Tomasz Paczkowski
15.73
Kobala
07:4610:34
Michal Glinski
32.98
Gliwice
07:5109:55
Robert Osiński
50.99
Powiat inowrocławski
17:1418:33
zbrozlo
5.68
Chełm (Grybów)
11:0312:47
Xi 27
zbrozlo
2.31
Chełm (Grybów)
08:3908:55
Xi 27
Michał Skrzypczak
35.06
Speikboden
09:2211:08
Xi 27
Piotr Syc
15.01
Skrzyczne
10:1011:32
Xi 25
Dawid Król
15.21
Mała Kopa
08:2509:26
Xchord ML
Krzysztof Martyna
18.14
Mała Kopa
07:4409:25
Xchord ML
Dawid Król
15.37
Mała Kopa
11:5213:18
Xchord ML
Krzysztof Martyna
33.95
Mała Kopa
11:5713:34
Xchord ML
Grzegorz Fedrizzi
10.10
Javorovy
09:3411:22
Vega 4 M
Jacek Wojtaś
9.47
Skrzyczne
09:0409:54
Vega 2 S
Witold Kawa
2.72
Skrzyczne
08:0008:07
UFO 2 16
Witold Kawa
2.05
Żabnica
11:1011:15
UFO 2 16
Zbyszek Wrona
4.08
Skrzyczne
10:4210:56
Tequila 5 L
Agnieszka Andryszczak
17.92
Kobala
07:5109:58
Tequila 4 XS
Kinga Brzeszcz
7.12
Skrzyczne
08:5709:29
Tequila 4 XS
Agnes Ryłowicz
4.93
Borsk
08:3308:46
Tequila 4 S
Agnes Ryłowicz
6.49
Borsk
07:1507:40
Tequila 4 S
Agnes Ryłowicz
7.08
Borsk
09:2209:51
Tequila 4 S
Mariusz Kozłowski
104.61
Speikboden
07:0712:31
Swift 5 MS
Dawid Krajewski
39.59
Śnieżnica
08:3210:21
Summit XC4 S/M
Wojciech Galica
40.91
Śnieżnica
08:3310:20
Summit XC4 M
Michał Jantas
8.83
Chełm (Grybów)
10:3411:17
Summit XC3 M
Michał Jantas
1.68
Chełm (Grybów)
08:3808:54
Summit XC3 M
Mariusz Strzelczyk
92.80
Michałków
06:5712:46
Sprint 3 M
Ciup3k
14.42
Sułków
14:4815:16
Solo 24
Maciej Pigulski
19.53
Mała Kopa
11:5913:15
Sigma 11 22
Maciej Pigulski
12.33
Mała Kopa
08:3809:24
Sigma 11 22
Mostek
105.98
Chełm (Grybów)
08:0311:51
Sigma 10 25
Krzysiek Telus
103.61
Leszno - Strzyżewice
07:4413:56
Sigma 10 25
Szymon Kuhnert
101.21
Leszno - Strzyżewice
07:3113:23
Sigma 10 25
Łukasz Prokop
245.45
Piła
06:4713:58
Sigma 10 25
Jakub Bączkowski
100.53
Kobala
07:1813:09
Sigma 10 23
Mateusz Brzeszcz
43.31
Skrzyczne
08:3010:42
Sector S
Joanna Reinert
15.41
Gimba mnt.
