Wojciech Kocot
21.12
Gimba mnt.
09:1310:39
Maestro M
Wojciech Dreszler
2.78
Starogród
08:1908:53
Mentor 3 M
Wojciech Dreszler
1.32
Starogród
07:3107:34
Mentor 3 M
Wojciech
5.76
Kobala
14:3915:05
Epsilon 7 28
Wojciech
8.10
Kobala
09:3810:16
Epsilon 7 28
Waldemar Wójcik
104.25
Kobala
08:4714:10
Rise 3 S
Tomasz Paczkowski
59.61
Lijak
08:4712:08
Piotr Syc
3.04
Żar
10:3811:03
Xi 25
Piotr Mazurek
16.52
Gimba mnt.
09:2310:34
Artik 3 23
Piotr Lemańczyk
21.61
Gimba mnt.
09:2211:41
Arak M
Piotr Klimek
25.09
Ciecień
09:1110:23
Delta 2 L
Paweł Wysocki (szybki)
55.82
Czermna
07:5611:21
Delta 2 ML
Paweł Ruszkiewicz
35.38
Mt Avena
10:3612:38
Delta 4 S
Paweł Czepiel
30.94
Kobala
10:0912:47
Delta 2 ML
OlafD
9.37
Borowa
12:2012:48
Ion 6 XXS
OlafD
8.96
Borowa
07:5708:35
Ion 6 XXS
MR
10.19
Czermna
08:2110:03
Ikuma 27
Mirek Olkowicz
57.14
Czermna
07:5312:21
Delta 2 ML
Mirek Chomik
4.07
Działy
06:0106:51
Bonanza 2 M
Mirek Chomik
5.53
Działy
07:3508:30
Bonanza 2 M
Michał Woźny
4.56
Borsk
16:1716:29
Atlas L
Michał Woźny
4.44
Borsk
15:5216:04
Atlas L
Michał Pahl
3.92
Stranik
12:0512:37
Iota 28
Michał Pahl
3.51
Stranik
09:4810:28
Iota 28
Michał Jantas
5.27
Mszana S
09:0811:31
Summit XC3 M
Michał Jantas
3.18
Mszana S
07:0908:23
Summit XC3 M
Mateusz Kozłowski
2.74
Żar
12:1412:21
Chili 3 S
Mateusz Kozłowski
3.24
Żar
10:4411:01
Chili 3 S
Mateusz Erelis
11.64
Šumiac
09:0109:36
lotnia miękka bezmasztowa
Mariusz Kozłowski
27.12
Mt Avena
10:2612:16
Swift 5 MS
Marek Perkowski
107.08
Kobala
09:0214:05
Artik 5 26
Marek Miłowski
72.49
Czermna
08:0711:57
Delta 3 ML
Marek Dmochowski
108.61
Kobala
09:1214:22
Rook 3 S
Marcin Wirski
56.75
Ciecień
09:0311:20
Artik 6 25
Marcin Łącki
32.47
Kobala
10:0712:56
Ellus 4 Xl
Marcin Hańderek
8.94
Šumiac
08:4909:43
lotnia miękka masztowa
Marcin
107.88
Kobala
09:2315:06
Mentor 5 L
Małgorzata Błędowska
15.04
Ciecień
09:0810:13
Rush 5 XS
Maciej Wojtyś
5.65
Lijak
14:1015:29
Ion 5 M
Maciej Krzesiński
85.03
Miejsce
08:0211:03
Zeolite GT ML
Leonia Zając
13.92
Kobala
08:4409:32
Beat S
Leonia Zając
12.53
Kobala
11:2512:13
Beat S
Krzysztof Martyna
64.75
Kozakov
08:1810:24
Xchord ML
Krzysztof Drzycimski
2.94
Starogród
07:1907:52
Poison 3 Xl
Krzysztof Cieślinski
1.39
Starogród
10:0010:17
Knight ML
Krzysiek Róg
109.45
Kobala
09:0613:57
Sigma 10 25
Krzycha
32.83
Kozakov
08:4210:20
Artik 5 28
Kaśka G.
