Witosław Girjat
207.48
Lajnar
06:0014:43
Delta 2 L
Lukasz Sieminski
207.22
Lajnar
05:5114:44
Mentor 5 M
Piotr Świderski
96.81
Kobala
08:0113:39
Rook 2 MS
Grzegorz Kopyto
96.56
Kobala
08:2513:07
King S
Jakub Bączkowski
94.57
Kobala
07:4312:10
Sigma 10 23
Tomek Machałowski
72.19
Stol
08:2413:43
Bonanza 2 S
Paweł Bielański
69.26
Kobala
08:4413:00
Mentor 4 M
Jerzy Adamczyk
63.34
Kobala
08:0211:46
CHILI 4 M
Monika Mysliwiec
46.91
Kobala
08:2011:14
Rook 3 MS
Marcin Białobłocki
46.39
Mieroszów
07:1411:05
Delta 2 ML
Cezary Karol Szymkiewicz
45.60
Piloni
09:5312:59
Addict 2 L
Marcin G.
44.74
Piloni
09:4313:01
Delta 2 MS
Henryk Boruta
40.66
Pieve D'alpago
08:4311:51
Artik 4 25
Marek Nowacki
37.33
Kobala
08:0310:59
Mentor 6 M
Wojciech
29.37
Kobala
08:0511:02
Epsilon 7 28
Michał Piotrowski
27.24
Bassano
07:2509:12
Ace M
Jacek Szost
25.93
Kobala
07:5810:13
Funky S
Wojciech Pomierski
23.81
Speikboden
06:2909:36
Queen 2 ML
Szymon Struś
22.24
Emberger Alm
09:0310:13
Mentor 4 S
Gergo
19.85
Kobala
06:0207:03
Hook 5 26
Grzegorz Hali
18.27
Mieroszów
08:0710:38
CHILI 4 S
Wojciech Galica
18.22
Ciecień
08:5610:21
Summit XC4 M
Witold Ossera
17.79
Finkenberg
09:1510:23
Rook 3 MS
Mariusz Kozłowski
17.62
Finkenberg
09:1210:25
Swift 5 MS
Bogdan Leja
15.43
Pieve D'alpago
08:4809:45
Bonanza 2 L
Darecki-Starry
15.13
Mieroszów
09:1210:53
Queen 2 MS
Jerzy Krajewski
14.57
Krushevo
07:5108:39
Chili 3 M
Leonia Zając
14.04
Kobala
09:1010:38
Beat S
Paweł Koenigsberg
13.51
Mieroszów
09:0011:33
Delta 2 MS
Paweł Czepiel
13.03
Kobala
10:0911:22
Delta 2 ML
karol
11.85
Finkenberg
11:1412:16
Nyos RS L
Wojciech Kocot
10.94
Gimba mnt.
09:3010:10
Maestro M
Agnieszka Andryszczak
10.33
Kobala
07:5909:36
Tequila 4 XS
Wojciech Kocot
10.04
Gimba mnt.
11:2611:53
Maestro M
Mariusz Kozłowski
9.60
Finkenberg
11:3612:08
Swift 5 MS
karol
9.56
Finkenberg
09:2209:48
Nyos RS L
Grzegorz Skalski
9.19
Finkenberg
11:0611:52
Rush 5 MS
Witold Ossera
8.81
Finkenberg
11:3412:16
Rook 3 MS
Grzegorz Skalski
7.60
Finkenberg
09:1409:38
Rush 5 MS
Krzysztof Łakomicki
5.67
Oraison
11:1713:20
Optic 2 28
Arkadiusz Antosz
5.35
Krushevo
06:1506:54
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
4.66
Krushevo
09:0109:22
Epsilon 9 26
Gergo
4.47
Gmina Kobarid
09:5810:13
Hook 5 26
Miro Miecz
4.00
Mieroszów
08:3709:58
Punk M
Marek Basiak
3.98
Klonówka
11:4512:30
Peak 25
Michał Skrzypczak
3.28
Mt Avena
09:3410:09
Xi 27
Mariusz Kłos
2.72
Ciecień
09:1909:27
Mentor 4 M
Ciup3k
2.62
Sułków
15:2115:26
Solo 24
Jakub Smoleń
2.43
Mieroszów
09:3210:17
Emotion 3 SM
Jacek Wojtaś
1.80
Żar
09:2809:35
Vega 2 S