Lukasz Sieminski
237.81
Lajnar
05:4215:03
Mentor 5 M
Dawid Król
236.27
Lajnar
06:2514:39
Xchord ML
Janusz Fuzowski
217.05
Lajnar
06:0114:35
Ace M
Pawel Bedynski
168.73
Borowa
07:2312:57
Enzo 3 L
Maciej Pigulski
160.31
Lajnar
06:3713:33
Sigma 11 22
Marcin
153.00
Lajnar
06:1113:05
Mentor 5 L
Michał Adamczuk
146.05
Lajnar
06:3213:10
Step M
Grzegorz Nowak
140.84
Lajnar
06:3113:13
Alpina 4 L
Robert Szczur
137.90
Lajnar
06:2612:01
Artik 5 26
Marek Furman
135.60
Lajnar
07:0113:14
Aspen 4 26
Piotr Besser
129.88
Lajnar
06:1011:28
Aspen 5 26
Piotr Karolak
127.00
Lajnar
06:3312:17
Allegro M
Gergo
121.15
Kobala
06:0511:47
Hook 5 26
Daniel Kędzierski
119.48
Lajnar
06:5312:54
Cayenne 4 S
Dawid Olszowy
114.05
Lajnar
06:3913:25
Explorer S
Marcin Białobłocki
110.53
Dolní Morava
08:1613:54
Delta 2 ML
Paweł Lis
110.25
Kobala
07:5614:42
Delta 4 L
dawid kopiczko
108.56
Lajnar
06:2611:49
Delta 2 L
Pawlos
101.37
Cerna Hora
08:5813:36
Rush 4 MS
Jarosław Pietkiewicz
100.50
Lajnar
06:3813:12
Rook 2 ML
Marcin Makuch
100.43
Kobala
08:5513:42
Sigma 10 25
Przemysław Wrzosek
98.70
Lajnar
06:2911:37
Cayenne 4 M
Michał Piotrowski
98.42
Lajnar
05:4510:33
Ace M
Hubert Białas
97.98
Kobala
08:4714:34
BGD BASE ML
Łukasz Prokop
95.14
Borowa
07:0710:33
Sigma 10 25
Marcin Bortlik
89.97
Lajnar
06:4411:36
Delta 3 L
Marek Nowacki
88.16
Kobala
09:3612:46
Mentor 6 M
Michał
84.60
Mt Avena
08:4513:13
Rook L
Mateusz Petrów
84.11
Mt Avena
08:4513:15
Ikuma 27
Łukasz Brach
80.55
Sopot
06:0012:47
CHILI 4 M
Laguna
72.00
Kobala
09:0812:57
Iota 2 25
Krzysiek Telus
71.83
Borowa
08:4511:16
Sigma 10 25
Krzysiek Ciach
70.96
Borowa
08:1611:50
Mentor 5 M
Witold Gilarski
69.73
Mt Avena
08:4012:44
Cure L
Mirek Olkowicz
66.69
Dolní Morava
08:4613:42
Delta 2 ML
Tomek Krupski
66.39
Dolní Morava
08:3711:47
Omega XAlps 2 24
Artur Pawlak
63.53
Lajnar
06:5410:47
Rush 5 L
Alicja Heise
60.61
Lajnar
07:1511:22
CHILI 4 XXS
Bartosz Pudłowski
60.36
Dolní Morava
09:4113:23
Peak 23
Ryszard Jakiel
53.63
Dolní Morava
08:5412:33
Delta 4 ML
Paweł Koenigsberg
53.19
Dolní Morava
08:5711:59
Delta 2 MS
Baśka
51.65
Kobala
09:5814:08
Ion 6 XXS
Paweł Ruszkiewicz
48.92
Cerna Hora
08:4911:11
Delta 4 S
Grzegorz Otręba
47.84
Kobala
07:1811:30
Knight MS
Krzysztof Martyna
47.07
Cerna Hora
08:5810:48
Xchord ML
Adam Rogowski
44.81
Żar
09:1912:29
Iota 2 25
Radek Kuchta
44.29
Lajnar
06:2908:35
CHILI 4 S
Maciej Krzesiński
42.88
Dobrzeń Wielki
08:0711:29
Zeolite GT ML
Seba
41.91
Lajnar
06:2308:41
Carrera L
Piotr Klarzyński
41.65
Dolní Morava
08:2513:57
Mentor 5 S