Adriana Wandzel
4.88
Żar
09:3010:07
BGD BASE M
Sylwiusz Pachel
5.39
Żar
12:0112:41
LM6 MS
Igor Byrski
11.49
Żar
07:5208:52
Mentor 3 S
Wojtek Hulboj
3.93
Żar
07:5308:06
BiBeta 5 42
Grzegorz Walaszek /walery/
33.79
Żar
08:1410:21
Mantra M7 ML
Michał Staszek
9.22
Żar
08:1709:12
Rook 2 MS
Łyskawa
5.50
Żar
10:5312:47
Antea 2 L
Piotr Staszak
19.21
Żar
07:3010:04
Delta 3 ML
Robert Dadak
25.48
Żar
08:2510:09
Cayenne 4 M
Heniek Marian
7.72
Żar
10:4111:44
Summit XC3 L
Łyskawa
2.00
Żar
14:1214:23
Antea 2 L
Marek Iwko
6.43
Żar
08:2710:09
Sigma 8 29
Michal Radzicki
5.03
Żar
10:4012:10
Bonanza 2 XS
Anna Mołdach
4.38
Żar
09:0410:06
Ion 5 XXS
Marcin Żuwała
6.59
Żar
09:0610:14
Crossalps 26.5
Mateusz Nawieśniak
6.80
Żar
09:0910:11
Eden 5 26
Arkadiusz Ślusarczyk
8.09
Żar
09:0910:25
Meru M
Piotr Staszak
12.97
Żar
11:1512:51
Delta 3 ML
Grzegorz Otręba
6.32
Żar
10:2111:34
Knight MS
Jerzy Gryckiewicz
12.51
Żar
08:3310:12
Atlas L
Paweł Wysocki (szybki)
45.88
Żar
08:3411:44
Delta 2 ML
Igor Byrski
10.54
Żar
10:3312:15
Mentor 3 S
Piotr Szymański
23.01
Żar
08:3710:31
Chili 3 S
Ryszard Jakiel
34.58
Żar
08:3711:15
Delta 4 ML
Wojciech Głowacki
6.20
Żar
11:1211:44
Cure M
Jarosław Józik
28.80
Żar
08:4310:23
Cayenne 4 XS
Sylwiusz Pachel
14.44
Żar
08:4610:49
LM6 MS
Sylwiusz Pachel
4.86
Żar
11:1511:51
LM6 MS
Dmitrii Zenkovich
0.31
Wapiennik (Kopa)
13:2913:31
Arcus 7 26
Dmitrii Zenkovich
0.62
Wapiennik (Kopa)
12:5813:02
Dmitrii Zenkovich
0.62
Wapiennik (Kopa)
12:5813:02
Arcus 7 26
Dmitrii Zenkovich
0.62
Wapiennik (Kopa)
12:5813:02
Arcus 7 26
Dmitrii Zenkovich
0.62
Wapiennik (Kopa)
12:5813:02
Arcus 7 26
Jacek Antecki
4.59
Szczebel
12:1412:27
Golden 4 26
Tomasz Raś
13.99
Stanica
15:4816:34
Synthesis 25
Tomasz Raś
1.73
Stanica
15:4415:46
Synthesis 25
Jakub Zborowski
5.88
Śnieżnica
12:0212:18
Iota 26
Wojciech Dziedzic
2.41
Śnieżnica
13:5414:00
Alpha 6 28
Piotr Świderski
8.91
Śnieżnica
10:2911:16
Rook 2 MS
Jakub Zborowski
5.18
Śnieżnica
09:5810:23
Iota 26
Seba
10.45
Skrzyczne
08:3609:10
Carrera L
Tomasz Egzmont
16.12
Skrzyczne
10:5412:40
Artik 5 24
Marek Furman
10.84
Skrzyczne
08:4709:38
Aspen 4 26
Marcin Hańderek
7.71
Skrzyczne
08:4209:39
Golden 3 28
Piotr Syc
22.89
Skrzyczne
10:2911:03
Xi 25
Łukasz Janda
7.79
Skrzyczne
15:1616:36
Bonanza 2 L
Bogdan Leja
16.89
Rudnik
10:0211:14
Bonanza 2 L
Pawlos
25.35
Rudnik
09:2211:26
Rush 4 MS
Artur Szczerbiak
4.84
Racibórz
16:1016:33
Nucleon 29
Marcin Domoń
57.11
Racibórz
15:0316:18
Nucleon 27