09:0410:22
Rush 5 XS
Grzegorz Skalski
109.37
Speikboden
07:0512:35
Rush 5 MS
Waldemar Laskowski
5.10
Chełm (Grybów)
09:1810:21
Rush 5 MS
Jakub Rybka
4.30
Starogród
07:1107:51
Rush 4 ML
Sławomir Ratka
104.63
Speikboden
07:0712:21
Rush 4 L
Witold Ossera
118.26
Speikboden
07:1212:36
Rook 3 MS
Monika Mysliwiec
63.47
Kobala
08:2312:46
Rook 3 MS
Piotr Świderski
121.87
Kobala
07:3414:16
Rook 2 MS
Robert Dobrowolski
8.32
Borsk
08:0009:03
Rook 2 L
Bartłomiej Galanty
17.17
Śnieżnica
09:1110:45
Queen 2 MS
Darecki-Starry
9.98
Mała Kopa
07:5609:23
Queen 2 MS
Darecki-Starry
8.43
Mała Kopa
10:5211:25
Queen 2 MS
Bartosz Migalski
4.36
Borowa
09:5410:21
Prion 4 M
HURAK
6.83
Gronity
15:5516:17
Powerplay Sting 160
Marek Basiak
6.09
Śnieżnica
09:5011:43
Peak 25
karol
113.50
Speikboden
07:1312:36
Nyos RS L
Igor Popik
16.86
Weng
09:1410:55
Meru M
Wojciech Chmiel
4.51
Śnieżnica
09:1909:42
Mentor 5 S
Marcin
79.98
Kobala
08:2813:34
Mentor 5 L
Andrzej Kołodziejski
4.64
Mała Kopa
12:0312:16
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
5.17
Mała Kopa
10:1410:33
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
5.27
Mała Kopa
08:3308:47
Mentor 4 S
Miro
33.88
Chełm (Grybów)
09:2212:36
Mentor 4 S
Mariusz Kłos
13.91
Śnieżnica
09:4210:37
Mentor 4 M
Mariusz Kłos
2.55
Śnieżnica
07:0707:15
Mentor 4 M
Paweł Bielański
23.88
Revine Lago
10:0012:27
Mentor 4 M
Sławomir Zawojek
5.12
Mała Kopa
08:4008:57
Mentor 4 L
Sławomir Zawojek
24.77
Mała Kopa
11:0413:11
Mentor 4 L
Ralf
52.38
Skrzyczne
08:2311:08
Mantra M7 XL
Wojciech Kocot
21.37
Gimba mnt.
08:4810:26
Maestro M
Jacek Zakrzewski
5.93
Gimba mnt.
08:5109:11
Maestro L
Paweł Szczepanek
38.64
Śnieżnica
07:1410:08
Leopard S
Grzegorz Kopyto
16.63
Revine Lago
07:2309:06
King S
Michał Pahl
23.08
Śnieżnica
09:4010:47
Iota 28
TOMEK STOCH
32.66
Śnieżnica
08:0109:14
Iota 26
Piotr Gorczyca
4.02
Cerna Hora
09:5010:13
Ion 5 M
Piotr Gorczyca
4.73
Cerna Hora
07:2607:52
Ion 5 M
Klement
30.63
Pieve D'alpago
08:1311:29
Ion 5 L
Jacek Szost
55.30
Kobala
07:3412:30
Funky S
Lesław Wirbuł
5.04
Mała Kopa
11:3211:57
Funky L
Grzegorz Przybylski
16.42
Leszno - Strzyżewice
09:4011:03
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
3.98
Leszno - Strzyżewice
09:0209:15
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
4.22
Krushevo
12:1712:27
Epsilon 9 26
Arkadiusz Antosz
15.95
Krushevo
09:4010:50
Epsilon 9 26
Wojciech
56.80
Kobala
07:5212:39
Epsilon 7 28
Adam Sienkiewicz
5.11
Borowa
10:5411:18
Epic ML
Adam Sienkiewicz
2.35
Borowa
09:5810:05
Epic ML
Adam Sienkiewicz
2.12
Borowa
11:3411:39
Epic ML
Arkadiusz Garbacz
9.21
Fiesch
09:3310:24
Delta 4 XL
Paweł Ruszkiewicz
119.35
Speikboden
07:1612:37
Delta 4 S
Łukasz Czyżewski
31.27
Skrzyczne
08:1409:48
Delta 3 XL
Marek Miłowski
20.43
Mała Kopa
08:3810:58
Delta 3 ML
Marcin Chorzępa
41.08
Piła
07:4113:42
Delta 2 MS
Marcin G.
17.96
Laveno-Mombello
11:2013:07
Delta 2 MS
Paweł Czepiel
115.89
Kobala
07:4214:24
Delta 2 ML
Paweł Wysocki (szybki)
19.91
Wolowa Góra
08:5410:21
Delta 2 ML
dawid kopiczko
34.03
Skrzyczne
08:2610:55
Delta 2 L
Wojciech Głowacki
2.52
Żar
09:4910:00
Cure M
Grzegorz Hali
67.14
Wolowa Góra
08:2613:22
CHILI 4 S
Jerzy Adamczyk
91.05
Kobala
07:2613:18
CHILI 4 M
Mateusz Kozłowski
9.43
Skrzyczne
08:5910:01
Chili 3 S
Piotr Szymański
25.93
Żar
08:4810:21
Chili 3 S
Jerzy Krajewski
25.42
Krushevo
08:5210:09
Chili 3 M
Roman Augustynowicz
62.57
Piła
08:1010:15
Cayenne 5 M