zw
1.85
Srebrna Góra
07:3507:44
Rook 3 MS
zw
4.08
Srebrna Góra
11:2612:24
Rook 3 MS
Zofia Jujka
4.10
Borsk
07:4207:50
Alpha 6 24
Zbyszek Wrona
9.90
Szczebel
08:0409:39
Tequila 5 L
Wojtek Cukrowski
17.03
Piła
08:2309:20
Buzz Z6 L
Wojciech Pomierski
27.49
Borsk
08:1910:44
Mantra 6 L
Wojciech Maksimik
2.93
Konopki
10:2410:40
Hook 4 25
Wojciech Gierak
7.53
Chełmiec
10:0511:16
Carrera XS
Wojciech Dziedzic
15.89
Szczebel
08:2011:02
Alpha 6 28
Wojciech
11.06
Kohut
09:4011:31
Epsilon 7 28
Witold Gilarski
19.21
Szybowisko Ustjanowa
10:1512:22
Cure L
Waldemar Wójcik
19.63
Szukalowy Garb
10:2611:13
Rise 3 S
Waldemar Laskowski
30.89
Wapno
08:2111:35
Rush 5 MS
Wacław Warda
12.81
Wapno
09:4111:36
Summit XC4 M
Wacław Kuzło
22.35
Weremień
10:4012:01
Omega XAlps 24
Urszula Chodorow
2.28
Konopki
12:2712:32
Ion 6 XXS
Urszula Chodorow
1.64
Konopki
10:3710:40
Ion 6 XXS
Tooman
11.52
Skrzyczne
10:2012:08
Mentor 4 XS
Tomasz Sermak
77.13
Bassano
07:2210:42
Enzo 2 S
Tomasz Pyś
8.80
Szczebel
08:4910:55
Epsilon 8 27
Tomasz Polak
5.02
Wapno
09:4910:24
Summit Xc M
Tomasz Perczak
14.74
Skrzyczne
10:1712:43
Mentor 4 S
Tomasz Paczkowski
7.69
Javorovy
08:5810:17
Tomasz Mariański
202.70
moniecki
06:4913:06
Artik 5 24
Tomasz Cieślar
10.37
Javorovy
11:1813:15
Eden 5 28
Szymon Struś
8.88
Schöckl
09:1109:49
Mentor 4 S
Sylwiusz Pachel
5.61
Javorovy
08:3909:44
Freestyle 2 24
Sylwiusz Pachel
4.71
Javorovy
11:2512:21
Freestyle 2 24
Sylwester Dudek
1.60
Namiestów
11:4511:53
Mentor 2 Xs
Sławo
10.60
Piła
08:1409:07
BGD BASE L
Ryszard Pszenny
15.78
Wapno
09:0211:07
Rush 3 M
Ryszard Jakiel
30.80
Skrzyczne
07:5111:26
Delta 4 ML
Robert Piotrowski
13.93
Piła
08:5910:06
Riot ML
Robert Dadak
92.17
Bassano
07:2812:23
Cayenne 4 M
Radek Kuchta
13.54
Maciejowice
11:5713:22
CHILI 4 S
Przemysław Czerwiński
62.81
Targassonne
08:2111:51
Mentor 6 L
Piotr Zawadzki
22.52
Skrzyczne
10:2811:30
Queen 2 ML
Piotr Starczowski
58.76
Skrzętla
08:1010:52
GTO 2 M
Piotr Karolak
168.07
moniecki
06:5813:12
Artik 6 25
Piotr Gliniak
16.36
Schöckl
08:5410:30
Arak M
Piotr Besser
62.59
Konopki
07:2810:34
Step M
Paweł Szczepanek
51.15
Skrzętla
08:5210:56
Leopard S
Paweł Ruszkiewicz
7.81
Srebrna Góra
11:1112:43
Delta 4 S
Paweł Lis
27.98
Wapno
09:4512:38
Delta 4 L
Pawel Bedynski
92.36
Cumhuriyet Mahallesi
07:1910:20
Enzo 3 L
Otek
11.49
Srebrna Góra
12:3313:21
Rush 4 MS
Orłowski Adrian
36.14
Szukalowy Garb
10:2412:21
Sigma 10 27
Nawrocki Michał
65.04
Fajsławice
08:4911:07
Mentor 4 M
MR
7.23
Srebrna Góra
09:0010:13
Ikuma 27
Monika Makowska
32.99
Borsk
08:1011:23
Alpina 4 S
