Zbyszek Wrona
3.86
Śnieżnica
08:3708:46
Base 2 L
Zbyszek Deka
53.74
Wolowa Góra
10:0914:07
Sigma 10 25
Wojtek Hulboj
33.77
Żar
10:5212:33
Delta 3 S
Wojciech Gierak
14.60
Klin (Andrzejówka)
09:1410:31
Carrera S
Wojciech Dziedzic
8.10
Śnieżnica
10:4312:00
Alpha 6 28
Witold Gilarski
40.19
Żar
09:1311:57
Cure L
Urszula Rzepecka
10.84
Saalfelden am Steinernen Meer
09:3710:25
Mentor 4 XS
Tomek Krupski
38.90
Klin (Andrzejówka)
10:0312:08
Tango M
Tomasz Sermak
72.06
Żar
09:2313:28
XCRacer M
Tomasz Perczak
31.68
Śnieżnica
08:3110:11
Mentor 4 S
Tomasz Kuc
10.68
Śnieżnica
09:2310:39
CHILI 4 S
Tomasz Kocemba
63.55
Żar
08:5011:52
Rush S
Szymon
10.31
Przylep
15:0616:04
Solo 24
Sylwester Dudek
11.83
Śnieżnica
07:0707:59
Iota 2 25
święty
29.88
Kobala
09:5611:11
Sigma 10 25
Stanisław Gwara
13.89
Wolowa Góra
11:0612:27
Base 2 S
Stanisław Gwara
2.50
Rudnik
09:0009:13
Base 2 S
Sławomir Zawojek
8.07
Wolowa Góra
08:0609:42
Mentor 4 L
Sławek Gut
35.30
Klin (Andrzejówka)
09:4512:17
Artik L
Sebastian Treter
30.19
Ager
09:1110:35
Maestro ML
Seba
33.52
Żar
08:5710:46
Venus SC L
Ryszard Jakiel
46.21
Klin (Andrzejówka)
10:3213:05
Delta 4 ML
Robert Piotrowski
61.85
Piła
10:5913:20
Base 2 ML
Robert Osiński
43.43
Powiat inowrocławski
19:3920:59
rav
5.14
Piła
12:5613:09
Golden 4 28
rav
2.49
Piła
12:2112:33
Golden 4 28
Przemysław Wrzosek
16.12
Mała Czantoria
11:3012:34
Bonanza 2 L
Przemysław Wrzosek
7.25
Czantoria
09:0609:36
Bonanza 2 L
Piotr Zawadzki
48.79
Baborów
08:5511:18
Base 2 ML
Piotr Syc
19.46
Skrzyczne
12:1613:30
Xi 25
Piotr Sułowski
2.62
Javorovy
11:4012:02
Leaf-light M
Piotr Sułowski
15.62
Javorovy
08:4010:01
Leaf-light M
Piotr Karolak
54.53
Ager
09:0212:43
Artik 6 25
Piotr Gliniak
23.95
Saalfelden am Steinernen Meer
09:3710:49
Arak M
Paweł Wysocki (szybki)
45.27
Klin (Andrzejówka)
11:4714:06
Tango M
Paweł Ruszkiewicz
37.29
Wolowa Góra
09:4513:18
Delta 4 S
Mikołaj Banaś
7.00
Ager
11:1811:47
Rush 4 L
Michal Radzicki
8.55
Żar
14:5315:35
Lynx M
Mateusz Siatka
230.53
Leszno - Strzyżewice
07:4314:37
Alpina 4 L
Mateusz Muras
43.30
Skrzyczne
07:2211:12
Nova Ion 3 S
Mateusz Borowy
11.56
Babia Góra
13:0515:04
LM6 S
Mariusz Strzelczyk
59.84
Michałków
07:3210:16
Artik 6 25
Mariusz Maj
10.93
Śnieżnica
09:2510:18
Artik 3 25
Marek Perkowski
80.21
Bassano
07:3213:24
Mantra M7 L
Marek Miłowski
39.10
Klin (Andrzejówka)
09:1312:22
Delta 3 ML
Marek Furman
45.30
Czantoria
08:5910:55
Mantra 6 MS
Marek Dmochowski
31.32
Ager
09:1512:52
Delta 4 MS
Marcin Wirski
110.65
Bassano
08:4714:14
Artik 6 25
Marcin Kosior
23.93
Klin (Andrzejówka)
10:1912:12
Artik 4 29
Marcin Gorayski
34.42
Wolowa Góra
09:5113:09
Venus SC L