Zdzisław Staniak
5.68
Korbielów
09:5010:12
Rook 2 ML
Zbyszek Deka
22.87
Mała Kopa
10:1111:24
Sigma 10 25
Wojtek Majewski
27.73
Mała Kopa
07:4510:15
Tango M
Wojciech Dziedzic
5.63
Śnieżnica
10:5211:30
Alpha 6 28
Witosław Girjat
144.78
Lajnar
06:1011:48
Delta 2 L
Tooman
16.83
rybnicki
08:4209:37
Mentor 4 XS
Tomek Krupski
42.11
Mała Kopa
06:4209:55
Omega XAlps 2 24
tomasz skrabek
40.01
Mała Kopa
07:5110:31
Trango 2 Xl
Tomasz Cieślar
10.52
Skrzyczne
09:5410:51
Eden 5 28
Szymon Struś
27.15
Śnieżnica
07:3109:10
Mentor 4 S
Sylwiusz Pachel
46.19
Lijak
10:5513:01
LM6 MS
Sylwester Dudek
7.10
Śnieżnica
14:0314:50
Mentor 2 Xs
Święty
121.76
Piła
07:2211:28
Queen 2 MS
Seba
24.70
Skrzyczne
07:5810:13
Carrera L
Ryszard Jakiel
42.48
Mała Kopa
07:4510:40
Delta 2 ML
Robert Szczur
4.06
Daćbogi
09:2609:41
Artik 5 26
Robert Szczur
4.98
Daćbogi
12:4112:53
Artik 5 26
Robert Piotrowski
9.06
Piła
08:2709:14
Riot ML
Robert Biaduń
3.77
Leszno - Strzyżewice
09:1409:39
Classic L
Rafał Pachulski
111.96
Konopki
07:5012:02
UP Trango XC 3 M
Przemysław Czerwiński
38.02
Śnieżnica
07:5010:24
Mentor 6 L
Piotr Świderski
11.44
Chełm (Grybów)
10:3311:47
Rook 2 MS
Piotr Łuczkowski
19.55
Śnieżnica
10:2312:04
Iota 2 27
Piotr Jasinski
10.71
Dzikowiec
08:3109:16
Vega 5 L
Paweł Wysocki (szybki)
41.26
Borowa
09:0112:03
Delta 2 ML
Paweł Ruszkiewicz
20.83
Mała Kopa
08:0810:11
Delta 4 S
Paweł Lis
26.21
Śnieżnica
08:0710:09
Delta 4 L
Paweł Koenigsberg
0.19
Zawada
12:2312:24
Delta 2 MS
Paweł Koenigsberg
1.78
Dąbrówka Łubniańska
09:5410:02
Delta 2 MS
Paweł Koenigsberg
1.23
Dąbrówka Łubniańska
09:0009:02
Delta 2 MS
Paweł Koenigsberg
29.90
Dąbrówka Łubniańska
10:2612:07
Delta 2 MS
Paweł Bielański
6.04
Fitjar
12:2013:43
Mentor 4 M
Pawel Bedynski
100.88
Bassano
09:0713:57
Enzo 3 L
Mostek
22.49
Chełm (Grybów)
09:0111:47
Sigma 10 25
Mirek Olkowicz
28.33
Mała Kopa
07:4010:26
Delta 2 ML
MirAs
44.14
Żywiec
15:2216:30
Dudek Universal 25.5
Mikołaj Walczyk
10.82
Skrzyczne
10:0711:13
Mentor 4 S
Michał Szyszka
18.38
Dębina
09:0611:16
Aspen 5 28
Michał Szyc
39.50
Daćbogi
11:3012:47
Cayenne S
Michał Staszek
3.92
Żar
08:5610:03
Rook 2 MS
Michał Skrzypczak
68.04
Kobala
10:4014:37
Xi 27
Michał Pawłowski
69.40
Kobala
09:5713:52
Tenor M
Mateusz Olejnik
1487.52
Revine Lago
10:2313:11
Ion 5 S
Mateusz Muras
6.11
Skrzyczne
07:2907:52
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
3.89
Skrzyczne
10:4811:05
Nova Ion 3 S
Mateusz Lis
16.03
Konopki
11:0212:08
Ion 4 S
Mateusz Jakubowski
4.51
Lijak
10:1610:38
Universal 1.1 28
Mateusz Jakubowski
15.56
Lijak
13:1715:38
