Adam Piech
4.09
Żar
11:1511:57
Adam Piech
4.98
Żar
08:4409:34
Piotr Syc
32.83
Skrzyczne
11:3813:38
Xi 25
Gonzo
18.28
Śnieżnica
09:5710:54
Xi 25
Dawid Król
37.88
Srebrna Góra
08:5012:33
Xchord ML
Iwo Banaś
199.41
Piła
07:4514:03
Xchord M
Seba
17.22
Skrzyczne
10:1911:16
Venus SC L
Piotr Nowakowski
13.00
Żar
09:1210:32
UP Trango XC 3 M
Dominik Kryk
38.34
Kadłubia
15:0216:12
Universal 1.1 28
Piotr Koleff
4.13
Żar
11:5312:36
Tequila 5 L
Paweł Wysocki (szybki)
32.70
Srebrna Góra
08:1909:53
Tango M
Krzysztof Orłowski
57.53
Srebrna Góra
08:0611:10
Tango L
Grzegorz Fedrizzi
14.18
Javorovy
11:0512:13
Sector S
Mateusz Brzeszcz
11.38
Javorovy
10:4511:34
Sector S
Małgorzata Błędowska
11.45
Śnieżnica
09:4010:30
Rush 5 XS
Waldemar Laskowski
11.33
Chełm (Grybów)
10:5412:54
Rush 5 MS
ko-mar 58
11.26
Javorovy
11:1912:51
Rush 3 S
ko-mar 58
1.61
Javorovy
11:1211:18
Rush 3 S
Damian Babicz
7.36
Rudnica
12:5613:09
Rook M
Damian Babicz
14.32
Srebrna Góra
09:2411:39
Rook M
Damian Babicz
1.06
Srebrna Góra
13:2813:31
Rook M
Pawlos
25.50
Srebrna Góra
08:5010:18
Rook 3 MS
zw
8.53
Srebrna Góra
09:0613:13
Rook 3 MS
Łukasz Kaczmarek
18.07
Leszno - Strzyżewice
09:4710:32
Rise 3 M
Sławomir Pyżalski
14.15
Żar
07:1809:43
Rise 3 M
Maya Pandey
1.31
Srebrna Góra
12:0212:22
Prion 4 XS
Maya Pandey
2.18
Srebrna Góra
09:0509:22
Prion 4 XS
Kamil Put
2.40
Srebrna Góra
10:4111:19
Prion 4 M
Kamil Put
1.23
Srebrna Góra
09:0109:06
Prion 4 M
Mariusz Grzywacz
7.44
Srebrna Góra
09:4111:51
Peak 25
Mariusz Grzywacz
1.35
Srebrna Góra
08:5008:59
Peak 25
Adam Mucha
15.76
Śnieżnica
10:0711:19
Pasat 5 28
Krzysztof Martyna
120.81
Srebrna Góra
08:1713:09
Opera M
Marcin Stępień
2.56
Czeszka
11:4011:50
Nova Ion 3 XS
Mateusz Muras
7.74
Czantoria
08:5510:02
Nova Ion 3 S
Krzysztof Mikolajczyk
2.40
Śnieżnica
12:4312:51
Nova Ion 3 M
Krzysztof Mikolajczyk
5.09
Śnieżnica
09:3410:00
Nova Ion 3 M
Łukasz Stolcman
2.35
Srebrna Góra
10:4411:24
Nemo 4 25
Mateusz Maśluszczak
3.63
Srebrna Góra
07:3008:25
Mentor S
Krzysztof Śliż
10.93
Javorovy
10:5811:48
Mentor 4 S
AnT
51.85
Piła
07:4209:53
Mentor 4 S
Andrzej Kołodziejski
8.11
Srebrna Góra
09:2412:26
Mentor 4 S
Leszek Szymański
2.27
Krynica Morska
13:3513:48
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
1.12
Krynica Morska
13:5213:58
Mentor 2 Xs
Leszek Szymański
6.71
Krynica Morska
14:0814:29
Mentor 2 Xs
Grzegorz Walaszek /walery/
41.47
Żar
08:1210:03
Mantra M7 ML
Marek Furman
13.10
Czantoria
08:4609:22
Mantra 6 MS
Marcin Hańderek
16.16
Javorovy
10:2811:42
lotnia miękka masztowa
Piotr Sułowski
3.52
Śnieżnica
09:3309:55
Leaf-light M
Łukasz Hoffmann
3.38
Żar
10:5311:24
Knight MS