Mirek Chomik
8.38
Szybowisko Ustjanowa
10:0011:58
Bonanza 2 M
Michał Walkiewicz
2.34
Konopki
09:1309:20
Mentor 3 M
Michał Szyc
125.15
Maciejowice
08:5013:41
Cayenne S
Michał Skrzypczak
19.48
Piła
08:0409:41
Xi 27
Michał Pahl
21.89
Bassano
10:0311:13
Iota 28
Michał Jantas
13.25
Wapno
09:5111:28
Pawn L
Michal Glinski
66.18
Bassano
08:0211:27
Meru L
Michał
6.97
Skrzyczne
09:1309:38
Rook L
Mazi
2.12
Szukalowy Garb
12:1212:29
Mentor 4 S
Mazi
0.63
Szukalowy Garb
13:3413:36
Mentor 4 S
Mazi
2.12
Szukalowy Garb
13:0213:15
Mentor 4 S
Mazi
0.00
Szukalowy Garb
13:3713:37
Mentor 4 S
Mazi
2.28
Szukalowy Garb
10:2710:49
Mentor 4 S
Mateusz Szewc
2.44
Srebrna Góra
11:0712:02
Orca2 42
Mateusz Kieliszek
3.15
Konopki
11:0111:32
Nemo 4 25
Mateusz Kieliszek
2.01
Konopki
12:5312:58
Nemo 4 25
Mateusz Gajczewski
43.20
Krushevo
08:0310:56
Queen 2 MS
Mateusz Borowy
22.27
Szczebel
09:2210:51
LM6 S
Mateusz Bątorek
68.86
Konopki
09:5713:20
Rise 3 M
Mariusz Maj
14.27
Szczebel
07:4810:22
Artik 3 25
Mariusz Grzywacz
73.57
Srebrna Góra
08:0412:01
Peak 25
Marian Kryza
2.77
lwówecki
11:0211:13
Punk M
Marek Nowacki
5.36
Piła
09:4110:13
Mentor 6 M
Marek Nowacki
3.88
Piła
09:0909:27
Mentor 6 M
Marek Miłowski
47.49
Srebrna Góra
08:1011:28
Delta 3 ML
Marek Furman
14.29
Javorovy
08:4311:46
Aspen 4 26
Marek Dmochowski
56.08
Powiat krasnostawski
08:2210:47
Rook 2 S
Marcin Wirski
112.97
Skrzętla
08:1512:59
Artik 6 25
Marcin Szczęsny
28.70
Piła
08:3910:01
Buzz Z5 L
Marcin Hańderek
11.86
Skrzyczne
10:0811:54
lotnia miękka masztowa
Marcin Chorzępa
92.04
Piła
08:5513:11
Delta 2 MS
Marcin Białobłocki
28.51
Staré Město
07:4611:40
Delta 2 ML
Małgorzata Błędowska
12.59
Los Llanos de Tormes
16:2117:06
Rush 5 XS
Magdalena Gracek
14.61
Piła
10:0710:42
Alpha 6 26
Maciej Wojtyś
29.36
moniecki
07:1508:12
Ion 5 M
Łukasz Serafin
6.60
Srebrna Góra
08:0409:46
Summit XC3 S
Łukasz Serafin
3.66
Srebrna Góra
11:0812:01
Summit XC3 S
Łukasz Olszewski
12.68
Szczebel
08:2810:37
Cosmos L
Łukasz Brach
23.31
Wapno
08:3111:35
CHILI 4 M
Lukáš Hadaš
45.37
Srebrna Góra
08:1010:35
Venus SC M
Lukáš Hadaš
27.68
Srebrna Góra
08:0309:33
Venus SC M
Leonia Zając
1.04
Raná
10:5311:02
Ion 5 XXS
Leonia Zając
1.51
Raná
09:4509:50
Ion 5 XXS
Lech Garus
1.90
Konopki
12:3412:42
Ion 6 L
Lech Garus
2.15
Konopki
14:1414:20
Ion 6 L
Lech Garus
1.98
Konopki
13:5614:01
Ion 6 L
Lech Garus
2.02
Konopki
13:3413:45
Ion 6 L
Lech Garus
1.78
Konopki
11:3211:37
Ion 6 L
Krzysztof Ziółkowski
35.40
Skrzyczne
08:3012:08
Enzo 2 L
Krzysztof Żelisko
15.45
Powiat krasnostawski
06:0108:01
Meru M