Maciej Wojtyś
13.75
Skrzyczne
10:4412:58
Arak M
Jacek Antecki
10.42
Skrzyczne
10:4613:26
Rush 6 ML
Anna Bysiecka
11.89
Skrzyczne
11:0212:39
Punk XS
Seba
12.92
Skrzyczne
11:3512:41
Venus SC L
Piotr Syc
14.71
Skrzyczne
11:3513:30
Xi 25
Michał Woźny
7.86
Skrzyczne
11:4812:38
Atlas L
grzegorz.gruza
5.80
Skrzyczne
12:4313:23
Tenor M
Andrzej Piwowar
34.22
Skrzętla
09:4712:39
Artik 6 25
Andrzej Zieliński
8.75
Skrzętla
11:3412:05
Sycross One XL
Leszek Ziolkowski
28.73
Powys
09:5111:48
Icepeak 26
Marcin G.
43.40
Piła
09:3412:20
Delta 2 MS
Bartlomiej Rudziński
4.61
Piła
09:0309:32
Golden 3 26
Jakub Gagatek
2.00
Męcina
10:1110:17
Tequila 5 M
Andrzej Zieliński
2.29
Męcina
08:4008:46
Sycross One XL
Łukasz Kułak
0.10
Luboń Wielki
09:5609:57
Addict 2 L
Michał Skrzypczak
29.13
Lijak
09:1711:59
Xi 27
Krzysiek Telus
53.98
Leszno - Strzyżewice
09:2912:10
Chili 5 S
Robert Biaduń
4.57
Leszno - Strzyżewice
11:0011:17
Classic L
Ela Strzelczak
15.37
Łęki Kościelne
09:5411:20
Rise S
Marcin Makuch
17.29
Łęki Kościelne
09:5711:42
Sigma 11 24
Maciej Banasik
7.14
Łęki Kościelne
10:0311:44
Iota 2 29
Jeż Leszek
8.97
Łęki Kościelne
10:2211:40
Arak M
Igor Popik
27.38
Łęki Kościelne
09:2611:41
ZENO L
Ela Strzelczak
8.96
Łęki Kościelne
09:5410:43
Rise S
Waldemar Wójcik
13.05
Laworta
09:4410:29
Rise 3 S
Arkadiusz Sabat
28.45
Laworta
09:3811:59
Omega XAlps 2 23
Waldemar Wójcik
2.20
Laworta
08:2608:35
Rise 3 S
AnT
39.66
Konopki
08:0010:10
Mentor 4 S
Wojciech Dreszler
10.53
Konopki
08:4410:33
Mentor 3 M
Janusz Fuzowski
101.08
Konopki
08:2213:38
Fusion ML
Grzegorz Skalski
43.49
Kobala
08:1810:16
Rush 5 MS
święty
90.95
Kobala
08:2312:54
Sigma 10 25
Joanna Reinert
55.92
Kobala
08:1510:46
Rush 5 XS
Urszula Chodorow
1.11
Kamień
12:2712:31
Ion 6 XXS
Aleksandra Łucja Jaworska
1.21
Kamień
12:4212:45
Ion 5 XXS
Aleksandra Łucja Jaworska
1.04
Kamień
12:0712:11
Ion 5 XXS
Urszula Chodorow
1.09
Kamień
11:0711:10
Ion 6 XXS
Mariusz Kogut
1.92
Kamień
11:1811:35
Rook S
Grzegorz Fedrizzi
19.62
Javorovy
09:1710:46
Sector S
Rafał Poznański
2.23
Javorovy
08:2008:30
Infinity 5 M
Janusz (Jasiu) Winiarczyk
15.85
Javorovy
11:2813:46
Sigma 10 27
Rafał Poznański
5.27
Javorovy
12:1313:21
Infinity 5 M
Damian Malinowski
2.19
Inowrocław
07:3307:46
Nemo 4 28
Krzysztof Matuszyk
47.31
Hope Valley
09:1711:05
Sigma 11 28
Joanna Reinert
35.94
Gemona - Mt.Cuarnan
11:3113:23
Rush 5 XS
Joanna Kocot
24.45
Gemona - Mt.Cuarnan
09:1311:03
Delta 4 S
Andrzej Kołodziejski
5.67
Czoło
10:2410:56
Mentor 4 S
Paweł Ruszkiewicz
29.63
Czoło
09:5011:36
Delta 4 S
Krzysztof Martyna
52.46
Czoło
09:4712:18
Opera M
Michał Jantas
25.87
Cergowa
08:0610:40
Summit XC3 M