zw
5.54
Czermna
08:0109:24
Rook 3 MS
Zbyszek Wrona
3.23
Ciecień
08:2408:33
Tequila 5 L
Wojciech
1.74
Popowice
11:5612:04
Epsilon 7 28
Urszula Rzepecka
4.61
Rodeneck
08:4609:43
Mentor 4 XS
Szczepan Pawluszek
124.56
staszowski
09:3612:40
Delta 3 ML
Szczepan Pawluszek
124.56
staszowski
09:3612:40
Delta 3 ML
Ryszard Jakiel
7.09
Czermna
07:1909:37
Delta 4 ML
Robert Skalski
3.92
Klonówka
12:3513:29
Artik 5 28
Piotr Zawadzki
3.07
Żar
12:2212:34
Queen 2 ML
Piotr Szymański
6.33
Żar
11:2112:04
Chili 3 S
Piotr Karolak
33.86
Gemona - Mt.Cuarnan
08:5611:42
Allegro M
Piotr Gliniak
6.07
Rodeneck
08:5309:44
Arak M
Orłowski Adrian
24.70
Berehy
09:3212:23
Sigma 10 27
Miro Miecz
3.54
Mieroszów
07:5008:11
Punk M
Mirek Chomik
3.42
Mszana S
07:1008:20
Bonanza 2 M
Mirek Chomik
7.93
Mszana S
08:4812:18
Bonanza 2 M
Michał Skrzypczak
11.15
Meduno - Monte Valinis
08:2609:27
Xi 27
Michał Pahl
1.26
Garb Pińczowski
12:3812:50
Iota 28
Michał Pahl
3.22
Garb Pińczowski
13:2014:18
Iota 28
Mariusz Maj
18.38
Ciecień
07:5508:50
Artik 3 25
Marek Dmochowski
39.13
Gemona - Mt.Cuarnan
08:4312:16
Rook 2 S
Marek Basiak
5.28
Pińczów
09:3109:45
Peak 25
Marek Basiak
5.24
Garb Pińczowski
11:5412:48
Peak 25
Maciej Krzesiński
118.28
Miejsce
07:2210:35
Zeolite GT ML
Łukasz Prokop
215.07
Rudniki
07:2313:13
Sigma 10 25
Krzysztof Mazur
45.82
Ciecień
07:4510:21
Spectra M
Krzysztof Martyna
40.90
Kozakov
08:0210:28
Xchord ML
Kamil Rybicki
1.72
Żar
10:0610:10
Kamil Rybicki
2.18
Żar
06:2406:30
Jakub Gagatek
2.40
Popowice
12:3812:47
Tequila 5 M
Jacek Zakrzewski
41.11
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1312:13
Maestro L
Ireneusz Janik
120.31
Miejsce
07:1110:37
Zeolite GT ML
Grzegorz Hali
5.55
Czermna
06:1309:35
CHILI 4 S
Grzegorz Goraj
18.60
Kobala
09:2110:29
Mentor 5 S
Gergo
24.89
Lijak
13:3515:51
Hook 5 26
Gergo
22.94
Lijak
09:4310:55
Hook 5 26
Dominika Kasieczko
6.05
Rodeneck
09:1709:37
Zeolite GT S
Darek Klimas
48.23
Ciecień
08:1610:08
Eden 6 24
Beniamin Maliszewski
0.47
Červená Voda
12:4812:49
Ion 4 S
Baśka
6.06
Rodeneck
08:5309:47
Ion 6 XXS
Bartłomiej Galanty
2.47
Ciecień
12:2012:31
Queen 2 MS
AnT
6.64
Rodeneck
08:4509:21
Mentor 4 S
Anna Zezula
35.12
Gemona - Mt.Cuarnan
09:0212:02
Swift 5 S
Andrzej Kołodziejski
31.65
Kozakov
08:0109:41
Mentor 4 S
Agnieszka Andryszczak
3.13
Popowice
12:3512:54
Tequila 4 XS
Agnieszka Andryszczak
3.13
Popowice
12:3512:54
Tequila 4 XS
Adam Grzech
103.21
Miejsce
06:4309:56
Freedom L