Zbyszek Deka
10.87
Mała Kopa
08:1208:59
Sigma 10 25
Łukasz Janda
10.24
Mała Czantoria
08:1708:53
Queen M
Jacek Wojtaś
10.19
Skrzyczne
08:3209:20
Vega 2 S
Marek Dmochowski
9.39
Kamień
11:1811:59
Sector XS
Grzegorz Wierzba
9.25
Śnieżnica
10:1711:36
Sector XS
Piotr Syc
9.23
Skrzyczne
10:5713:45
Xi 25
Jakub Zborowski
9.00
Śnieżnica
09:4411:15
Iota 26
Arkadiusz Garbacz
8.39
Fiesch
08:1008:53
Delta 4 XL
dawid kopiczko
8.22
Javorovy
09:2910:49
Delta 2 L
Lesław Wirbuł
8.07
Wolowa Góra
08:0608:52
Funky L
Ciup3k
7.76
Powiat brzeski
11:3811:56
Solo 24
Jacek Waligóra
7.41
Tłustomosty
10:0410:36
Rush 4 ML
Michał Skrzypczak
7.36
Piła
11:2812:13
Xi 27
Michał Skrzypczak
7.27
Piła
10:1410:46
Xi 27
Michał Pahl
7.12
Meduno - Monte Valinis
10:4211:14
Iota 28
Łukasz Chalcarz
7.08
Śnieżnica
11:4712:31
Blacklight M
Wojciech Głowacki
6.87
Żar
09:1809:59
Cure M
Zbyszek Wrona
6.68
Śnieżnica
10:0210:26
Tequila 5 L
Justyna
6.49
Javorovy
09:5910:38
Punk S
Krzysztof Mazur
6.14
Śnieżnica
09:5010:10
Spectra M
Dorota Borucka
6.13
Śnieżnica
11:5913:14
Rook 2 S
Justyna
5.96
Javorovy
07:5808:30
Punk S
Ciup3k
5.95
Powiat brzeski
12:5613:12
Solo 24
Urszula Chodorow
5.69
moniecki
06:4507:17
Ion 6 XXS
Wojciech Kocot
5.54
Śnieżnica
09:5210:06
Maestro M
Mateusz Lis
5.52
Kamień
11:2111:46
Mentor 6 XS
Dariusz Pałgan
5.25
Żar
09:1210:10
Rock 2 L
Baśka
5.21
Śnieżnica
09:1209:30
Ion 6 XXS
Tomasz Dzierzgwa
5.06
Javorovy
11:0411:38
Nevada 2 light 26
Mariusz Maj
4.69
Śnieżnica
12:0912:30
Artik 3 25
Monika Mysliwiec
4.62
Chełm (Grybów)
10:0612:17
Rook 3 MS
Grzegorz Przybylski
4.40
Leszno - Strzyżewice
10:1210:29
Epsilon 9 26
Gergo
4.35
Javorovy
13:4914:00
Hook 5 26
Marcin Hańderek
4.30
Żar
11:0211:21
Golden 3 22
Łukasz Grabiec
4.29
Śnieżnica
09:5410:14
Mentor 3 S
Jacek Ślusarczyk
3.89
Jarmuta
11:0511:52
Sigma 10 27
Waldemar Laskowski
3.60
Chełm (Grybów)
08:1509:50
Rush 5 MS
Tomasz Paczkowski
3.58
Javorovy
11:4111:51
Łukasz Brach
3.46
Chełm (Grybów)
08:2210:03
CHILI 4 M
Tomasz Pyś
3.46
Śnieżnica
11:4311:50
Epsilon 8 27
Łukasz Janda
3.40
Mała Czantoria
11:2511:35
Queen M
Jacek Zakrzewski
3.19
Targassonne
09:0009:15
Maestro L
Mariusz Maj
3.14
Śnieżnica
10:4110:57
Artik 3 25
Kamil Sedziak
3.14
Elsdorf
11:3811:45
Mentor 5 XS
Mateusz Kozłowski
3.13
Żar
09:2209:30
Chili 3 S
Jeż Leszek
2.98
Michałków
12:1212:20
Optic 26
Michał Jantas
2.96
Chełm (Grybów)
08:0709:07
Pawn L
Grzegorz Przybylski
2.93
Leszno - Strzyżewice
08:0208:14
Epsilon 9 26
Marek Cichoń
2.83
Javorovy
08:0708:24
BGD BASE ML
Rafał Aleksandrowicz
2.75
Żar
12:3112:44
Pandion L