Łukasz Prokop
245.45
Piła
06:4713:58
Sigma 10 25
Piotr Świderski
121.87
Kobala
07:3414:16
Rook 2 MS
Paweł Ruszkiewicz
119.35
Speikboden
07:1612:37
Delta 4 S
Witold Ossera
118.26
Speikboden
07:1212:36
Rook 3 MS
Paweł Czepiel
115.89
Kobala
07:4214:24
Delta 2 ML
karol
113.50
Speikboden
07:1312:36
Nyos RS L
Grzegorz Skalski
109.37
Speikboden
07:0512:35
Rush 5 MS
Mostek
105.98
Chełm (Grybów)
08:0311:51
Sigma 10 25
Sławomir Ratka
104.63
Speikboden
07:0712:21
Rush 4 L
Mariusz Kozłowski
104.61
Speikboden
07:0712:31
Swift 5 MS
Krzysiek Telus
103.61
Leszno - Strzyżewice
07:4413:56
Sigma 10 25
Szymon Kuhnert
101.21
Leszno - Strzyżewice
07:3113:23
Sigma 10 25
Jakub Bączkowski
100.53
Kobala
07:1813:09
Sigma 10 23
Mariusz Strzelczyk
92.80
Michałków
06:5712:46
Sprint 3 M
Leonia Zając
92.13
Kobala
08:0812:52
Beat S
Jerzy Adamczyk
91.05
Kobala
07:2613:18
CHILI 4 M
Piotr Besser
85.93
Stol
08:2712:39
Aspen 5 26
Marcin
79.98
Kobala
08:2813:34
Mentor 5 L
Marcin Szczęsny
76.00
Piła
08:1911:22
Buzz Z5 L
Grzegorz Hali
67.14
Wolowa Góra
08:2613:22
CHILI 4 S
Monika Mysliwiec
63.47
Kobala
08:2312:46
Rook 3 MS
Roman Augustynowicz
62.57
Piła
08:1010:15
Cayenne 5 M
Wojciech
56.80
Kobala
07:5212:39
Epsilon 7 28
Jacek Szost
55.30
Kobala
07:3412:30
Funky S
Krzysztof Siwek
53.82
Śnieżnica
08:0911:29
Artik 6 25
Ralf
52.38
Skrzyczne
08:2311:08
Mantra M7 XL
Robert Osiński
50.99
Powiat inowrocławski
17:1418:33
Krzycha
49.54
Cerna Hora
08:2611:53
Artik 5 28
GRZERO
44.14
Śnieżnica
08:0210:12
Bonanza 2 M
Mateusz Brzeszcz
43.31
Skrzyczne
08:3010:42
Sector S
Kamil Fiebrich
43.16
Kobala
11:4714:26
Aspen 6 24
Szrama
42.09
Piła
07:1709:49
Astral 7 28
Marcin Chorzępa
41.08
Piła
07:4113:42
Delta 2 MS
Wojciech Galica
40.91
Śnieżnica
08:3310:20
Summit XC4 M
Dawid Krajewski
39.59
Śnieżnica
08:3210:21
Summit XC4 S/M
Paweł Szczepanek
38.64
Śnieżnica
07:1410:08
Leopard S
Michał Skrzypczak
35.06
Speikboden
09:2211:08
Xi 27
dawid kopiczko
34.03
Skrzyczne
08:2610:55
Delta 2 L
Krzysztof Martyna
33.95
Mała Kopa
11:5713:34
Xchord ML
Miro
33.88
Chełm (Grybów)
09:2212:36
Mentor 4 S
Henryk Boruta
33.48
Pieve D'alpago
08:2111:27
Artik 4 25
Michal Glinski
32.98
Gliwice
07:5109:55
TOMEK STOCH
32.66
Śnieżnica
08:0109:14
Iota 26
Łukasz Czyżewski
31.27
Skrzyczne
08:1409:48
Delta 3 XL
Klement
30.63
Pieve D'alpago
08:1311:29
Ion 5 L
Piotr Szymański
25.93
Żar
08:4810:21
Chili 3 S
Jerzy Krajewski
25.42
Krushevo
08:5210:09
Chili 3 M
Sławomir Zawojek
24.77
Mała Kopa
11:0413:11
Mentor 4 L
Tomasz Wesołowski
24.73
Borsk
08:4710:31
Artik 4 25
Paweł Bielański
23.88
Revine Lago
10:0012:27
Mentor 4 M
Michał Pahl
23.08
Śnieżnica
09:4010:47
Iota 28
Arkadiusz Graf
22.67
lęborski
16:0617:02
Apco Lift 44
Andrzej Koziej
22.16
Skrzyczne
11:2812:48
Aspen 4 28
Wojciech Kocot
21.37
Gimba mnt.
