Wojtek Majewski
34.40
Cerna Hora
09:3212:09
Tango M
Wojtek Hulboj
3.66
Żar
11:0511:34
Delta 3 S
Wojtek Hulboj
4.54
Skrzyczne
08:3508:46
Delta 3 S
Wojciech Dziedzic
2.75
Szczebel
09:0209:10
Alpha 6 28
Witold Gilarski
57.34
San Gregorio nelle Alpi
08:5012:17
Cure L
Waldemar Laskowski
10.25
Chełm (Grybów)
08:4311:18
Rush 5 MS
Tomasz Sermak
21.63
Szczebel
08:5010:58
XCRacer M
Tomasz Paczkowski
2.20
Leszno - Strzyżewice
11:2711:33
Aonic M
Tomasz Paczkowski
1.90
Leszno - Strzyżewice
12:4112:46
Aonic M
Tomasz Paczkowski
2.00
Leszno - Strzyżewice
10:4410:50
Aonic M
Tomasz Kuc
3.55
Szczebel
08:3208:44
Cyber TE S
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Sylwester Dudek
2.18
Śnieżnica
09:3909:51
Iota 2 25
Sławomir Zawojek
13.82
Cerna Hora
09:1611:32
Mentor 4 L
Sebastian Treter
12.74
Śnieżnica
08:4910:07
Maestro ML
Seba
18.09
Skrzyczne
09:2410:53
Venus SC L
Robert Dadak
50.27
Bassano
08:3111:11
Cayenne 4 M
Robert Biaduń
7.72
Leszno - Strzyżewice
11:1112:07
Classic L
Ralf
5.52
Skrzyczne
10:3510:58
Takoo 42
Rafał Poznański
3.67
Javorovy
11:0711:27
Infinity 5 M
Przemysław Potocki
103.26
Bassano
08:4313:52
Queen 2 MS
Piotr Syc
6.89
Skrzyczne
05:4806:41
Xi 25
Piotr Starczowski
23.95
Śnieżnica
10:2012:00
GTO 2 M
Piotr Klarzyński
11.89
Cerna Hora
09:1410:45
Mentor 5 S
Piotr Besser
46.76
Bassano
07:5711:06
Aspen 5 26
Paweł Wysocki (szybki)
39.73
Cerna Hora
09:4813:19
Tango M
Murzyn Roman
79.89
Baixo Guandu
13:0616:24
Alpina 4 L
Michal Radzicki
15.14
Skrzyczne
09:5712:20
Bonanza 2 XS
Michał Pahl
3.60
Szczebel
09:2609:37
Iota 28
Michał Mildner
9.05
Skrzyczne
11:0112:22
Delta 3 MS
Michał Jantas
2.52
Chełm (Grybów)
08:5509:22
Summit XC3 M
Michał Jantas
3.42
Chełm (Grybów)
10:4911:59
Summit XC3 M
Michał Gierlach
173.22
Monte Grappa
07:0414:14
Enzo 3 M
Michał
30.62
Bassano
08:1510:17
Queen L
Mateusz Szewc
16.51
Cerna Hora
09:3611:42
Mantra 6 MS
Mateusz Siatka
62.99
Szczebel
08:2411:19
Alpina 4 L
Mateusz Sejud
1.86
Brzyna
13:0013:06
Instinct S
Mateusz Muras
7.12
Skrzyczne
09:5010:58
Nova Ion 3 S
Mateusz Brzeszcz
11.25
Javorovy
10:4711:41
Sector S
Mateusz Borowy
7.22
Szczebel
09:2110:04
LM6 S
Mariusz Maj
2.36
Szczebel
09:5109:58
Artik 3 25
Mariusz Grzywacz
16.25
Cerna Hora
09:3311:38
Peak 25
Marek Furman
6.58
Skrzyczne
10:1511:12
Mantra 6 MS
Marek Borkowski
28.47
Bassano
09:1411:42
Delta 2 L
Marcin Wróblewski
1.89
Żar
10:2110:41
Cosmos M
Marcin Wróblewski
0.48
Wapiennik (Kopa)
07:5607:58
Cosmos M
Marcin Siekierski
4.41
Lijak
12:1512:33
Chili 5 M
Małgorzata Błędowska
17.38
Szczebel
08:5110:13
Rush 5 XS
Maciej Wojtyś
2.19
Görlitz
10:5711:11
Arak M