Szymon Kuhnert
112.58
Leszno - Strzyżewice
07:4011:25
Sigma 10 25
Jakub Bączkowski
84.16
Chełm (Grybów)
09:2713:21
Sigma 10 23
Marcin Białobłocki
72.01
Klin (Andrzejówka)
08:2813:26
Delta 2 ML
Łukasz Brach
71.33
Sopot
07:0011:47
CHILI 4 M
Marek Miłowski
58.29
Klin (Andrzejówka)
08:5212:32
Delta 3 ML
Łukasz Kołodziejczak
39.40
Costalunga
07:4011:57
Alpina 3 S
Arkadiusz Garbacz
24.00
Montmin Coche-Cabane
12:4614:22
Delta 4 XL
Tomasz Kocemba
22.95
Żar
10:4213:42
Mentor 4 S
Mateusz Brzeszcz
21.76
Tamsweg
09:4010:54
Sector S
Marek Nowacki
19.02
Bassano
08:2312:18
Mentor 6 M
Andrzej Piwowar
18.13
Chełm (Grybów)
08:1510:24
Delta 2 ML
Joanna Kocot
18.09
Kobala
13:0113:48
Delta 4 S
Daria Nowicka
17.51
Montmin Coche-Cabane
12:4614:51
CHILI 4 XXS
Piotr Syc
17.10
Skrzyczne
07:5309:32
Xi 25
Łukasz Janda
16.41
Skrzyczne
10:0210:59
Bonanza 2 M
Monika Makowska
16.13
Kobala
13:4314:29
Alpina 4 S
Grzegorz Przybylski
15.86
Leszno - Strzyżewice
07:3608:26
Epsilon 9 26
Jacek Zakrzewski
14.93
Kobala
13:4714:26
Maestro L
Andrzej Szumowski
13.15
białostocki
09:2909:53
Optic 26
Grzegorz Goraj
12.77
Żar
11:1311:59
Mentor 5 S
Marek Bader
12.47
Mała Kopa
10:5211:59
Delta 3 L
Anna Zezula
11.27
Kobala
13:5114:19
Swift 5 S
Jakub Rybka
10.12
Żar
10:5111:37
Rush 4 ML
Wojciech Kocot
9.74
Kobala
13:3513:50
Maestro M
Kinga Brzeszcz
8.58
Tamsweg
09:3309:57
Tequila 4 XS
Mateusz Muras
7.71
Skrzyczne
09:4411:10
Nova Ion 3 S
Szymon Struś
7.57
Ciecień
12:5413:42
Mentor 4 S
Waldemar Laskowski
6.27
Chełm (Grybów)
08:1209:41
Rush 5 MS
Wojciech Dziedzic
4.23
Ciecień
12:5214:26
Alpha 6 28
Stanisław Gwara
4.22
Rudnik
09:2310:04
Base 2 S
Piotr Syc
3.74
Skrzyczne
06:3206:50
Xi 25
Zbyszek Wrona
3.72
Żar
11:3011:38
Tequila 5 L
zw
3.51
Klin (Andrzejówka)
12:2012:36
Rook 3 MS
Michał Jantas
3.38
Chełm (Grybów)
06:2708:51
Summit XC3 M
Zbyszek Wrona
3.35
Żar
13:1513:28
Tequila 5 L
Jacek Wojtaś
3.06
Skrzyczne
11:3811:49
Vega 2 S
Krzysztof Drzycimski
2.74
Starogród
06:5907:31
Poison 3 Xl
TOMEK STOCH
2.54
Śnieżnica
09:5710:07
Iota 26
Tymoteusz Stoiński
2.44
Saint Hilaire du Touvet
10:2610:38
Alpha 6 31
Monika Mysliwiec
2.35
Chełm (Grybów)
10:4711:05
Rook 3 MS
Kamil Put
2.33
Klin (Andrzejówka)
10:3410:39
Prion 4 M
Michał Pahl
2.23
Chełm (Grybów)
10:0810:33
Iota 28
zw
2.22
Klin (Andrzejówka)
08:2008:29
Rook 3 MS
Kamil Put
2.15
Klin (Andrzejówka)
08:5909:08
Prion 4 M
Monika Mysliwiec
1.35
Chełm (Grybów)
09:5309:57
Rook 3 MS
Paweł Koenigsberg
1.31
Opole
11:4011:43
Delta 2 MS
Paweł Koenigsberg
1.20
Opole
13:0113:04
Delta 2 MS
Paweł Koenigsberg
1.03
Opole
12:2712:29
Delta 2 MS