Michał Adamczuk
143.62
Lajnar
07:1613:18
Rook 3 ML
Janusz Fuzowski
143.30
Lajnar
07:2113:44
Ace M
Janusz Fuzowski
143.12
Lajnar
07:2113:44
Ace M
Marek Dmochowski
139.56
Lajnar
07:1713:28
Rook 2 S
Mariusz Kozłowski
133.63
Lajnar
07:1913:35
Swift 5 MS
Dawid Król
99.40
Skalnate Pleso
07:2411:47
Xchord ML
Stork X
91.47
Skalnate Pleso
07:4712:52
Sector M
Krzysztof Egzmont
89.33
Kobala
08:3413:51
Artik 6 25
Mateusz Siatka
89.22
Krzesanica
07:1111:56
Alpina 4 L
Grzegorz Nowak
85.23
Sopot
07:3812:08
Alpina 4 L
Marcin Wirski
84.06
Skalnate Pleso
07:5712:40
Artik 6 25
Przemek Jakubczyk
81.16
Skalnate Pleso
08:1612:48
Maestro M
Andrzej Piwowar
77.80
Skalnate Pleso
07:0513:34
Delta 2 ML
Grzegorz Fabijaniak
72.42
Skalnate Pleso
07:1812:00
Bonanza 2 M
Jacek Miłowski
68.89
Skalnate Pleso
07:3212:32
Cure ML
Andrzej Zieliński
64.88
Skalnate Pleso
07:2512:28
Sycross One XL
Łukasz Kołodziejczak
60.50
Skalnate Pleso
08:0612:40
Alpina 3 S
Mostek
60.37
Skalnate Pleso
07:3112:16
Sigma 10 25
Marcin Chorzępa
57.84
Emberger Alm
08:5712:45
Delta 2 MS
Jarosław Józik
57.45
Krzesanica
08:2112:33
Cayenne 4 XS
Krzysztof Martyna
56.93
Le Cougulet
08:4811:46
Xchord ML
Piotr Łuczkowski
56.24
Skalnate Pleso
08:2312:27
Iota 2 27
Adam Grzech
56.03
Le Cougulet
08:4711:46
Aspen 5 28
Janusz Pałka
52.15
Krzesanica
07:2512:31
Alpina M
dawid kopiczko
51.43
Skalnate Pleso
07:4211:52
Bonanza 2 L
Piotr Starczowski
50.70
Skalnate Pleso
09:0313:12
GTO 2 M
Piotr Świderski
50.61
Skalnate Pleso
08:2512:48
Rook 2 MS
Michal Radzicki
50.06
Babia Góra
08:4613:00
Bonanza 2 XS
Grzegorz Wierzba
49.75
Skalnate Pleso
08:3312:58
Sector XS
Marek Nowacki
49.28
Skalnate Pleso
08:1012:04
Mentor 6 M
Piotr Mazurek
47.29
Skalnate Pleso
08:4012:08
Artik 3 23
Marek Basiak
46.84
Skalnate Pleso
08:3712:21
Peak 25
Jakub Zborowski
45.62
Skalnate Pleso
08:2012:41
Iota 26
Krzysztof Pedrycz
44.51
Skalnate Pleso
08:3012:18
UP Trango XC 3 S/M
MirAs
44.32
Żywiec
12:4314:11
Dudek Universal 25.5
Marcin G.
44.19
Bassano
08:5012:12
Delta 2 MS
Łukasz Brach
41.05
Skalnate Pleso
06:5010:43
CHILI 4 M
Plastek
38.55
Skalnate Pleso
08:3510:38
Carrera L
Robert Skalski
36.69
Skalnate Pleso
08:4110:46
Artik 5 28
Nikesz Michał
36.68
Skalnate Pleso
08:3812:44
Delta 3 L
Michał
35.87
Wysokie Tatry
11:0312:58
Rook L
Grzegorz Walaszek /walery/
33.16
Żar
10:1512:16
Mantra M7 ML
Marcin Bortlik
33.07
Opolskie
08:5210:28
Delta 3 L
Dariusz
32.19
Bassano
08:5912:59
Delta 2 L
Mariusz Strzelczyk
30.43
Skalnate Pleso
06:5911:33
Sprint 3 M
Jacek Ślusarczyk
29.97
Skalnate Pleso
08:2610:21
Sigma 10 27
Edward Waksmundzki
29.72
limanowski
09:0311:29
Boomerang 5 L
Joanna Kocot
29.11
Żar
10:3212:23
Delta 4 S
Michał Jantas
28.04
Skalnate Pleso
07:4309:28
Summit XC3 M
Jarosław Chmielewski
25.70
Col Rodella
09:0310:18
Delta 2 XS