Łukasz Prokop
213.60
moniecki
05:5212:31
Sigma 10 25
Janusz Fuzowski
122.26
Lajnar
06:4113:00
Ace M
Tomasz Sermak
104.62
Bassano
07:3312:11
Enzo 2 S
Grzegorz Walaszek /walery/
104.54
Bassano
07:3713:10
Mantra M7 ML
Piotr Gliniak
104.32
Kobala
07:1312:34
Arak M
Marek Perkowski
99.11
Kobala
08:1613:01
Artik 5 26
Krzysztof Jagło
95.73
Kobala
08:2513:02
Sigma 10 25
Krzysztof Żelisko
89.28
Fajsławice
06:5509:11
Meru M
Łukasz Kołodziejczak
83.49
Bassano
07:1412:36
Alpina 3 S
Igor Byrski
70.16
Bassano
07:3212:29
Mentor 3 S
Szymon Struś
61.60
Kobala
08:0311:04
Mentor 4 S
Krzysztof Ziółkowski
54.28
Skrzyczne
07:5410:31
Enzo 2 L
Tomasz Mariański
50.35
moniecki
09:5411:36
Artik 5 24
Gonzo
47.85
Kobala
08:4711:21
Xi 25
Pawel Bedynski
42.48
Cumhuriyet Mahallesi
07:5711:19
Enzo 3 L
Michal Glinski
42.13
Bassano
11:4714:30
Meru L
Robert Dadak
39.91
Bassano
07:4310:53
Cayenne 4 M
Wojtek Cukrowski
35.51
Inowrocław
08:1110:20
Buzz Z6 L
Jakub Mamelka
33.76
hatterrall hill
09:0411:49
Nova Ion 3 M
Jarosław Sałek
33.61
Kamień
11:0713:00
Mentor 6 S
Jarosław Józik
32.68
Skrzyczne
08:2810:34
Cayenne 4 Xs
Dawid Król
31.27
Dolní Morava
09:1311:45
Xchord ML
Wojtek Majewski
23.82
Mała Kopa
08:3211:48
Tango M
Mateusz Muras
21.97
Skrzyczne
11:2913:00
Nova Ion 3 S
Marek Bader
20.83
Mała Kopa
10:2311:34
Delta 3 L
Paweł Ruszkiewicz
19.85
Mała Kopa
10:0311:44
Delta 4 S
Marcin Białobłocki
19.77
Mała Kopa
08:1710:16
Delta 2 ML
Grzegorz Hali
19.76
Mała Kopa
08:4410:54
CHILI 4 S
Andrzej Kołodziejski
18.74
Mała Kopa
09:2511:13
Mentor 4 S
Stanisław Sagan
18.36
moniecki
07:0107:46
Mentor 5 M
Zbyszek Deka
18.36
Mała Kopa
10:4512:23
Sigma 10 25
Marek Miłowski
18.00
Mała Kopa
10:1811:54
Delta 3 ML
Piotr Syc
17.08
Skrzyczne
07:2609:12
Xi 25
Dominik Kryk
17.04
Powiat sulęciński
06:4007:41
Universal 1.1 28
Andrzej Żywiczyński
16.89
Mała Kopa
09:2311:13
Omega XAlps 2 23
Jacek Miłowski
16.71
Mała Kopa
10:3211:42
Cure ML
Maciej Wojtyś
16.58
moniecki
07:4808:21
Ion 5 M
Marek Furman
16.52
Javorovy
09:3211:10
Aspen 4 26
Pawlos
16.04
Klin (Andrzejówka)
09:4210:32
Rook 3 MS
Pawlos
16.04
Klin (Andrzejówka)
09:4210:32
Rush 4 MS
Seba
15.52
Javorovy
09:2810:34
Carrera L
Nikesz Michał
15.11
Mała Kopa
10:4611:46
Delta 3 L
Ciup3k
15.04
Powiat brzeski
14:0414:53
Solo 24
Andrzej Binkowski
14.58
Chomutov
09:0410:47
lotnia sztywna
Mikołaj Stańczak
14.17
moniecki
06:5307:31
Cayenne 4 L
Gergo
14.17
Javorovy
09:0210:53
Hook 5 26
Michał Pahl
13.16
Meduno - Monte Valinis
07:4109:00
Iota 28
Klement
11.43
Dolní Morava
09:3411:26
Ion 5 L
Arkadiusz Graf
11.41
lęborski
05:5106:13
Apco Lift 44
Marek Cichoń
