Zbyszek Wrona
4.08
Skrzyczne
10:4210:56
Tequila 5 L
zbrozlo
5.68
Chełm (Grybów)
11:0312:47
Xi 27
zbrozlo
2.31
Chełm (Grybów)
08:3908:55
Xi 27
Wojtek Cukrowski
2.76
Piła
10:1410:26
Buzz Z6 L
Wojtek Cukrowski
12.77
Piła
07:5508:22
Buzz Z6 L
Wojciech Kocot
21.37
Gimba mnt.
08:4810:26
Maestro M
Wojciech Głowacki
2.52
Żar
09:4910:00
Cure M
Wojciech Galica
40.91
Śnieżnica
08:3310:20
Summit XC4 M
Wojciech Dziedzic
3.69
Śnieżnica
10:3610:55
Alpha 6 28
Wojciech Dziedzic
3.46
Śnieżnica
09:2209:38
Alpha 6 28
Wojciech Chmiel
4.51
Śnieżnica
09:1909:42
Mentor 5 S
Wojciech
56.80
Kobala
07:5212:39
Epsilon 7 28
Witold Ossera
118.26
Speikboden
07:1212:36
Rook 3 MS
Witold Kawa
2.72
Skrzyczne
08:0008:07
UFO 2 16
Witold Kawa
2.05
Żabnica
11:1011:15
UFO 2 16
Waldemar Laskowski
5.10
Chełm (Grybów)
09:1810:21
Rush 5 MS
TOMEK STOCH
32.66
Śnieżnica
08:0109:14
Iota 26
Tomasz Wesołowski
24.73
Borsk
08:4710:31
Artik 4 25
Tomasz Paczkowski
15.73
Kobala
07:4610:34
Szymon Kuhnert
101.21
Leszno - Strzyżewice
07:3113:23
Sigma 10 25
Szrama
42.09
Piła
07:1709:49
Astral 7 28
Sławomir Zawojek
24.77
Mała Kopa
11:0413:11
Mentor 4 L
Sławomir Zawojek
5.12
Mała Kopa
08:4008:57
Mentor 4 L
Sławomir Ratka
104.63
Speikboden
07:0712:21
Rush 4 L
Seba
12.42
Dębina
09:1710:18
Carrera L
Roman Augustynowicz
62.57
Piła
08:1010:15
Cayenne 5 M
Robert Osiński
50.99
Powiat inowrocławski
17:1418:33
Robert Dobrowolski
8.32
Borsk
08:0009:03
Rook 2 L
Ralf
52.38
Skrzyczne
08:2311:08
Mantra M7 XL
Piotr Szymański
25.93
Żar
08:4810:21
Chili 3 S
Piotr Syc
15.01
Skrzyczne
10:1011:32
Xi 25
Piotr Świderski
121.87
Kobala
07:3414:16
Rook 2 MS
Piotr Mazurek
8.59
Gimba mnt.
11:1412:19
Artik 3 23
Piotr Lemańczyk
12.44
Gimba mnt.
08:4910:22
Arak M
Piotr Gorczyca
4.73
Cerna Hora
07:2607:52
Ion 5 M
Piotr Gorczyca
4.02
Cerna Hora
09:5010:13
Ion 5 M
Piotr Gliniak
19.01
Śnieżnica
08:1710:29
Arak M
Piotr Besser
85.93
Stol
08:2712:39
Aspen 5 26
Paweł Wysocki (szybki)
19.91
Wolowa Góra
08:5410:21
Delta 2 ML
Paweł Szczepanek
38.64
Śnieżnica
07:1410:08
Leopard S
Paweł Ruszkiewicz
119.35
Speikboden
07:1612:37
Delta 4 S
Paweł Czepiel
115.89
Kobala
07:4214:24
Delta 2 ML
Paweł Bielański
23.88
Revine Lago
10:0012:27
Mentor 4 M
Mostek
105.98
Chełm (Grybów)
08:0311:51
Sigma 10 25
Monika Mysliwiec
63.47
Kobala
08:2312:46
Rook 3 MS
Miro
33.88
Chełm (Grybów)
09:2212:36
Mentor 4 S
Michał Skrzypczak
35.06
Speikboden
09:2211:08
Xi 27
Michał Pahl
23.08
Śnieżnica
09:4010:47
Iota 28
Michał Jantas
1.68
Chełm (Grybów)
08:3808:54
Summit XC3 M
Michał Jantas
8.83
Chełm (Grybów)
10:3411:17
Summit XC3 M