Dominika Kasieczko
13.81
Szczebel
10:2811:36
Zeolite GT S
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Gonzo
7.93
Szczebel
08:4509:21
Xi 25
Piotr Syc
6.89
Skrzyczne
05:4806:41
Xi 25
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Tomasz Sermak
21.63
Szczebel
08:5010:58
XCRacer M
Seba
18.09
Skrzyczne
09:2410:53
Venus SC L
Grzegorz Pelikan
37.65
Bassano
08:4710:57
Vega 5 M
Dominik Kryk
9.03
Powiat sulęciński
11:5812:54
Universal 1.1 28
Łukasz Barcewicz
2.87
Cerna Hora
09:3809:53
Tequila 5 M
Agnieszka Andryszczak
1.39
Bukova horka
11:4511:52
Tequila 4 XS
Agnieszka Andryszczak
4.93
Bukova horka
12:2913:38
Tequila 4 XS
Wojtek Majewski
34.40
Cerna Hora
09:3212:09
Tango M
Paweł Wysocki (szybki)
39.73
Cerna Hora
09:4813:19
Tango M
Ralf
5.52
Skrzyczne
10:3510:58
Takoo 42
Dawid Krajewski
20.67
Szczebel
08:3610:09
Summit XC4 S/M
Michał Jantas
3.42
Chełm (Grybów)
10:4911:59
Summit XC3 M
Michał Jantas
2.52
Chełm (Grybów)
08:5509:22
Summit XC3 M
Jarosław Warzecha
10.58
Skrzyczne
09:5811:25
Sigma 11 24
KRZYSZTOF MAKOWSKI
9.08
Dolní Morava
10:5211:43
Sigma 10 25
Dariusz Żywczak
10.22
Szczebel
09:1810:11
Sigma 10 25
Grzegorz Fedrizzi
8.33
Javorovy
10:4011:44
Sector S
Mateusz Brzeszcz
11.25
Javorovy
10:4711:41
Sector S
Małgorzata Błędowska
17.38
Szczebel
08:5110:13
Rush 5 XS
Waldemar Laskowski
10.25
Chełm (Grybów)
08:4311:18
Rush 5 MS
Damian Babicz
13.71
Cerna Hora
09:4210:37
Rook M
Jakub Mamelka
15.32
hatterrall hill
12:5514:54
Rook 3 ML
Michał
30.62
Bassano
08:1510:17
Queen L
Przemysław Potocki
103.26
Bassano
08:4313:52
Queen 2 MS
Mariusz Grzywacz
16.25
Cerna Hora
09:3311:38
Peak 25
Adam Mucha
5.79
Szczebel
10:0510:36
Pasat 5 28
Adam Partycki
1.89
Starogród
11:5912:20
Optic 28
Krzysztof Martyna
46.69
Cerna Hora
09:2912:36
Opera M
Mateusz Muras
7.12
Skrzyczne
09:5010:58
Nova Ion 3 S
Krzysztof Mikolajczyk
13.66
Bassano
12:5113:45
Nova Ion 3 M
Krzysztof Mikolajczyk
6.57
Bassano
08:5209:19
Nova Ion 3 M
Jakub Mamelka
0.63
hatterrall hill
12:1412:22
Nova Ion 3 M
Piotr Klarzyński
11.89
Cerna Hora
09:1410:45
Mentor 5 S
Andrzej Kołodziejski
7.41
Cerna Hora
09:4110:35
Mentor 4 S
Sławomir Zawojek
13.82
Cerna Hora
09:1611:32
Mentor 4 L
Marek Furman
6.58
Skrzyczne
10:1511:12
Mantra 6 MS
Mateusz Szewc
16.51
Cerna Hora
09:3611:42
Mantra 6 MS
Sebastian Treter
12.74
Śnieżnica
08:4910:07
Maestro ML
Mateusz Borowy
7.22
Szczebel
09:2110:04
LM6 S
Dominik Marcinkowski
7.04
Skrzyczne
10:1510:58
Kantega XC 2 M
Michał Pahl
3.60
Szczebel
09:2609:37
Iota 28
Sylwester Dudek
2.18
Śnieżnica
09:3909:51
Iota 2 25
Anna Mołdach
5.37
Skrzyczne
10:2810:44
Ion 5 XXS
Mateusz Sejud
1.86
Brzyna
13:0013:06
Instinct S
Rafał Poznański
3.67
Javorovy
11:0711:27
Infinity 5 M