Zenon Karolewicz
1.56
Meidelstetten
10:2510:29
Kantega XC 2 S
Zenon Karolewicz
1.43
Meidelstetten
10:4610:49
Kantega XC 2 S
Wojtek Hulboj
3.93
Żar
07:5308:06
BiBeta 5 42
Wojciech Głowacki
6.20
Żar
11:1211:44
Cure M
Wojciech Dziedzic
2.41
Śnieżnica
13:5414:00
Alpha 6 28
TOMEK STOCH
11.81
Emberger Alm
08:2509:12
Iota 26
Tomasz Raś
1.73
Stanica
15:4415:46
Synthesis 25
Tomasz Raś
13.99
Stanica
15:4816:34
Synthesis 25
Tomasz Egzmont
16.12
Skrzyczne
10:5412:40
Artik 5 24
Tomasz Cieślar
5.26
Javorovy
11:3312:27
Eden 5 28
Sylwiusz Pachel
4.86
Żar
11:1511:51
LM6 MS
Sylwiusz Pachel
5.39
Żar
12:0112:41
LM6 MS
Sylwiusz Pachel
14.44
Żar
08:4610:49
LM6 MS
Sławomir Pyżalski
15.30
Mała Kopa
10:5512:22
Rise 3 M
Sławek M
4.42
Mała Czantoria
10:1811:08
Infinity 3 L
Seba
10.45
Skrzyczne
08:3609:10
Carrera L
Ryszard Jakiel
34.58
Żar
08:3711:15
Delta 4 ML
Robert Rajzer
37.02
Mała Kopa
09:3012:56
Iota 2 25
Robert Dadak
25.48
Żar
08:2510:09
Cayenne 4 M
rafal lipa
19.24
Mała Kopa
08:3009:52
Kangri L
Piotr Szymański
23.01
Żar
08:3710:31
Chili 3 S
Piotr Syc
22.89
Skrzyczne
10:2911:03
Xi 25
Piotr Świderski
8.91
Śnieżnica
10:2911:16
Rook 2 MS
Piotr Staszak
19.21
Żar
07:3010:04
Delta 3 ML
Piotr Staszak
12.97
Żar
11:1512:51
Delta 3 ML
Piotr Starczowski
21.64
Frydman
11:1912:48
GTO 2 M
Pawlos
25.35
Rudnik
09:2211:26
Rush 4 MS
Paweł Wysocki (szybki)
45.88
Żar
08:3411:44
Delta 2 ML
Mostek
4.56
Chełm (Grybów)
10:2511:46
Sigma 10 25
Michał Staszek
9.22
Żar
08:1709:12
Rook 2 MS
Michal Radzicki
5.03
Żar
10:4012:10
Bonanza 2 XS
Michał Pahl
13.07
Horná Súča
12:5214:19
Iota 28
Michał Pahl
5.32
Horná Súča
09:3910:51
Iota 28
Maya Pandey
2.28
Borowa
15:1315:19
Prion 4 XS
Maya Pandey
1.37
Borowa
14:4814:54
Prion 4 XS
Mateusz Nawieśniak
6.80
Żar
09:0910:11
Eden 5 26
Mateusz Gajczewski
19.39
Mała Czantoria
09:2710:39
Queen 2 MS
Marek Perkowski
15.55
09:1810:05
Artik 5 26
Marek Iwko
6.43
Żar
08:2710:09
Sigma 8 29
Marek Furman
10.84
Skrzyczne
08:4709:38
Aspen 4 26
Marek Cichoń
24.38
Emberger Alm
08:2210:05
BGD BASE ML
Marcin Żuwała
6.59
Żar
09:0610:14
Crossalps 26.5
Marcin Hańderek
7.71
Skrzyczne
08:4209:39
Golden 3 28
Marcin Domoń
57.11
Racibórz
15:0316:18
Nucleon 27
Łyskawa
2.00
Żar
14:1214:23
Antea 2 L
Łyskawa
5.50
Żar
10:5312:47
Antea 2 L
Łukasz Janda
7.79
Skrzyczne
15:1616:36
Bonanza 2 L
Leonia Zając
11.75
Pieve D'alpago
08:2909:24
Beat S
Krzysztof Martyna
38.18
Mała Kopa
08:3010:21
Xchord ML
Kamil Stępień
13.63
Brauneck Toelzerhutte
08:5412:16
Fusion M