Tomasz Mariański
202.70
moniecki
06:4913:06
Artik 5 24
Piotr Karolak
168.07
moniecki
06:5813:12
Artik 6 25
Michał Szyc
125.15
Maciejowice
08:5013:41
Cayenne S
Arkadiusz Garbacz
115.40
Fiesch
09:4114:26
Delta 4 XL
Marcin Wirski
112.97
Skrzętla
08:1512:59
Artik 6 25
Arkadiusz Garbacz
110.97
Fiesch
07:4112:26
Delta 4 XL
Arkadiusz Garbacz
110.80
Fiesch
07:4912:26
Delta 4 XL
Pawel Bedynski
92.36
Cumhuriyet Mahallesi
07:1910:20
Enzo 3 L
Robert Dadak
92.17
Bassano
07:2812:23
Cayenne 4 M
Marcin Chorzępa
92.04
Piła
08:5513:11
Delta 2 MS
Jan Rentowski
91.58
Cumhuriyet Mahallesi
07:3611:52
Guru L
Bartosz Pudłowski
80.94
Srebrna Góra
09:1813:15
Peak 23
Tomasz Sermak
77.13
Bassano
07:2210:42
Enzo 2 S
AnT
75.69
Konopki
09:5213:11
Sector S
Jacek Miłowski
75.21
Srebrna Góra
08:2011:39
Cure ML
Mariusz Grzywacz
73.57
Srebrna Góra
08:0412:01
Peak 25
Mateusz Bątorek
68.86
Konopki
09:5713:20
Rise 3 M
Michal Glinski
66.18
Bassano
08:0211:27
Meru L
Nawrocki Michał
65.04
Fajsławice
08:4911:07
Mentor 4 M
Anna Zezula
64.01
Fajsławice
08:3211:26
Swift 5 S
Przemysław Czerwiński
62.81
Targassonne
08:2111:51
Mentor 6 L
Piotr Besser
62.59
Konopki
07:2810:34
Step M
Krzysztof Martyna
62.57
Targassonne
08:4312:13
Xchord ML
Igor Byrski
59.98
Bassano
07:2211:51
Mentor 3 S
Piotr Starczowski
58.76
Skrzętla
08:1010:52
GTO 2 M
Marek Dmochowski
56.08
Powiat krasnostawski
08:2210:47
Rook 2 S
Grzegorz Walaszek /walery/
55.37
Bassano
07:2510:06
Mantra M7 ML
Gustaw Grochecki
54.51
Powiat krasnostawski
09:0312:06
Mystic 3 L
Paweł Szczepanek
51.15
Skrzętla
08:5210:56
Leopard S
Marek Miłowski
47.49
Srebrna Góra
08:1011:28
Delta 3 ML
Grzegorz Hali
47.30
Grzmiąca
09:0911:49
CHILI 4 S
Lukáš Hadaš
45.37
Srebrna Góra
08:1010:35
Venus SC M
Mateusz Gajczewski
43.20
Krushevo
08:0310:56
Queen 2 MS
Andrzej skwarczyński
41.27
Konopki
08:5110:44
Aspen 5 28
Jarosław Pietkiewicz
41.18
Maciejowice
09:3511:17
Rook 2 ML
Orłowski Adrian
36.14
Szukalowy Garb
10:2412:21
Sigma 10 27
Krzysztof Ziółkowski
35.40
Skrzyczne
08:3012:08
Enzo 2 L
Monika Makowska
32.99
Borsk
08:1011:23
Alpina 4 S
Edward Waksmundzki
32.03
Skrzętla
10:0811:43
Boomerang 5 L
Krzycha
31.80
Borsk
08:3710:44
King L
Waldemar Laskowski
30.89
Wapno
08:2111:35
Rush 5 MS
Ryszard Jakiel
30.80
Skrzyczne
07:5111:26
Delta 4 ML
Maciej Wojtyś
29.36
moniecki
07:1508:12
Ion 5 M
Marcin Szczęsny
28.70
Piła
08:3910:01
Buzz Z5 L
Marcin Białobłocki
28.51
Staré Město
07:4611:40
Delta 2 ML
Grzegorz Przybylski
28.01
Leszno - Strzyżewice
10:2311:24
Epsilon 9 26
Paweł Lis
27.98
Wapno
09:4512:38
Delta 4 L
Lukáš Hadaš
27.68
Srebrna Góra
08:0309:33
Venus SC M
Wojciech Pomierski
27.49
Borsk
08:1910:44
Mantra 6 L
Jarosław Chmielewski
27.23
Bassano
08:2810:08
Delta 2 XS