Jan Rentowski
230.84
Leszno - Strzyżewice
07:5214:38
Enzo 3 XL
Mateusz Siatka
230.53
Leszno - Strzyżewice
07:4314:37
Alpina 4 L
Łukasz Czyżewski
115.33
Javorovy
08:1812:31
Delta 3 XL
Artur Pietrek
113.53
Saint-Paul-de-Varces
07:1111:47
Taska M
Marcin Wirski
110.65
Bassano
08:4714:14
Artik 6 25
Kacper Kowalski
97.94
Borsk
08:2312:05
Queen 2 ML
kemoT
85.25
Chełm (Grybów)
09:0514:03
Sigma 10 25
Marek Perkowski
80.21
Bassano
07:3213:24
Mantra M7 L
Janusz Wojtyniak
77.48
Klin (Andrzejówka)
09:5113:56
Fusion L
KRZYSZTOF MAKOWSKI
75.88
Klin (Andrzejówka)
10:0113:57
Sigma 10 25
Dawid Król
74.71
Klin (Andrzejówka)
09:4312:48
Xchord ML
Anna Piskozub
72.72
Bassano
07:3713:17
Alpina 4 XS
Bartosz Migalski
72.21
Borowa
08:0210:37
Ion 5 S
Tomasz Sermak
72.06
Żar
09:2313:28
XCRacer M
Iwo Banaś
66.04
Ager
09:0912:56
Xchord M
Tomasz Kocemba
63.55
Żar
08:5011:52
Rush S
Krzysztof Martyna
62.23
Wolowa Góra
10:1714:24
Opera M
Robert Piotrowski
61.85
Piła
10:5913:20
Base 2 ML
Arkadiusz Graf
61.32
Nowa Wieś Lęborska
15:1116:47
Apco Lift 44
Maciej Ziętara
60.45
Śnieżnica
08:2113:10
Iota 2 25
Grzegorz Wawrzkiewicz
59.98
Chełm (Grybów)
09:1413:09
Mantra 6 L
Mariusz Strzelczyk
59.84
Michałków
07:3210:16
Artik 6 25
Łukasz Czyżewski
56.55
Leskovec
10:3812:31
Delta 3 XL
Piotr Karolak
54.53
Ager
09:0212:43
Artik 6 25
Zbyszek Deka
53.74
Wolowa Góra
10:0914:07
Sigma 10 25
Grzegorz Hali
53.61
Klin (Andrzejówka)
10:0413:08
CHILI 4 S
karol
53.57
Saalfelden am Steinernen Meer
09:3912:15
Nyos RS L
Piotr Zawadzki
48.79
Baborów
08:5511:18
Base 2 ML
Ryszard Jakiel
46.21
Klin (Andrzejówka)
10:3213:05
Delta 4 ML
Marek Furman
45.30
Czantoria
08:5910:55
Mantra 6 MS
Paweł Wysocki (szybki)
45.27
Klin (Andrzejówka)
11:4714:06
Tango M
Robert Osiński
43.43
Powiat inowrocławski
19:3920:59
Mateusz Muras
43.30
Skrzyczne
07:2211:12
Nova Ion 3 S
Baśka
40.61
Saalfelden am Steinernen Meer
09:4711:56
Ion 6 XXS
Witold Gilarski
40.19
Żar
09:1311:57
Cure L
Marek Miłowski
39.10
Klin (Andrzejówka)
09:1312:22
Delta 3 ML
Tomek Krupski
38.90
Klin (Andrzejówka)
10:0312:08
Tango M
eltomek
37.99
Staniątki
13:3015:03
Solo 24
Marcin Bortlik
37.95
Baborów
08:0709:39
Delta 4 L
Dominik Urbaniak
37.77
Wolowa Góra
08:5512:28
Sigma 9 23
Paweł Ruszkiewicz
37.29
Wolowa Góra
09:4513:18
Delta 4 S
Ciup3k
37.00
Staniątki
15:2816:43
Solo 24
Sławek Gut
35.30
Klin (Andrzejówka)
09:4512:17
Artik L
Marcin Gorayski
34.42
Wolowa Góra
09:5113:09
Venus SC L
Wojtek Hulboj
33.77
Żar
10:5212:33
Delta 3 S
Seba
33.52
Żar
08:5710:46
Venus SC L
Tomasz Perczak
31.68
Śnieżnica
08:3110:11
Mentor 4 S
Ciup3k
31.42
Staniątki
13:2914:42
Solo 24
Marek Dmochowski
31.32
Ager
09:1512:52
Delta 4 MS
Sebastian Treter
30.19
Ager
09:1110:35
Maestro ML
święty
29.88
Kobala
09:5611:11
Sigma 10 25
Maciej Cieślik
28.63
Wolowa Góra
10:3312:58
Artik 4 27
Krzysztof Ziętara
27.59
Śnieżnica
08:5410:22
Epsilon 8 27
Andrzej Koziej
27.21
Czantoria
09:1010:19
Aspen 4 28
Jacek Respondek
25.92
Ager
09:1910:44
Artik 6 25
Artur Barczynski
25.68
Wolowa Góra
11:0212:08
Delta 2 ML
Andrzej Piwowar
24.78
Chełm (Grybów)
09:4913:24
Artik 6 25
Maciej Targoni
24.40
Rudnik
08:5010:19
BGD BASE M
Krzysztof Śliż
24.20
Czantoria
09:0210:25
Mentor 4 S
Piotr Gliniak
23.95
Saalfelden am Steinernen Meer
09:3710:49
Arak M
Marcin Kosior
23.93
Klin (Andrzejówka)
10:1912:12
Artik 4 29
Marcin G.