Universal 1.1 28
Mateusz Brzeszcz
62.49
Śnieżnica
08:0812:47
Sector S
Mariusz Strzelczyk
63.38
Michałków
06:5309:42
Sprint 3 M
Mariusz Maj
2.64
Śnieżnica
09:4409:59
Artik 3 25
Marian Kryza
2.56
lwówecki
07:3907:46
Punk M
Marian Kryza
2.73
lwówecki
10:4410:51
Punk M
Marek Perkowski
117.89
Michałków
08:5613:10
Artik 5 26
Marek Miłowski
32.77
Mała Kopa
08:0610:18
Delta 3 ML
Marek Furman
12.01
Skrzyczne
07:4308:59
Aspen 4 26
Marek Cichoń
2.85
Javorovy
10:4410:57
BGD BASE ML
Marek Cichoń
3.30
Javorovy
08:3309:04
BGD BASE ML
Marek
9.33
Leszno - Strzyżewice
09:1710:23
Universal 1.1 25.5
Marcin Żuwała
18.20
Żar
10:5312:42
Crossalps 26.5
Marcin Makuch
143.61
Michałków
08:2313:29
Iota 2 25
Marcin Hańderek
3.06
Żar
11:5912:05
lotnia miękka masztowa
Marcin Białobłocki
54.48
Mała Kopa
06:3811:01
Delta 2 ML
Marcin
20.94
Skrzyczne
10:4612:15
Mentor 5 L
Małgorzata Błędowska
18.53
Śnieżnica
08:0609:12
Rush 5 XS
Maciej Krzesiński
20.36
Dobrzeń Wielki
09:1411:16
Mentor 2 S
Maciej Banasik
2.20
Michałków
07:4407:51
Iota 2 29
Maciej Banasik
4.00
Michałków
09:1709:29
Iota 2 29
Maciej Banasik
2.22
Michałków
11:2211:29
Iota 2 29
Maciej Banasik
0.07
Michałków
07:5307:54
Iota 2 29
Łyskawa
4.50
Żar
11:3512:09
Antea 2 L
Łyskawa
3.10
Żar
13:1213:25
Antea 2 L
Łyskawa
2.60
Żar
09:3609:53
Antea 2 L
Lukasz Sieminski
235.00
Lajnar
05:5514:19
Mentor 5 M
Łukasz Chalcarz
2.91
Śnieżnica
12:1712:27
Blacklight M
Łukasz Brach
184.46
Lajnar
06:0413:45
CHILI 4 M
Lech Garus
4.38
Revine Lago
13:4313:56
Kudos L
Lech Garus
7.88
Revine Lago
10:1110:51
Kudos L
Krzysztof Matuszyk
5.41
Scarborough
10:4911:49
Iota 2 29
Krzysztof Martyna
72.28
Mała Kopa
07:4212:05
Xchord ML
Klement
22.18
Borowa
09:4410:54
Ion 5 L
Kaśka G.
10.94
Mała Kopa
08:1009:22
Epic S
Kamil Stępień
8.28
Brauneck Toelzerhutte
08:3409:44
Fusion M
Justyna
11.95
Javorovy
08:3211:12
Punk S
Joanna Reinert
33.80
Dębina
08:2010:52
Epsilon 8 23
Joanna Kocot
49.82
Żar
09:2112:46
Delta 4 S
Jerzy Gryckiewicz
9.89
Lijak
11:0011:37
Atlas L
Janusz Fuzowski
86.15
Konopki
08:3411:51
Ace M
Jakub Zborowski
3.03
Śnieżnica
12:5813:07
Iota 26
Jakub Smoleń
0.26
Mieroszów
15:0315:11
Emotion 3 SM
Jakub Rożek
32.00
Mała Kopa
08:0310:39
Nevada 2 28
Jakub Nowak
1.90
Rudniki
17:2217:25
Base 2 L
Jakub Nowak
1.70
Rudniki
16:5016:53
Base 2 L
JakubG
1.56
Żar
07:0007:07
JakubG
1.54
Żar
09:3009:34
JakubG
1.92
Żar
11:0311:12
Jacek Miłowski
75.98
Mała Kopa
08:0512:50
Cure ML
Iwo Banaś
51.92
Emberger Alm
11:2414:05
Mantra M7 S
HURAK
12.69
Gronity
02:1102:53
Powerplay Sting 160
Heniek Marian
52.29
Żywiec
15:2616:47
Moscito 29