Zdzisław Staniak
4.92
Skrzyczne
10:4611:09
Rook 2 ML
Wojciech Galica
23.41
Krzesanica
07:4909:51
Summit XC4 M
Urszula Marciniak
4.48
Costalunga
08:4309:19
Dudek Nemo XX 25
TOMEK STOCH
5.65
Szczebel
08:0808:42
Iota 26
TOMEK STOCH
4.00
Szczebel
10:5411:03
Iota 26
TOMEK STOCH
8.26
Szczebel
12:0313:10
Iota 26
TOMEK STOCH
7.57
Szczebel
12:0312:45
Iota 26
Szymon Kuhnert
31.69
Costalunga
10:1512:37
Sigma 10 25
Robert Dadak
35.69
Costalunga
08:0110:42
Cayenne 4 M
Rafał Samsonowicz
53.23
białostocki
07:5211:08
Mentor 4 S
Radomir Wiktorowicz
7.15
Tłustomosty
11:1512:26
Prymus 4 L
Piotr Syc
7.00
Skrzyczne
08:3411:16
Xi 25
Piotr Gliniak
40.02
Skalnate Pleso
08:2212:19
Arak M
Paweł Koenigsberg
39.73
Skalnate Pleso
08:0212:21
Delta 2 MS
Michał Pahl
22.07
Bassano
10:4913:04
Iota 28
Michał Mildner
9.33
Skrzyczne
10:0612:12
Delta 3 MS
Michal Glinski
31.41
Bassano
12:2114:31
Mazi
3.79
przemyski
13:1813:52
Mentor 4 S
Mateusz Siatka
33.28
Krzesanica
07:2510:34
Alpina 4 L
Mateusz Muras
3.28
Skrzyczne
11:5212:06
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
5.35
Skrzyczne
09:0509:31
Nova Ion 3 S
Mateusz Borowy
40.43
Krzesanica
09:1612:47
LM6 S
Mariusz Strzelczyk
21.89
Michałków
08:2709:35
Sprint 3 M
Marcin Raszka
6.84
Skrzyczne
11:0711:30
Rook 2 MS
Łukasz Janda
6.74
Skrzyczne
13:3913:52
Bonanza 2 M
Łukasz Janda
9.84
Skrzyczne
09:4910:52
Bonanza 2 M
Łukasz Brach
26.59
Skalnate Pleso
07:1910:30
CHILI 4 M
Krzysztof Matuszyk
42.01
Col Rodella
06:4010:08
Iota 2 29
Krzysztof Martyna
73.44
Targassonne
08:3712:19
Xchord ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
26.46
Grzmiąca
09:2211:05
Sigma 10 25
Kamil Rybicki
16.47
Costalunga
10:1312:30
Jarosław Osmólski
5.92
Meduno - Monte Valinis
14:3715:26
Pandion M
Jarosław Osmólski
3.14
Costalunga
08:5209:11
Vega 5 S
Jarosław Osmólski
19.68
Meduno - Monte Valinis
07:3510:12
Pandion M
Jarosław Osmólski
4.50
Meduno - Monte Valinis
13:4814:31
Pandion M
Jarosław Józik
41.34
Krzesanica
10:2512:59
Cayenne 4 XS
Jarosław Chmielewski
51.30
Costalunga
08:1611:43
Delta 2 XS
Jacek Zakrzewski
26.23
Targassonne
08:2911:47
Maestro L
Jacek Wojtaś
4.55
Skrzyczne
09:2209:40
Vega 2 S
Grzegorz Wierzba
6.04
Szczebel
10:0310:30
Sector XS
Grzegorz Pelikan
11.01
Costalunga
09:0110:01
Vega 5 M
Dariusz Chrobak
70.78
Szczebel
07:0611:36
XCRacer M
Dariusz
44.85
Kobala
09:2311:41
Delta 2 L
Darek Klimas
7.64
Szczebel
08:4209:24
Eden 6 24
Daniel Cholewa
10.83
Siepraw
14:3115:01
Carrera M
Ciup3k
5.35
Węgrzce Wielkie
15:1515:23
Solo 24
Ciup3k
5.87
Sułków
13:2813:38
Solo 24
Andrzej Kołodziejski
5.63
Mała Kopa
12:2912:41
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
5.19
Mała Kopa
10:2110:34
Mentor 4 S
Alicja Heise
24.44
Bourg-Saint-Maurice
08:0709:40
CHILI 4 XXS