23.10
Piła
09:2011:37
Delta 2 MS
Dawid Olszowy
21.77
Czantoria
09:0310:10
Alpina 4 MS
Piotr Syc
19.46
Skrzyczne
12:1613:30
Xi 25
Karol Witkowski
18.54
Kobala
08:4210:00
Maestro ML
Joanna Kocot
18.47
Gemona - Mt.Cuarnan
08:5110:19
Delta 4 S
Jan Struś
17.39
Śnieżnica
10:5611:55
Trango X-Race M
Asia Klimas
16.49
Śnieżnica
08:3409:36
Illusion 22
Przemysław Wrzosek
16.12
Mała Czantoria
11:3012:34
Bonanza 2 L
Piotr Sułowski
15.62
Javorovy
08:4010:01
Leaf-light M
Ciup3k
15.40
Sułków
12:5413:25
Solo 24
Grzegorz Fedrizzi
15.21
Javorovy
09:1310:19
Sector S
Ciup3k
14.63
Sułków
10:5511:24
Solo 24
Wojciech Gierak
14.60
Klin (Andrzejówka)
09:1410:31
Carrera S
Stanisław Gwara
13.89
Wolowa Góra
11:0612:27
Base 2 S
Darek Kiszko
13.34
Wajsznory
08:4610:19
Iota 2 25
Łukasz Kosakowski
12.97
Piła
10:1711:09
Epsilon 9 26
GRZERO
12.46
Śnieżnica
07:3408:43
Bonanza 2 M
Sylwester Dudek
11.83
Śnieżnica
07:0707:59
Iota 2 25
Mateusz Borowy
11.56
Babia Góra
13:0515:04
LM6 S
Mariusz Maj
10.93
Śnieżnica
09:2510:18
Artik 3 25
Kamila Bomba
10.85
Borsk
10:5611:38
Epsilon 9 26
Urszula Rzepecka
10.84
Saalfelden am Steinernen Meer
09:3710:25
Mentor 4 XS
Tomasz Kuc
10.68
Śnieżnica
09:2310:39
CHILI 4 S
Joanna Reinert
10.55
Kobala
10:0910:48
Rush 5 XS
Szymon
10.31
Przylep
15:0616:04
Solo 24
Michal Radzicki
8.55
Żar
14:5315:35
Lynx M
Krzysztof Matuszyk
8.37
Lords Seat
09:4311:13
Sigma 11 28
Wojciech Dziedzic
8.10
Śnieżnica
10:4312:00
Alpha 6 28
Sławomir Zawojek
8.07
Wolowa Góra
08:0609:42
Mentor 4 L
Ciup3k
7.90
Sułków
15:0315:17
Solo 24
Ciup3k
7.76
Sułków
13:0313:16
Solo 24
Andrzej Kołodziejski
7.35
Wolowa Góra
08:1209:49
Mentor 4 S
Przemysław Wrzosek
7.25
Czantoria
09:0609:36
Bonanza 2 L
Mikołaj Banaś
7.00
Ager
11:1811:47
Rush 4 L
Dominik Marcinkowski
5.94
Żar
11:1211:49
Kantega XC 2 M
Łukasz Janda
5.55
Skrzyczne
11:1511:43
Bonanza 2 M
rav
5.14
Piła
12:5613:09
Golden 4 28
GRZERO
4.75
Śnieżnica
10:5711:22
Bonanza 2 M
Zbyszek Wrona
3.86
Śnieżnica
08:3708:46
Base 2 L