Krzysiek Święcicki
2.67
Skrzyczne
07:2307:31
Falcon 2009 27
Krzysiek Róg
22.26
Wapno
09:1510:23
Sigma 10 25
ko-mar 58
25.84
Skrzyczne
10:3312:30
CHILI 4 XS
ko-mar 58
4.85
Skrzyczne
08:2509:01
CHILI 4 XS
karol
34.28
Bassano
09:0312:41
Nyos RS L
Kamil Polok
8.57
Skrzyczne
07:4508:40
Arak Air XS
Kamila Bomba
4.37
Borsk
09:5010:09
Epsilon 9 26
Kamila Bomba
3.37
Borsk
10:5711:05
Epsilon 9 26
Joanna Reinert
35.94
Gemona - Mt.Cuarnan
11:3113:23
Rush 5 XS
Joanna Reinert
55.92
Kobala
08:1510:46
Rush 5 XS
Joanna Kocot
24.45
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1311:03
Delta 4 S
Jeż Leszek
8.97
Łęki Kościelne
10:2211:40
Arak M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
15.85
Javorovy
11:2813:46
Sigma 10 27
Janusz Fuzowski
101.08
Konopki
08:2213:38
Fusion ML
Jakub Zborowski
30.53
Szczebel
08:4710:15
Iota 26
Jakub Stępczyński
10.48
Skrzyczne
07:5909:31
Delta 3 ML
Jakub Rożek
8.74
Skrzyczne
07:5209:55
Nevada 2 28
Jakub Gagatek
2.00
Męcina
10:1110:17
Tequila 5 M
Jacek Respondek
23.64
Ager
09:0910:23
Artik 6 25
Jacek Antecki
10.42
Skrzyczne
10:4613:26
Rush 6 ML
Iwo Banaś
63.49
Ager
08:5211:11
Xchord M
Igor Popik
27.38
Łęki Kościelne
09:2611:41
ZENO L
Grzegorz Wierzba
47.27
Szczebel
09:0911:57
Sector XS
Grzegorz Skalski
43.49
Kobala
08:1810:16
Rush 5 MS
Grzegorz Pelikan
25.47
Skrzyczne
07:5810:41
Vega 5 M
Grzegorz Hali
29.60
Srebrna Góra
09:2111:25
CHILI 4 S
grzegorz.gruza
5.80
Skrzyczne
12:4313:23
Tenor M
Grzegorz Fedrizzi
19.62
Javorovy
09:1710:46
Sector S
Gonzo
10.51
Szczebel
09:2409:51
Xi 25
Ela Strzelczak
8.96
Łęki Kościelne
09:5410:43
Rise S
Ela Strzelczak
15.37
Łęki Kościelne
09:5411:20
Rise S
Drow
10.68
Skrzyczne
07:1308:53
Tequila 5 S
Dawid Olszowy
33.71
Skrzyczne
09:2611:19
Alpina 4 MS
Dawid Król
54.25
Skrzyczne
08:0711:42
Xchord ML
dawid kopiczko
18.50
Skrzyczne
08:2709:57
Bonanza 2 L
Daro
3.23
Borsk
12:1812:31
Optic 28
Darek Kiszko
20.30
Wajsznory
07:3108:09
Iota 2 25
Daniel Wojstanowicz
1.06
Srebrna Góra
11:0511:09
Iota 26
Daniel Wojstanowicz
3.03
Srebrna Góra
12:1912:46
Iota 26
Damian Malinowski
2.19
Inowrocław
07:3307:46
Nemo 4 28
Ciup3k
18.30
Węgrzce Wielkie
08:0008:27
Solo 24
Ciup3k
7.40
Sułków
13:5914:13
Solo 24
Ciup3k
2.80
Węgrzce Wielkie
14:5515:02
Solo 24
Ciup3k
18.13
Węgrzce Wielkie
06:0006:27
Solo 24
Ciup3k
6.30
Węgrzce Wielkie
17:3017:39
Solo 24
Ciup3k
5.10
Sułków
16:2016:29
Solo 24
Ciup3k
5.18
Sułków
05:2705:35
Solo 24
Ciup3k
5.40
Sułków
07:2707:36
Solo 24
Bogusław Kruczek
12.65
Wapno
09:4710:53
Elan 2 26
Baśka
22.92
Bassano
08:5710:21
Ion 6 XXS
Bartosz Pawlak
3.62
Śladów
16:0716:14
Universal 1.1 25.5
Bartosz Pawlak
33.73
Śladów
16:3717:37
Universal 1.1 25.5
Bartlomiej Rudziński
4.61
Piła
09:0309:32
Golden 3 26
Asia Klimas
8.86
Szczebel
09:1110:06
Illusion 22
Artur Krężel
6.95
Skrzyczne
07:2508:38
Chili 5 XS
Arkadiusz Sabat
28.45
Laworta
09:3811:59
Omega XAlps 2 23
Arkadiusz Biernat
23.79
Śnieżnica
07:2209:57
Base 2 M
AnT
39.66
Konopki
08:0010:10
Mentor 4 S
Anna Piskozub
69.49
Bassano
07:3111:32
Delta 3 XS
Anna Mołdach
2.10
Babia Góra
09:3509:47
Ion 5 XXS
Anna Mołdach
5.05
Babia Góra
11:1511:23
Ion 5 XXS
Anna Bysiecka
11.89
Skrzyczne
11:0212:39
Punk XS
Andrzej Zieliński
2.29
Męcina
08:4008:46
Sycross One XL
Andrzej Zieliński
8.75
Skrzętla
11:3412:05
Sycross One XL
Andrzej Trebenda
37.16
Skrzyczne
08:3111:28
TRITON 2 S
Andrzej Piwowar
34.22
Skrzętla
09:4712:39
Artik 6 25
Andrzej Koziej
0.17
Skrzyszów
20:0420:09
Aspen 4 28
Andrzej Koziej
0.17
Skrzyszów
20:0420:09
Aspen 4 28
Andrzej Kołodziejski
5.67
Czoło
10:2410:56
Mentor 4 S
Aleksandra Łucja Jaworska
1.21
Kamień
12:4212:45
Ion 5 XXS
Aleksandra Łucja Jaworska
1.04
Kamień
12:0712:11
Ion 5 XXS