Daria Nowicka
24.91
Borsk
08:3910:25
CHILI 4 XXS
Łukasz Brach
23.31
Wapno
08:3111:35
CHILI 4 M
Grzegorz Pelikan
23.30
Bassano
10:1211:25
Vega 5 M
Andrzej Szumowski
22.56
Pogorzałki
08:3309:26
Optic 26
Piotr Zawadzki
22.52
Skrzyczne
10:2811:30
Queen 2 ML
Wacław Kuzło
22.35
Weremień
10:4012:01
Omega XAlps 24
Mateusz Borowy
22.27
Szczebel
09:2210:51
LM6 S
Darek Klimas
22.09
Szczebel
07:4510:07
Eden 6 24
Michał Pahl
21.89
Bassano
10:0311:13
Iota 28
Jacek Zakrzewski
21.24
Targassonne
08:3911:03
Maestro L
Jerzy Gajda
20.88
Wapno
09:5012:27
Summit XC4 S/M
Waldemar Wójcik
19.63
Szukalowy Garb
10:2611:13
Rise 3 S
Michał Skrzypczak
19.48
Piła
08:0409:41
Xi 27
Grzegorz Wierzba
19.38
Skrzętla
10:2613:25
Sector XS
Witold Gilarski
19.21
Szybowisko Ustjanowa
10:1512:22
Cure L
dawid kopiczko
18.14
Javorovy
08:4211:56
Delta 2 L
Daniel Cholewa
18.09
Szczebel
11:3413:59
Carrera M
Joanna Kocot
17.05
Skrzyczne
09:5211:53
Delta 4 S
Wojtek Cukrowski
17.03
Piła
08:2309:20
Buzz Z6 L
Piotr Gliniak
16.36
Schöckl
08:5410:30
Arak M
Wojciech Dziedzic
15.89
Szczebel
08:2011:02
Alpha 6 28
Ryszard Pszenny
15.78
Wapno
09:0211:07
Rush 3 M
Krzysztof Żelisko
15.45
Powiat krasnostawski
06:0108:01
Meru M
Tomasz Perczak
14.74
Skrzyczne
10:1712:43
Mentor 4 S
Magdalena Gracek
14.61
Piła
10:0710:42
Alpha 6 26
Marek Furman
14.29
Javorovy
08:4311:46
Aspen 4 26
Mariusz Maj
14.27
Szczebel
07:4810:22
Artik 3 25
Robert Piotrowski
13.93
Piła
08:5910:06
Riot ML
Radek Kuchta
13.54
Maciejowice
11:5713:22
CHILI 4 S
ko-mar 58
13.34
Skrzyczne
10:5211:55
Rush 3 S
ko-mar 58
13.34
Skrzyczne
10:5211:55
Rush 3 S
Michał Jantas
13.25
Wapno
09:5111:28
Pawn L
Cezary Karol Szymkiewicz
13.15
Piła
08:4810:30
Cure L
Wacław Warda
12.81
Wapno
09:4111:36
Summit XC4 M
Jakub Zborowski
12.74
Szczebel
11:3314:03
Iota 26
Łukasz Olszewski
12.68
Szczebel
08:2810:37
Cosmos L
Małgorzata Błędowska
12.59
Los Llanos de Tormes
16:2117:06
Rush 5 XS
Jerzy Adamczyk
12.50
Kohut
09:1811:16
CHILI 4 M
HURAK
12.10
Gronity
14:2114:56
Powerplay Sting 160
Dorota Borucka
12.02
Szczebel
11:0013:35
Rook 2 S
Marcin Hańderek
11.86
Skrzyczne
10:0811:54
lotnia miękka masztowa
Tooman
11.52
Skrzyczne
10:2012:08
Mentor 4 XS
Otek
11.49
Srebrna Góra
12:3313:21
Rush 4 MS
Bucz
11.32
Szczebel
09:1613:30
Ion 6 XS
Wojciech
11.06
Kohut
09:4011:31
Epsilon 7 28
Adam Mucha
10.83
Szczebel
07:5110:17
Pasat 5 28
Darek Kiszko
10.70
Wajsznory
08:2609:00
Iota 2 25
Sławo
10.60
Piła
08:1409:07
BGD BASE L
Tomasz Cieślar
10.37
Javorovy
11:1813:15
Eden 5 28
Grzegorz Wawrzkiewicz
10.16
Wapno
09:4011:17
Mantra 6 L