Piotr Klarzyński
23.14
Babadag (Oludeniz)
06:0608:24
Mentor 5 S
Agnes Ryłowicz
19.93
Bassano
08:2910:34
Tequila 4 S
Bartek Szatkiewicz
19.32
Krzesanica
08:1410:10
Nova Ion 3 XS
Jacek Szymkowiak
17.13
Montmin Coche-Cabane
13:4714:50
Anakis 3 M
Grzegorz Pelikan
16.87
Bassano
08:1610:06
Vega 5 M
Piotr Mazurek
16.80
Vysoké Tatry
13:0713:34
Artik 3 23
Michał
16.41
Skalnate Pleso
07:4108:59
Rook L
Urszula Marciniak
16.07
Bassano
07:5809:57
Dudek Nemo XX 25
Gergo
15.96
Montmin Coche-Cabane
13:1615:41
Hook 5 26
Zbigniew Ziarko
15.68
Żar
10:2612:02
Golden 4 26
Piotr Gliniak
15.59
Skalnate Pleso
08:4510:09
Arak M
Krzysztof Cieślinski
15.56
Montmin Coche-Cabane
13:2414:42
Knight ML
Jarosław Osmólski
14.71
Bassano
07:3309:34
Vega 5 S
Baśka
13.83
Skalnate Pleso
08:0708:55
Ion 6 XXS
Kamil Rybicki
12.63
Meduno - Monte Valinis
11:5714:42
Seba
12.59
Niška Banja
09:2710:38
Carrera L
TOMEK STOCH
11.43
Skalnate Pleso
07:3709:37
Iota 26
Artur Kucner
11.28
Montmin Coche-Cabane
13:2014:23
Atmus One L
Ciup3k
11.04
Węgrzce Wielkie
13:5314:12
Solo 24
Leszek Grzenkowicz
10.87
Montmin Coche-Cabane
13:3814:22
Hook 3 27
Wojciech Kocot
10.64
Babia Góra
08:4609:16
Maestro M
Roman Augustynowicz
9.55
Bassano
09:2211:26
Cayenne 5 M
Małgorzata Błędowska
9.23
Cabezabellosa
14:0114:50
Rush 5 XS
Marcin Ż
9.07
Skalnate Pleso
08:4010:41
Ion 5 L
Lech Garus
7.80
Montmin Coche-Cabane
13:2213:49
Kudos L
Radomir Wiktorowicz
7.51
Opolskie
10:1510:47
Prymus 4 L
Jacek Ślusarczyk
7.28
Kasprowy
11:2611:49
Sigma 10 27
Mariusz Grzywacz
5.00
Czermna
10:4411:32
Peak 25
Leonia Zając
4.81
Babia Góra
08:4608:58
Ion 5 XXS
Mateusz Partyka
4.70
Kobala
13:2614:09
Tequila 4 M
tomasz warchoł
4.58
Dolní Morava
08:5109:23
Aspen 2 20
Mateusz Szewc
4.48
Czermna
09:3711:31
Mantra 6 MS
Ryszard Jakiel
4.00
Dolní Morava
08:5709:22
Delta 4 ML
Marek Furman
3.99
Niška Banja
10:5011:12
Aspen 4 26
Mateusz Lis
3.54
Konopki
08:4709:06
Ion 4 S
Mateusz Erelis
3.32
Żar
11:2011:37
lotnia miękka bezmasztowa
Marcin Szakoła
3.25
Meduno - Monte Valinis
11:1811:31
Andrzej Paradowski
3.13
Śnieżnica
13:1813:24
Beat XL
Michał Pahl
3.09
Ciecień
10:3410:45
Iota 28
Szymon Kuhnert
3.09
Meduno - Monte Valinis
12:0612:26
Sigma 10 25
Piotr Zawadzki
3.08
Żar
11:2312:00
Queen 2 ML
Daniel Cholewa
3.06
Ciecień
07:5908:07
Carrera M
Wojciech Maksimik
3.04
Śnieżnica
13:2713:34
Hook 4 25
Jakub Borucki
3.02
Ciecień
11:3411:45
Rook 2 ML
JakubG
3.00
Ciecień
08:1608:21
ko-mar 58
3.00
Żar
12:3512:46
CHILI 4 XS
Mariusz Grzywacz
2.78
Czermna
09:3509:53
Peak 25
Ciup3k
2.77
Węgrzce Wielkie
13:2313:28
Solo 24
Andrzej Paradowski
2.68
Ciecień
11:0611:15
Beat XL
Adriana Wandzel
2.63
Żar
11:2511:39
BGD BASE M