Michał Gierlach
173.22
Monte Grappa
07:0414:14
Enzo 3 M
Przemysław Potocki
103.26
Bassano
08:4313:52
Queen 2 MS
Leszek Ziolkowski
84.46
Baixo Guandu
12:3915:48
Icepeak 26
Murzyn Roman
79.89
Baixo Guandu
13:0616:24
Alpina 4 L
Janusz Fuzowski
75.17
Bassano
08:1812:00
Fusion ML
Kamil Stępień
66.52
Kössen
10:0513:40
Fusion M
Mateusz Siatka
62.99
Szczebel
08:2411:19
Alpina 4 L
Witold Gilarski
57.34
San Gregorio nelle Alpi
08:5012:17
Cure L
Grzegorz Szafrański
50.57
Bassano
08:3410:38
Boomerang 10 M
Robert Dadak
50.27
Bassano
08:3111:11
Cayenne 4 M
Piotr Besser
46.76
Bassano
07:5711:06
Aspen 5 26
Krzysztof Martyna
46.69
Cerna Hora
09:2912:36
Opera M
Grzegorz Przybylski
42.13
Piła
09:2511:13
Epsilon 9 26
Paweł Wysocki (szybki)
39.73
Cerna Hora
09:4813:19
Tango M
Grzegorz Pelikan
37.65
Bassano
08:4710:57
Vega 5 M
Wojtek Majewski
34.40
Cerna Hora
09:3212:09
Tango M
Michał
30.62
Bassano
08:1510:17
Queen L
Marek Borkowski
28.47
Bassano
09:1411:42
Delta 2 L
Piotr Starczowski
23.95
Śnieżnica
10:2012:00
GTO 2 M
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Szymon
22.04
Bassano
09:1611:14
Xi 25
Tomasz Sermak
21.63
Szczebel
08:5010:58
XCRacer M
Dawid Krajewski
20.67
Szczebel
08:3610:09
Summit XC4 S/M
Błażej
20.66
Skrzyczne
09:4511:53
Enzo 3 S
Seba
18.09
Skrzyczne
09:2410:53
Venus SC L
Małgorzata Błędowska
17.38
Szczebel
08:5110:13
Rush 5 XS
Mateusz Szewc
16.51
Cerna Hora
09:3611:42
Mantra 6 MS
Mariusz Grzywacz
16.25
Cerna Hora
09:3311:38
Peak 25
Jakub Mamelka
15.32
hatterrall hill
12:5514:54
Rook 3 ML
Michal Radzicki
15.14
Skrzyczne
09:5712:20
Bonanza 2 XS
Andrzej Paradowski
13.86
Monte Grappa
07:3708:13
Beat XL
Sławomir Zawojek
13.82
Cerna Hora
09:1611:32
Mentor 4 L
Dominika Kasieczko
13.81
Szczebel
10:2811:36
Zeolite GT S
Damian Babicz
13.71
Cerna Hora
09:4210:37
Rook M
Krzysztof Mikolajczyk
13.66
Bassano
12:5113:45
Nova Ion 3 M
Sebastian Treter
12.74
Śnieżnica
08:4910:07
Maestro ML
Daniel Cholewa
12.12
Szczebel
08:4709:45
Carrera M
Piotr Klarzyński
11.89
Cerna Hora
09:1410:45
Mentor 5 S
Mateusz Brzeszcz
11.25
Javorovy
10:4711:41
Sector S
Jarosław Warzecha
10.58
Skrzyczne
09:5811:25
Sigma 11 24
Waldemar Laskowski
10.25
Chełm (Grybów)
08:4311:18
Rush 5 MS
Dariusz Żywczak
10.22
Szczebel
09:1810:11
Sigma 10 25
KRZYSZTOF MAKOWSKI
9.08
Dolní Morava
10:5211:43
Sigma 10 25
Michał Mildner
9.05
Skrzyczne
11:0112:22
Delta 3 MS
Dominik Kryk
9.03
Powiat sulęciński
11:5812:54
Universal 1.1 28
Krzysztof Rożek
8.69
Chełm (Grybów)
09:0811:35
Artik 3 29
Grzegorz Fedrizzi
8.33
Javorovy
10:4011:44
Sector S
Gonzo
7.93
Szczebel
08:4509:21
Xi 25
Dawid Olszowy
7.85
Skrzyczne
10:1311:12
Alpina 4 MS
Robert Biaduń
7.72
Leszno - Strzyżewice
11:1112:07
Classic L