16.73
Czermna
08:3310:41
Epic S
Karol Boczkowski
3.92
Rog (Chełmsko Śląskie)
11:3612:41
Classic M
Karol Boczkowski
2.05
Rudnik
09:1809:23
Classic M
karol
8.78
Mt Avena
10:3511:22
Nyos RS L
Kamil Fiebrich
104.36
Kobala
08:5213:59
Aspen 6 24
Joanna Reinert
22.02
Gimba mnt.
09:1511:00
Rush 5 XS
Jerzy Krajewski
22.05
Krushevo
08:4610:13
Chili 3 M
Jarosław Osmólski
2.98
Żar
07:5508:12
Pandion M
Jarosław Józik
28.95
Antholz
06:5108:10
Cayenne 4 Xs
Jakub Zborowski
24.07
Ciecień
08:5710:20
Iota 26
Jakub Rybka
6.16
Starogród
09:4010:09
Rush 4 ML
Jakub Rybka
5.06
Starogród
07:5908:33
Rush 4 ML
Jakub Nowak
2.50
Rudniki
12:4012:46
Base 2 L
Jakub Nowak
3.25
Rudniki
13:3713:45
Base 2 L
Jakub Bączkowski
11.63
Działy
07:4609:25
Sigma 10 23
Jacek Zakrzewski
10.38
Gimba mnt.
09:0110:08
Maestro L
Jacek Szost
18.56
Kobala
09:3211:05
Funky S
Jacek Ślusarczyk
107.04
Kobala
08:4714:07
Sigma 10 27
Jacek Miłowski
70.63
Czermna
08:1411:45
Cure ML
Ilona Knapik
3.41
Weng
09:5710:08
Hook 4 23
Igor Popik
46.85
Weng
08:0611:16
ZENO L
Grzegorz Wierzba
36.29
Ciecień
09:0011:00
Sector XS
Grzegorz Skalski
9.41
Mt Avena
10:2011:26
Rush 5 MS
Grzegorz Hali
59.12
Czermna
08:1511:51
CHILI 4 S
Grzegorz Fedrizzi
12.27
Prasiva
10:4411:14
Vega 4 M
Gonzo
22.34
Ciecień
09:0009:53
Xi 25
Gergo
57.56
Lijak
06:4610:23
Hook 5 26
Gergo
5.91
Lijak
15:0015:21
Hook 5 26
Dawid Olszowy
28.70
Prasiva
10:2711:47
Explorer S
Dariusz Pałgan
2.65
Żar
10:2410:30
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
2.03
Żar
13:1213:17
Rock 2 L
Dariusz Pałgan
2.11
Żar
12:0012:06
Rock 2 L
Darek Klimas
16.31
Ciecień
08:5310:07
Eden 6 24
Darecki-Starry
20.36
Czermna
08:3009:48
Queen 2 MS
Daniel Rozmus
21.11
Czermna
08:1110:21
Hook 4 25
Bogusław Kruczek
104.33
Kobala
09:0814:29
Elan 2 26
Bogdan Leja
6.58
Emberger Alm
09:2309:49
Bonanza 2 L
Baśka
18.40
Kobala
09:5812:03
Ion 6 XXS
Baśka
36.00
Krn
12:2714:35
Ion 6 XXS
Bartosz Migalski
8.76
Borowa
07:5108:33
Prion 4 M
Arkadiusz Garbacz
20.59
Fiesch
07:2809:09
Delta 4 XL
Anna Mołdach
3.99
Czermna
12:1512:50
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
2.34
Czermna
11:2611:33
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
3.94
Czermna
09:4910:17
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
0.04
Czermna
09:3009:36
Ion 5 XXS
Andrzej Trebenda
62.17
Antholz
06:2609:47
TRITON 2 S
Andrzej Kołodziejski
44.69
Kozakov
08:2510:32
Mentor 4 S
Alicja Heise
68.45
Emberger Alm
09:5113:54
CHILI 4 XXS
Agnieszka Andryszczak
6.68
Kobala
14:3215:05
Tequila 4 XS
Agnieszka Andryszczak
9.51
Kobala
09:3210:23
Tequila 4 XS