Michał Skrzypczak
17.48
Lijak
13:3014:47
Xi 27
Michał Skrzypczak
19.52
Lijak
09:0911:04
Xi 27
Tomasz Sermak
102.42
Bassano
08:1913:16
XCRacer M
Seba
6.72
Niška Banja
07:4708:51
Venus SC L
Andrzej Poręba
14.10
Lijak
07:5109:34
Tequila 5 M
Andrzej Poręba
6.21
Lijak
14:3615:20
Tequila 5 M
Piotr Koleff
8.84
Lijak
13:2615:09
Tequila 5 L
Piotr Koleff
3.23
Lijak
05:4505:53
Tequila 5 L
Piotr Koleff
3.21
Lijak
07:3307:46
Tequila 5 L
Piotr Koleff
2.76
Lijak
08:4008:48
Tequila 5 L
Dawid Krajewski
14.88
Śnieżnica
08:2809:21
Summit XC4 S/M
Marcin Hańderek
7.21
Żar
08:4609:19
Summit XC4 M
Marcin Hańderek
6.78
Żar
10:0410:59
Summit XC4 M
Michał Jantas
1.92
Chełm (Grybów)
08:1508:36
Summit XC3 M
Michał Jantas
1.62
Chełm (Grybów)
11:1211:29
Summit XC3 M
Przemysław Wierzbicki
12.83
słupski
14:5315:42
Snake XX 22
Marcin Makuch
21.80
Michałków
11:0112:09
Sigma 11 24
Marcin Makuch
2.29
Michałków
08:5609:00
Sigma 11 24
Marcin Makuch
2.06
Michałków
10:0810:13
Sigma 11 24
Jarosław Warzecha
7.45
Skrzyczne
10:0410:26
Sigma 11 24
Grzegorz Fedrizzi
13.23
Javorovy
11:5813:03
Sector S
Tomasz Kocemba
35.74
Żar
09:1511:14
Rush S
Jacek Antecki
30.69
Michałków
09:4411:57
Rush 6 ML
Rafał Kwaśniewski
2.17
Michałków
09:2409:28
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
1.90
Michałków
10:3710:42
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
5.06
Michałków
11:3811:53
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
2.96
Michałków
08:5909:12
Rush 6 L
Jakub Rybka
5.17
Piła
09:2409:45
Rush 4 ML
Jakub Rybka
16.23
Piła
10:3911:47
Rush 4 ML
Witold Ossera
51.40
Bassano
07:4111:04
Rook 3 MS
Sławomir Pyżalski
7.14
Chełm (Grybów)
12:0512:31
Rise 3 M
Łukasz Kaczmarek
10.41
Leszno - Strzyżewice
08:0608:50
Rise 3 M
Marek Pietracha
9.60
Borsk
09:4110:29
Punk M
Rafał Aleksandrowicz
3.60
Śnieżnica
12:4812:55
Pandion L
Krzysztof Martyna
52.18
Czoło
09:1312:26
Opera M
karol
56.06
Bassano
07:5211:44
Nyos RS L
Artur Szczerbiak
22.06
Powiat raciborski
13:4314:32
Nucleon 29
Artur Szczerbiak
22.06
Powiat raciborski
13:4314:32
Nucleon 29
Artur Szczerbiak
8.68
Powiat raciborski
15:2315:45
Nucleon 29
Jakub Rożek
2.74
Żar
09:2309:57
Nevada 2 28
Przemysław Czerwiński
43.69
Śnieżnica
08:5010:46
Mentor 6 L
Andrzej Kołodziejski
5.10
Czoło
09:5010:02
Mentor 4 S
Tomasz Perczak
23.30
Śnieżnica
08:5410:04
Mentor 4 S
Krzysztof Śliż
18.02
Mała Czantoria
08:4610:08
Mentor 4 S
Grzegorz Walaszek /walery/
72.62
Bassano
08:2812:39
Mantra M7 ML
Marek Furman
31.84
Niška Banja
08:0910:18
Mantra 6 MS
Wojciech Pomierski
24.01
Borsk
08:4612:33
Mantra 6 L
Mateusz Borowy
62.38
Bassano
08:2411:44
LM6 S
Sylwiusz Pachel
11.08
Javorovy
10:1811:38
LM6 MS
Paweł Szczepanek
71.44
Śnieżnica
07:4311:15
Leopard S