Tomasz Sermak
102.42
Bassano
08:1913:16
XCRacer M
Piotr Karolak
102.23
Bassano
07:0512:40
Artik 6 25
Grzegorz Walaszek /walery/
72.62
Bassano
08:2812:39
Mantra M7 ML
Paweł Szczepanek
71.44
Śnieżnica
07:4311:15
Leopard S
Darek Klimas
64.74
Śnieżnica
08:5113:05
Eden 6 24
Mateusz Borowy
62.38
Bassano
08:2411:44
LM6 S
karol
56.06
Bassano
07:5211:44
Nyos RS L
GRZERO
53.50
Śnieżnica
08:4811:59
Bonanza 2 M
Krzysztof Martyna
52.18
Czoło
09:1312:26
Opera M
Witold Ossera
51.40
Bassano
07:4111:04
Rook 3 MS
Krzycha
46.62
Borsk
08:4911:47
King L
TOMEK STOCH
46.23
Śnieżnica
08:1610:43
Iota 26
Przemysław Czerwiński
43.69
Śnieżnica
08:5010:46
Mentor 6 L
Tomasz Kocemba
35.74
Żar
09:1511:14
Rush S
Jarosław Janus
35.53
Niška Banja
08:0110:18
Airflex 24
Marek Furman
31.84
Niška Banja
08:0910:18
Mantra 6 MS
Jacek Antecki
30.69
Michałków
09:4411:57
Rush 6 ML
Piotr Gliniak
24.31
Śnieżnica
08:4510:12
Arak M
Wojciech Pomierski
24.01
Borsk
08:4612:33
Mantra 6 L
Tomasz Perczak
23.30
Śnieżnica
08:5410:04
Mentor 4 S
Artur Szczerbiak
22.06
Powiat raciborski
13:4314:32
Nucleon 29
Artur Szczerbiak
22.06
Powiat raciborski
13:4314:32
Nucleon 29
Marcin Makuch
21.80
Michałków
11:0112:09
Sigma 11 24
dawid kopiczko
21.20
Javorovy
09:5811:48
Bonanza 2 L
Michał Skrzypczak
19.52
Lijak
09:0911:04
Xi 27
Maciej Ząbczyk
18.36
Żar
08:1609:11
Chili 3 M
Asia Klimas
18.12
Śnieżnica
08:5309:49
Illusion 22
Krzysztof Śliż
18.02
Mała Czantoria
08:4610:08
Mentor 4 S
Michał Skrzypczak
17.48
Lijak
13:3014:47
Xi 27
Dawid Olszowy
16.57
Javorovy
09:3111:27
Alpina 4 MS
Arkadiusz Biernat
16.25
Śnieżnica
08:4910:11
Base 2 M
Jakub Rybka
16.23
Piła
10:3911:47
Rush 4 ML
Dawid Krajewski
14.88
Śnieżnica
08:2809:21
Summit XC4 S/M
Andrzej Poręba
14.10
Lijak
07:5109:34
Tequila 5 M
Grzegorz Fedrizzi
13.23
Javorovy
11:5813:03
Sector S
Tomasz Wesołowski
13.17
Borsk
08:5309:38
Artik 3 27
rafal lipa
13.02
Czoło
09:2010:36
Kangri L
Przemysław Wierzbicki
12.83
słupski
14:5315:42
Snake XX 22
Sylwiusz Pachel
11.08
Javorovy
10:1811:38
LM6 MS
Łukasz Kaczmarek
10.41
Leszno - Strzyżewice
08:0608:50
Rise 3 M
Marek Pietracha
9.60
Borsk
09:4110:29
Punk M
Piotr Koleff
8.84
Lijak
13:2615:09
Tequila 5 L
Artur Szczerbiak
8.68
Powiat raciborski
15:2315:45
Nucleon 29
Jarosław Warzecha
7.45
Skrzyczne
10:0410:26
Sigma 11 24
Ilona Knapik
7.25
Bassano
11:1912:04
Hook 4 23
Marcin Hańderek
7.21
Żar
08:4609:19
Summit XC4 M
Sławomir Pyżalski
7.14
Chełm (Grybów)
12:0512:31
Rise 3 M
Marcin Hańderek
6.78
Żar
10:0410:59
Summit XC4 M
Seba
6.72
Niška Banja
07:4708:51
Venus SC L
Andrzej Poręba
6.21
Lijak
14:3615:20
Tequila 5 M