Maciej Krzesiński
139.17
Miejsce
07:3712:00
Zeolite GT ML
Ireneusz Janik
138.83
Miejsce
07:2711:59
King M
Jacek Miłowski
126.90
Czermna
09:0813:47
Cure ML
Nikesz Michał
112.16
Kozakov
08:5613:16
Delta 3 L
Marcin Chorzępa
108.77
Lubiechów Dolny
07:4312:07
Delta 2 MS
Marek Miłowski
95.27
Czermna
08:1212:33
Delta 3 ML
Marcin Białobłocki
88.37
Czermna
09:4212:58
Delta 2 ML
Marcin Białobłocki
88.36
Czermna
09:1712:58
Delta 2 ML
Ireneusz Janik
86.80
Miejsce
07:5211:00
Zeolite GT ML
Krzysztof Martyna
75.09
Kozakov
08:5111:16
Xchord ML
Wojtek Majewski
61.24
Kozakov
09:0811:30
Tango M
Piotr Morawski
56.78
Lijak
08:4111:51
Hook L
Maciej Pigulski
54.25
Czermna
09:3912:10
Sigma 11 22
Łukasz Brach
49.89
Sopot
06:4810:09
CHILI 4 M
Andrzej Kołodziejski
44.54
Kozakov
08:4310:34
Mentor 4 S
Paweł Wysocki (szybki)
43.07
Czermna
10:0812:02
Delta 2 ML
Maciej Januchta
42.02
Klonówka
08:0610:12
Carrera L
Cezary Karol Szymkiewicz
35.36
Col Rodella
08:5011:47
Cure L
Tooman
31.08
Rudniki
09:4810:40
Mentor 4 XS
Mirek Olkowicz
30.65
Czermna
07:5710:51
Delta 2 ML
Darecki-Starry
29.27
Czermna
10:4012:33
Queen 2 MS
Jacek Ryłko
28.27
Lijak
09:1710:53
Optic 28
Jarosław Sałek
27.00
Lijak
09:0510:56
Sprint 3 S
Witold Gilarski
26.48
Bassano
09:3011:32
Cure L
Marcin G.
25.39
Col Rodella
08:3411:23
Delta 2 MS
Michał
22.10
Bassano
09:2511:34
Rook L
Marek Dmochowski
21.87
Kobala
08:3910:32
Rook 2 S
Marek Borkowski
21.54
Lijak
09:1110:37
Delta 2 L
Daniel Żuk
18.52
Bassano
09:3011:22
Infinity 4 L
Wojciech Kocot
16.69
Gimba mnt.
08:3010:05
Maestro M
Marcin Makuch
14.94
Kobala
10:0611:05
Sigma 10 25
Piotr Mazurek
13.74
Gimba mnt.
08:2710:00
Artik 3 23
Marek Furman
11.59
Prasiva
09:1810:03
Aspen 4 26
Mateusz Petrów
11.32
Czermna
10:3612:39
Ikuma 27
Laguna
11.23
Kobala
10:0811:03
Iota 2 25
Piotr Zawadzki
11.15
Rudniki
10:2311:10
Queen 2 ML
Seba
11.08
Prasiva
10:3611:18
Carrera L
Piotr Kowalski
10.52
Czermna
10:2111:34
Sigma 11 28
Tomasz Klima
10.49
Bassano
09:3710:25
Iota 26
Gergo
10.09
Mt Avena
07:2809:15
Hook 5 26
Marcin Łącki
9.52
Kobala
09:0109:34
Ellus 4 Xl
Igor Popik
9.21
Weng
07:5308:52
ZENO L
Tomasz Paczkowski
8.60
Mt Avena
09:3310:37
Krzysiek Ciach
8.15
Czermna
09:4110:47
Mentor 5 M
Dawid Olszowy
7.93
Prasiva
08:3910:08
Explorer S
Baśka
7.62
Kobala
09:0609:27
Ion 6 XXS
Jakub Rybka
6.64
Starogród
10:2610:56
Rush 4 ML
Jakub Rybka
6.45
Starogród
12:3713:17
Rush 4 ML
dawid kopiczko
6.25
Prasiva
09:1611:32
Delta 2 L
Agnieszka Andryszczak
5.81
Kobala
13:3913:55
Tequila 4 XS