Iwo Banaś
199.41
Piła
07:4514:03
Xchord M
Grzegorz Szafrański
183.14
Piła
06:5811:49
Boomerang 10 M
Piotr Karolak
137.98
Piła
07:0611:35
Artik 6 25
Krzysiek Telus
128.15
Leszno - Strzyżewice
08:0112:13
Chili 5 S
Krzysztof Martyna
120.81
Srebrna Góra
08:1713:09
Opera M
Roman Augustynowicz
114.39
Piła
08:4013:02
Cayenne 5 M
Piotr Besser
114.24
Piła
07:3512:00
Aspen 5 26
Marcin Chorzępa
80.51
Piła
07:5311:05
Delta 2 MS
Marek Miłowski
61.74
Srebrna Góra
08:0112:57
Delta 3 ML
Mirek Olkowicz
61.02
Srebrna Góra
08:0913:07
Delta 2 ML
Krzysztof Orłowski
57.53
Srebrna Góra
08:0611:10
Tango L
AnT
51.85
Piła
07:4209:53
Mentor 4 S
Robert Piotrowski
45.37
Piła
09:1710:50
Base 2 ML
Grzegorz Walaszek /walery/
41.47
Żar
08:1210:03
Mantra M7 ML
Dominik Kryk
38.34
Kadłubia
15:0216:12
Universal 1.1 28
Dawid Król
37.88
Srebrna Góra
08:5012:33
Xchord ML
Jacek Miłowski
36.82
Srebrna Góra
07:5811:21
Cure ML
Błażej
34.52
Żar
08:3310:16
Enzo 3 S
Piotr Gliniak
33.43
Śnieżnica
09:5411:24
Arak M
Piotr Syc
32.83
Skrzyczne
11:3813:38
Xi 25
Paweł Wysocki (szybki)
32.70
Srebrna Góra
08:1909:53
Tango M
Pawlos
25.50
Srebrna Góra
08:5010:18
Rook 3 MS
Maciej Targoni
24.76
Srebrna Góra
11:2713:01
BGD BASE M
Paweł Lis
21.75
Śnieżnica
09:2411:02
Delta 4 L
hydraulik
20.93
Stanwell Park
18:0319:40
Fusion S
Gonzo
18.28
Śnieżnica
09:5710:54
Xi 25
Łukasz Kaczmarek
18.07
Leszno - Strzyżewice
09:4710:32
Rise 3 M
Seba
17.22
Skrzyczne
10:1911:16
Venus SC L
Maciej Targoni
16.27
Srebrna Góra
08:0209:04
BGD BASE M
Marcin Hańderek
16.16
Javorovy
10:2811:42
lotnia miękka masztowa
Piotr Zawadzki
15.97
Javorovy
10:5513:01
Base 2 ML
Adam Mucha
15.76
Śnieżnica
10:0711:19
Pasat 5 28
Łukasz Janda
14.85
Skrzyczne
11:4712:35
Bonanza 2 M
Damian Babicz
14.32
Srebrna Góra
09:2411:39
Rook M
Grzegorz Fedrizzi
14.18
Javorovy
11:0512:13
Sector S
Sławomir Pyżalski
14.15
Żar
07:1809:43
Rise 3 M
Marek Furman
13.10
Czantoria
08:4609:22
Mantra 6 MS
Piotr Nowakowski
13.00
Żar
09:1210:32
UP Trango XC 3 M
TOMEK STOCH
12.11
Śnieżnica
10:0310:28
Iota 26
Małgorzata Błędowska
11.45
Śnieżnica
09:4010:30
Rush 5 XS
Mateusz Brzeszcz
11.38
Javorovy
10:4511:34
Sector S
Waldemar Laskowski
11.33
Chełm (Grybów)
10:5412:54
Rush 5 MS
ko-mar 58
11.26
Javorovy
11:1912:51
Rush 3 S
Krzysztof Śliż
10.93
Javorovy
10:5811:48
Mentor 4 S
Arkadiusz Biernat
10.85
Śnieżnica
12:5613:57
Base 2 M
Piotr Staszak
10.53
Javorovy
10:4211:53
Delta 3 ML
zw
8.53
Srebrna Góra
09:0613:13
Rook 3 MS
Andrzej Kołodziejski
8.11
Srebrna Góra
09:2412:26
Mentor 4 S
Tomasz Kuc
8.11
Śnieżnica
09:1109:57
CHILI 4 S
Mateusz Muras
7.74
Czantoria
08:5510:02
Nova Ion 3 S