Bartosz Pawlak
75.16
Piorunów
07:4909:38
Universal 1.1 25.5
Artur Szczerbiak
66.19
Turza Śląska
03:5005:39
Hadron XX 18
Grzegorz Fedrizzi
59.54
cieszyński
12:1713:58
Pasat 2 L
Marcin Wirski
39.07
Skalnate Pleso
08:3311:05
Artik 6 25
Robert Osiński
35.45
Powiat inowrocławski
10:4912:15
Dariusz Żywczak
33.47
Krzesanica
09:3211:11
Sigma 10 25
Marek Miłowski
28.07
Cerna Hora
08:5612:19
Delta 3 ML
Krzysztof Martyna
25.38
Cerna Hora
09:5011:55
Opera M
Grzegorz Walaszek /walery/
23.79
Skalnate Pleso
07:4709:35
Mantra M7 ML
Wojciech Pomierski
22.70
Borsk
08:3310:55
Mantra 6 L
Pawel Bedynski
21.98
Cerna Hora
09:5112:37
Enzo 3 L
Jacek Miłowski
21.62
Cerna Hora
09:1111:12
Cure ML
Michal Radzicki
20.61
Babia Góra
07:5309:03
Bonanza 2 XS
Kacper Dąbrowski
19.36
słupski
12:1012:55
Epsilon 5 28
Jarosław Józik
18.97
Krzesanica
09:3711:42
Cayenne 4 XS
Ralf
17.90
Krzesanica
09:2611:08
Mantra M7 XL
Grzegorz Hali
17.31
Cerna Hora
09:0511:33
CHILI 4 S
Piotr Starczowski
17.16
Skalnate Pleso
11:1812:31
GTO 2 M
Bartosz Pudłowski
16.88
Cerna Hora
10:2411:45
Peak 23
Waldemar Laskowski
16.81
Skalnate Pleso
07:1609:28
Rush 5 MS
Zbyszek Deka
16.50
Cerna Hora
10:3713:02
Sigma 10 25
Arkadiusz Graf
15.93
lęborski
13:0413:58
Apco Lift 44
Paweł Ruszkiewicz
15.60
Cerna Hora
09:4511:50
Delta 4 S
Mateusz Gajczewski
14.89
Cerna Hora
10:0712:04
Queen 2 MS
Mateusz Borowy
13.95
Krzesanica
09:1411:17
LM6 S
Dawid Olszowy
13.81
Krzesanica
09:3310:37
Explorer S
Roman Augustynowicz
13.69
Borsk
08:0411:21
Cayenne 5 M
Marek Nowacki
12.44
Cerna Hora
08:5711:54
Mentor 6 M
Grzegorz Przybylski
11.94
Leszno - Strzyżewice
10:2410:50
Epsilon 9 26
Piotr Starczowski
11.69
Skalnate Pleso
08:3709:26
GTO 2 M
Wojtek Majewski
11.38
Cerna Hora
09:2810:28
Tango M
Mariusz Grzywacz
11.20
Cerna Hora
09:3812:03
Peak 25
Tomasz Czaplicki
11.19
Cerna Hora
08:5211:33
Rook 3 S
Mateusz Erelis
9.78
Stranik
11:5812:53
lotnia miękka bezmasztowa
Piotr Świderski
9.76
Skalnate Pleso
08:4109:20
Rook 2 MS
Andrzej Kołodziejski
9.41
Cerna Hora
09:4612:46
Mentor 4 S
Michał Szyc
9.06
Maciejowice
10:0211:05
Cayenne S
Kamila Bomba
8.71
Borsk
10:0710:54
Epsilon 9 26
JakubG
8.05
Babia Góra
08:3109:44
Jerzy Gryckiewicz
7.45
Krzesanica
09:3410:00
Atlas L
Robert Dadak
7.40
Skrzyczne
10:1011:12
Cayenne 4 M
Tomasz Kozłowski
7.17
Borsk
09:3010:33
BiBeta 5 42
rafal lipa
6.47
Drammen- Eggekollen
10:5711:32
Kangri L
Piotr Syc
6.24
Skrzyczne
10:0111:14
Xi 25
Lesław Wirbuł
6.16
Cerna Hora
09:3210:32
Funky L
Wojciech Dziedzic
6.09
Szczebel
12:3513:44
Alpha 6 28
Gergo
5.88
Cerna Hora
09:0810:10
Hook 5 26
Gergo
5.59
Cerna Hora
12:1312:47
Hook 5 26
Robert Piotrowski
5.58
Piła
12:4612:59
Colt 2 25
Kamila Bomba
5.50
Borsk
09:0109:39
Epsilon 9 26
Tomasz Paczkowski
5.36
Cerna Hora
12:1312:40
Aonic M
Robert Piotrowski
5.31
Piła
11:0311:16
Colt 2 25
Marek Furman
4.94
Skrzyczne
10:4410:57
Aspen 4 26
Tomasz Paczkowski
4.65
Cerna Hora
09:3109:46
Aonic M
Robert Piotrowski
4.62
Piła
11:3211:45
Colt 2 25
Artur Szczerbiak
4.10
Powiat raciborski
13:4213:49
Nucleon 29
Piotr Zawadzki
3.67
Żar
10:5811:09
Queen 2 ML
KRZYSZTOF MAKOWSKI
3.64
Grzmiąca
09:2510:14
Sigma 10 25
Kamil Polok
3.32
Skrzyczne
14:0314:10
Arak Air XS
RomekS
3.08
Baborów
11:2211:32
Optic 28
Mateusz Maśluszczak
2.89
Stranik
11:0811:26
Buzz M
RomekS
2.86
Baborów
10:2510:31
Optic 28
Mateusz Muras
2.56
Hala Bieguńska
08:4908:55
Nova Ion 3 S
RomekS
2.52
Baborów
09:5109:59
Optic 28
Grzegorz Otręba
2.51
Lipowa
11:3211:37
Knight MS
Marek Furman
2.34
Lipowa
13:0213:08
Aspen 4 26
Grzegorz Otręba
2.19
Lipowa
12:0212:06
Knight MS
Grzegorz Otręba
1.38
Lipowa
11:0711:09
Knight MS
Jakub Zborowski
0.90
Lendak
09:3409:36
Iota 26
Arkadiusz Antosz
0.66
Lendak
10:0710:09
Epsilon 9 26
Kamil Polok
0.06
Skrzyczne
14:1214:15