków
09:5412:31
Sprint 3 M
Wojciech
18.85
Kohut
11:0713:40
Epsilon 7 28
Artur Pawlak
18.72
Skrzyczne
08:5111:14
Rush 5 L
Orłowski Adrian
17.55
Laworta
12:0713:54
Sigma 10 27
Kinga Brzeszcz
16.71
Skrzyczne
08:3309:20
Tequila 4 XS
Leonia Zając
16.68
Gemona - Mt.Cuarnan
10:1611:45
Beat S
Monika Mysliwiec
16.37
Cergowa
07:3710:12
Rook 3 MS
Marcin Raszka
16.01
Skrzyczne
11:4313:26
Rook 2 MS
Agnieszka Andryszczak
14.83
Kohut
11:1913:43
Tequila 4 XS
Arkadiusz Antosz
13.73
Bassano
07:4710:41
Epsilon 9 26
Rafał Kwaśniewski
13.41
Skrzyczne
08:3410:14
BGD BASE ML
Piotr Kuźmicz
12.68
Skrzyczne
08:3709:53
Sir Edmund 23
Robert Biaduń
11.82
Leszno - Strzyżewice
06:0907:04
Classic L
Jerzy Adamczyk
11.66
Kohut
11:5512:49
CHILI 4 M
Klement
11.37
Javorovy
09:1512:13
Ion 5 L
andrzej bernadek
10.25
Kohut
11:4612:49
CHILI 4 S
Ciup3k
9.92
Węgrzce Wielkie
15:3716:00
Synthesis 29
Tomasz Pyś
9.90
Szczebel
08:3709:11
Epsilon 8 27
JG.
9.84
Bassano
09:3310:47
Kibo 2 M
Grzegorz Otręba
9.71
Skrzyczne
10:1211:11
Knight MS
Waldemar Laskowski
9.58
Wapno
11:0812:16
Rush 5 MS
Jacek Zakrzewski
9.38
Gemona - Mt.Cuarnan
09:3310:06
Maestro L
Jacek Antecki
8.40
Skrzyczne
08:3609:21
Golden 4 26
Wacław Warda
8.37
Wapno
10:2411:48
Summit XC4 M
Dorota Borucka
7.35
Szczebel
12:2513:30
Rook 2 S
Tomasz Pyś
6.80
Szczebel
12:0813:05
Epsilon 8 27
Piotr Łuczkowski
6.46
Śnieżnica
07:1707:46
Iota 2 27
Mateusz Mamala
6.19
Szczebel
12:0112:38
Golden 24
Mateusz Muras
6.06
Skrzyczne
13:5515:18
Nova Ion 3 S
Mikołaj Banaś
5.70
Bordano
17:4018:52
Alpha 3 24
Mikołaj Banaś
5.70
Bordano
17:4018:52
Rush 4 L
Rafał Kwaśniewski
5.70
Skrzyczne
12:5913:24
BGD BASE ML
Marcin Michalec
5.20
Ranspach
14:2415:08
Michał Jantas
5.18
Wapno
10:5911:32
Summit XC3 M
Laguna
4.95
Bassano
12:4012:55
Iota 2 25
Ciup3k
4.88
Węgrzce Wielkie
16:3516:48
Arriba 2 XXS
Mateusz Muras
4.52
Skrzyczne
11:1611:41
Nova Ion 3 S
Marcin Michalec
4.00
Ranspach
13:0713:18
Ion 5 S
Norbert Wietecha
3.78
Cergowa
07:4408:31
Tequila 4 M
Michał Jantas
3.04
Wapno
12:0012:14
Summit XC3 M
Mateusz Mamala
2.97
Szczebel
08:5909:16
Golden 3 24
Andrzej Kołodziejski
2.58
lwówecki
12:2612:35
Mentor 4 S
Arkadiusz Zachara
2.54
Lijak
06:4306:49
Robert Biaduń
2.54
Leszno - Strzyżewice
06:0106:07
Classic L
Arkadiusz Zachara
2.53
Lijak
08:2108:29
Andrzej Kołodziejski
2.04
Jelenia Góra
16:0016:05
Mentor 4 S
Jakub Stępczyński
0.71
Kobala
09:0609:08
Delta 3 ML
Krzysztof Siwek
0.16
Gemona del Friuli
15:2915:31
Artik 6 25