eltomek
71.98
Węgrzce Wielkie
13:4316:03
Tomasz Paczkowski
4.75
Kobala
10:4010:59
Tomasz Paczkowski
6.44
Kobala
12:3113:02
Krzysztof Martyna
146.01
Cerna Hora
09:3814:07
Xchord ML
Zbyszek Wrona
1.87
Ciecień
12:5012:54
Tequila 5 L
Agnes Ryłowicz
3.79
Borsk
11:0111:16
Tequila 4 S
Wojtek Majewski
39.61
Cerna Hora
09:4011:42
Tango M
Andrzej Zieliński
8.97
Ciecień
09:2810:09
Sycross One XL
Mariusz Kozłowski
49.68
Bassano
08:2312:49
Swift 5 MS
Krzysztof Mazur
6.28
Ciecień
08:4409:18
Spectra M
Łukasz Kulis
25.00
Borsk
08:4009:31
Sigma 10 27
Krzysiek Róg
76.58
Kobala
09:4713:17
Sigma 10 25
Grzegorz Wierzba
6.80
Ciecień
09:4410:14
Sector XS
Joanna Reinert
29.69
Gimba mnt.
08:4610:47
Rush 5 XS
Grzegorz Skalski
41.06
Bassano
08:2412:20
Rush 5 MS
zw
4.71
Mieroszów
09:4110:31
Rook 3 MS
zw
1.69
Mieroszów
07:4007:52
Rook 3 MS
Witold Ossera
50.33
Bassano
08:3612:47
Rook 3 MS
zw
2.33
Mieroszów
08:3808:59
Rook 3 MS
Marek Dmochowski
41.13
Kobala
10:0514:03
Rook 2 S
Waldemar Wójcik
21.70
Kobala
10:2212:30
Rise 3 S
Darecki-Starry
4.12
Rog (Chełmsko Śląskie)
07:5208:47
Queen 2 MS
Adam Mucha
2.26
Ciecień
09:4209:51
Pasat 5 28
karol
27.79
Bassano
08:4411:27
Nyos RS L
Kama Wójcik
0.45
Mieroszów
07:4207:43
Nemo S
Kama Wójcik
0.48
Mieroszów
09:1809:21
Nemo S
Igor Popik
32.50
Weng
09:0311:12
Meru M
Krzysiek Ciach
109.74
Czermna
08:3713:31
Mentor 5 M
Marcin
41.78
Lijak
09:1311:18
Mentor 5 L
Andrzej Kołodziejski
7.30
Cerna Hora
09:4210:47
Mentor 4 S
Szymon Struś
14.07
Ciecień
09:4710:33
Mentor 4 S
Wojciech Kocot
51.78
Gimba mnt.
08:1410:46
Maestro M
Jacek Zakrzewski
38.74
Gimba mnt.
08:1211:28
Maestro L
Marcin Hańderek
7.28
Šumiac
09:2309:52
lotnia miękka masztowa
Mateusz Erelis
19.77
Šumiac
09:3910:35
lotnia miękka bezmasztowa
Baśka
10.04
Kobala
11:2912:10
Ion 6 XXS
Anna Mołdach
0.33
Mieroszów
13:1313:13
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
3.52
Rog (Chełmsko Śląskie)
14:2214:48
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
0.44
Mieroszów
13:2313:24
Ion 5 XXS
Gergo
58.46
Kobala
08:0412:05
Hook 5 26
Lesław Wirbuł
2.05
Rog (Chełmsko Śląskie)
14:1514:49
Funky L
Grzegorz Przybylski
3.23
Leszno - Strzyżewice
09:3309:47
Epsilon 9 26
Grzegorz Przybylski
2.38
Leszno - Strzyżewice
08:5208:58
Epsilon 9 26
Ola Wirbuł
2.70
Rog (Chełmsko Śląskie)
12:3613:28
Epic S
Adam Miszczak
3.78
Czermna
09:4510:38
Elan 24
Bogusław Kruczek
55.53
Kobala
09:4713:54
Elan 2 26
Paweł Ruszkiewicz
68.72
Bassano
08:3713:04
Delta 4 S
Ryszard Jakiel
38.76
Kozakov
10:0712:34
Delta 4 ML
Marcin G.
22.07
Carnale
09:5512:09
Delta 2 MS
Paweł Czepiel
20.63
Kobala
11:0713:30
Delta 2 ML
Marcin Białobłocki
141.65
Rog (Chełmsko Śląskie)
07:2613:18
Delta 2 ML
Cezary Karol Szymkiewicz
25.48
Carnale
10:3412:32
Cure L
Łukasz Brach
49.62
Sofiyska oblast
07:0108:59
CHILI 4 M
Piotr Szymański
2.80
Żar
13:1413:21
Chili 3 S
Szymon Niemczyk
30.82
Koniaków
11:0812:48
Chili 3 M
Jerzy Krajewski
22.78
Krushevo
07:2810:01
Chili 3 M
Leonia Zając
13.26
Kobala
09:5211:12
Beat S
Michał Woźny
4.24
Borsk
16:0316:11
Atlas L
Michał Woźny
2.80
Borsk
11:2311:30
Atlas L
Michał Woźny
4.37
Borsk
14:3714:47
Atlas L
Michał Woźny
4.46
Borsk
12:0812:21
Atlas L
Kamil Fiebrich
72.63
Livške Ravne
10:2314:25
Aspen 6 24
Krzycha
28.16
Kozakov
10:0812:17
Artik 5 28
Marek Perkowski
59.05
Kobala
09:5312:54
Artik 5 26
Piotr Lemańczyk
46.69
Gimba mnt.
08:4311:44
Arak M
Magdalena Gracek
28.79
Piła
08:3909:53
Alpha 6 26