08:4810:26
Maestro M
Marek Miłowski
20.43
Mała Kopa
08:3810:58
Delta 3 ML
Bogdan Leja
19.93
Pieve D'alpago
09:4111:27
Bonanza 2 L
Paweł Wysocki (szybki)
19.91
Wolowa Góra
08:5410:21
Delta 2 ML
Maciej Pigulski
19.53
Mała Kopa
11:5913:15
Sigma 11 22
Piotr Gliniak
19.01
Śnieżnica
08:1710:29
Arak M
Krzysztof Martyna
18.14
Mała Kopa
07:4409:25
Xchord ML
Marcin G.
17.96
Laveno-Mombello
11:2013:07
Delta 2 MS
Agnieszka Andryszczak
17.92
Kobala
07:5109:58
Tequila 4 XS
Bartłomiej Galanty
17.17
Śnieżnica
09:1110:45
Queen 2 MS
Igor Popik
16.86
Weng
09:1410:55
Meru M
Grzegorz Kopyto
16.63
Revine Lago
07:2309:06
King S
Grzegorz Przybylski
16.42
Leszno - Strzyżewice
09:4011:03
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
15.95
Krushevo
09:4010:50
Epsilon 9 26
Marek Furman
15.80
Skrzyczne
08:4009:15
Aspen 4 26
Tomasz Paczkowski
15.73
Kobala
07:4610:34
Joanna Reinert
15.41
Gimba mnt.
09:0410:22
Rush 5 XS
Dawid Król
15.37
Mała Kopa
11:5213:18
Xchord ML
Dawid Król
15.21
Mała Kopa
08:2509:26
Xchord ML
Piotr Syc
15.01
Skrzyczne
10:1011:32
Xi 25
Ciup3k
14.42
Sułków
14:4815:16
Solo 24
Łukasz Janda
14.34
Skrzyczne
10:3411:22
Bonanza 2 M
Mariusz Kłos
13.91
Śnieżnica
09:4210:37
Mentor 4 M
Wojtek Cukrowski
12.77
Piła
07:5508:22
Buzz Z6 L
Piotr Lemańczyk
12.44
Gimba mnt.
08:4910:22
Arak M
Seba
12.42
Dębina
09:1710:18
Carrera L
Maciej Pigulski
12.33
Mała Kopa
08:3809:24
Sigma 11 22
Dominik Marcinkowski
11.60
Skrzyczne
08:4209:36
Buzz z4 MS
Grzegorz Fedrizzi
10.10
Javorovy
09:3411:22
Vega 4 M
Darecki-Starry
9.98
Mała Kopa
07:5609:23
Queen 2 MS
Jacek Wojtaś
9.47
Skrzyczne
09:0409:54
Vega 2 S
Mateusz Kozłowski
9.43
Skrzyczne
08:5910:01
Chili 3 S
Arkadiusz Garbacz
9.21
Fiesch
09:3310:24
Delta 4 XL
Michał Jantas
8.83
Chełm (Grybów)
10:3411:17
Summit XC3 M
Piotr Mazurek
8.59
Gimba mnt.
11:1412:19
Artik 3 23
Darecki-Starry
8.43
Mała Kopa
10:5211:25
Queen 2 MS
Robert Dobrowolski
8.32
Borsk
08:0009:03
Rook 2 L
Kinga Brzeszcz
7.12
Skrzyczne
08:5709:29
Tequila 4 XS
Andrzej Koziej
7.09
Skrzyczne
09:2609:57
Aspen 4 28
Agnes Ryłowicz
7.08
Borsk
09:2209:51
Tequila 4 S
HURAK
6.83
Gronity
15:5516:17
Powerplay Sting 160
Agnes Ryłowicz
6.49
Borsk
07:1507:40
Tequila 4 S
Marek Basiak
6.09
Śnieżnica
09:5011:43
Peak 25
Ciup3k
6.08
Węgrzce Wielkie
15:4415:55
Arriba 2 XXS
Mariusz Maj
6.00
Śnieżnica
09:1009:51
Artik 3 25
Jacek Zakrzewski
5.93
Gimba mnt.
08:5109:11
Maestro L
zbrozlo
5.68
Chełm (Grybów)
11:0312:47
Xi 27