11.01
Javorovy
10:0011:50
BGD BASE ML
Zbyszek Deka
10.87
Mała Kopa
08:1208:59
Sigma 10 25
Łukasz Janda
10.24
Mała Czantoria
08:1708:53
Queen M
Jacek Wojtaś
10.19
Skrzyczne
08:3209:20
Vega 2 S
Marek Dmochowski
9.39
Kamień
11:1811:59
Sector XS
Grzegorz Wierzba
9.25
Śnieżnica
10:1711:36
Sector XS
Piotr Syc
9.23
Skrzyczne
10:5713:45
Xi 25
Jakub Zborowski
9.00
Śnieżnica
09:4411:15
Iota 26
Arkadiusz Garbacz
8.39
Fiesch
08:1008:53
Delta 4 XL
dawid kopiczko
8.22
Javorovy
09:2910:49
Delta 2 L
Lesław Wirbuł
8.07
Wolowa Góra
08:0608:52
Funky L
Ciup3k
7.76
Powiat brzeski
11:3811:56
Solo 24
Jacek Waligóra
7.41
Tłustomosty
10:0410:36
Rush 4 ML
Michał Skrzypczak
7.36
Piła
11:2812:13
Xi 27
Michał Skrzypczak
7.27
Piła
10:1410:46
Xi 27
Michał Pahl
7.12
Meduno - Monte Valinis
10:4211:14
Iota 28
Łukasz Chalcarz
7.08
Śnieżnica
11:4712:31
Blacklight M
Wojciech Głowacki
6.87
Żar
09:1809:59
Cure M
Zbyszek Wrona
6.68
Śnieżnica
10:0210:26
Tequila 5 L
Justyna
6.49
Javorovy
09:5910:38
Punk S
Krzysztof Mazur
6.14
Śnieżnica
09:5010:10
Spectra M
Dorota Borucka
6.13
Śnieżnica
11:5913:14
Rook 2 S
Justyna
5.96
Javorovy
07:5808:30
Punk S
Ciup3k
5.95
Powiat brzeski
12:5613:12
Solo 24
Urszula Chodorow
5.69
moniecki
06:4507:17
Ion 6 XXS
Wojciech Kocot
5.54
Śnieżnica
09:5210:06
Maestro M
Mateusz Lis
5.52
Kamień
11:2111:46
Mentor 6 XS
Dariusz Pałgan
5.25
Żar
09:1210:10
Rock 2 L
Baśka
5.21
Śnieżnica
09:1209:30
Ion 6 XXS
Tomasz Dzierzgwa
5.06
Javorovy
11:0411:38
Nevada 2 light 26
Mariusz Maj
4.69
Śnieżnica
12:0912:30
Artik 3 25
Monika Mysliwiec
4.62
Chełm (Grybów)
10:0612:17
Rook 3 MS
Grzegorz Przybylski
4.40
Leszno - Strzyżewice
10:1210:29
Epsilon 9 26
Gergo
4.35
Javorovy
13:4914:00
Hook 5 26
Marcin Hańderek
4.30
Żar
11:0211:21
Golden 3 22
Łukasz Grabiec
4.29
Śnieżnica
09:5410:14
Mentor 3 S
Jacek Ślusarczyk
3.89
Jarmuta
11:0511:52
Sigma 10 27
Waldemar Laskowski
3.60
Chełm (Grybów)
08:1509:50
Rush 5 MS
Tomasz Paczkowski
3.58
Javorovy
11:4111:51
Łukasz Brach
3.46
Chełm (Grybów)
08:2210:03
CHILI 4 M
Tomasz Pyś
3.46
Śnieżnica
11:4311:50
Epsilon 8 27
Łukasz Janda
3.40
Mała Czantoria
11:2511:35
Queen M
Jacek Zakrzewski
3.19
Targassonne
09:0009:15
Maestro L
Mariusz Maj
3.14
Śnieżnica
10:4110:57
Artik 3 25
Kamil Sedziak
3.14
Elsdorf
11:3811:45
Mentor 5 XS
Mateusz Kozłowski
3.13
Żar
09:2209:30
Chili 3 S
Jeż Leszek
2.98
Michałków
12:1212:20
Optic 26
Michał Jantas
2.96
Chełm (Grybów)
08:0709:07
Pawn L
Grzegorz Przybylski
2.93
Leszno - Strzyżewice
08:0208:14
Epsilon 9 26
Marek Cichoń
2.83
Javorovy
08:0708:24
BGD BASE ML
Rafał Aleksandrowicz
2.75
Żar
12:3112:44
Pandion L