Witosław Girjat
90.18
Stol
08:2513:10
Delta 2 L
Laguna
90.04
Michałków
10:4213:25
Iota 2 25
Krzysztof Martyna
76.38
Kozakov
11:0714:03
Xchord ML
Jarosław Sałek
69.49
Michałków
08:4311:28
Sprint 3 S
Mariusz Strzelczyk
68.39
Michałków
07:4610:16
Sprint 3 M
Święty
62.00
Piła
07:0108:50
Queen 2 MS
Art Frankowski
57.88
Piła
07:1309:02
Iota 26
Szymon Kuhnert
56.13
Leszno - Strzyżewice
08:4310:38
Sigma 10 25
Paweł Szczepanek
40.34
Śnieżnica
07:4910:38
Leopard S
Marcin G.
38.46
Cavallaria
08:4313:00
Delta 2 MS
Paweł Ruszkiewicz
36.13
Hochfelln
09:0512:25
Delta 4 S
Mariusz Kozłowski
35.61
Hochfelln
09:0612:24
Swift 5 MS
Grzegorz Skalski
32.03
Aschau im Chiemgau
12:2814:09
Rush 5 MS
Gergo
30.87
Kobala
07:4910:40
Hook 5 26
Kamil Rybicki
28.50
Leszno - Strzyżewice
09:0110:24
Joanna Reinert
25.91
Gimba mnt.
10:3012:52
Rush 5 XS
Wojciech Kocot
23.48
Gimba mnt.
10:0511:35
Maestro M
karol
22.35
Hochfelln
09:1612:14
Nyos RS L
Maciej Banasik
21.26
Michałków
11:0811:56
Iota 2 29
Piotr Lemańczyk
21.22
Gimba mnt.
10:0911:26
Arak M
Witold Ossera
20.46
Aschau im Chiemgau
12:3513:45
Rook 3 MS
Łukasz Janda
19.46
Skrzyczne
09:5511:08
Bonanza 2 L
Jacek Zakrzewski
19.30
Gimba mnt.
10:0611:22
Maestro L
Michał Skrzypczak
19.19
Revine Lago
10:3412:17
Xi 27
Andrzej Koziej
15.23
Skrzyczne
11:0812:02
Aspen 4 28
Michał Szyc
14.77
Bassano
07:0008:56
Cayenne S
Cezary Karol Szymkiewicz
13.34
Cavallaria
08:4809:52
Cure L
Łukasz Brach
12.90
Sopot
07:4808:52
CHILI 4 M
Grzegorz Skalski
12.83
Hochfelln
09:0210:04
Rush 5 MS
Jerzy Krajewski
11.47
Krushevo
08:0509:54
Chili 3 M
Ciup3k
10.84
Węgrzce Wielkie
15:3215:58
Nemo XX 28
Arkadiusz Antosz
9.18
Krushevo
09:1609:56
Epsilon 9 26
Krzysztof Drzycimski
8.81
Starogród
07:3307:59
Poison 3 Xl
Piotr Syc
8.79
Skrzyczne
08:1309:04
Xi 25
Marek Furman
7.61
Skrzyczne
10:0010:19
Aspen 4 26
Witold Ossera
7.22
Hochfelln
09:1409:43
Rook 3 MS
Piotr Szymański
7.13
Żar
10:4111:59
Chili 3 S
Jakub Rybka
6.67
Starogród
07:1007:59
Rush 4 ML
Ciup3k
6.21
Sułków
14:3914:58
Nemo Xs
Zbyszek Wrona
5.88
Śnieżnica
09:5110:04
Tequila 5 L
Łukasz Chalcarz
5.83
Śnieżnica
11:4512:00
Blacklight M
Maciej Banasik
5.70
Kalisz
11:5712:07
Iota 2 29
Natalia Wróblewska
5.30
Michałków
10:0010:41
Base 2 XS
Jakub Rybka
4.72
Starogród
09:1909:58
Rush 4 ML
Krzysztof Cieślinski
4.24
Piła
08:5509:11
Knight ML
zw
4.20
Czermna
09:5210:28
Rook 3 MS
Łukasz Janda
3.95
Skrzyczne
14:0214:18
Bonanza 2 M
Grzegorz Przybylski
3.68
Leszno - Strzyżewice
09:4209:56
Epsilon 9 26
Jakub Rybka
3.65
Starogród
08:0808:48
Rush 4 ML
Jacek Wojtaś
3.36
Skrzyczne
11:0611:18
Vega 2 S