Marcin Wróblewski
4.72
Żar
08:2608:46
Knight ML
Wojtek Hulboj
31.66
Żar
08:2410:02
Delta 3 S
Filip Byrdy
0.48
Wapiennik (Kopa)
13:2413:27
Tequila 4 M
Marcin Michalec
13.84
Urbès
12:5614:08
Ion 5 S
Jan Struś
12.79
Szczebel
12:2913:25
Trango X-Race M
Bogdan Leja
4.22
Srebrna Góra
10:0811:02
Chili 5 M
Ryszard Jakiel
6.12
Srebrna Góra
09:3211:03
Delta 4 ML
Grzegorz Hali
9.35
Srebrna Góra
09:4211:02
CHILI 4 S
Marek Perkowski
30.32
Srebrna Góra
08:1810:05
Mantra M7 L
zw
4.89
Srebrna Góra
07:5308:56
Rook 3 MS
Dawid Król
70.48
Srebrna Góra
08:0613:04
Xchord ML
zw
5.46
Srebrna Góra
09:2910:57
Rook 3 MS
Mateusz Sejud
4.02
Śnieżnica
09:1009:17
Instinct S
Zbyszek Wrona
7.71
Skrzyczne
11:4413:36
Base 2 L
Adam Grzech
68.20
Rudnica
08:5012:28
Fusion L
Mariusz Strzelczyk
118.79
Michałków
07:2612:18
Artik 6 25
Michał Nowak
24.15
Meduno - Monte Valinis
08:1511:31
Optic 2 24
Tomasz Perczak
56.22
Meduno - Monte Valinis
08:1311:48
Mentor 4 S
Marian Kryza
16.00
lwówecki
10:2311:10
Punk M
Marek Bader
26.70
lwówecki
08:3510:38
Delta 3 L
Krzysztof Martyna
13.71
lwówecki
08:4609:52
Opera M
Marian Kryza
6.00
lwówecki
08:1508:46
Punk M
Robert Biaduń
3.12
Leszno - Strzyżewice
08:2908:36
Classic L
Robert Biaduń
11.23
Leszno - Strzyżewice
08:4309:23
Classic L
Rafał Kwaśniewski
16.91
Łęki Kościelne
09:5510:43
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
2.08
Łęki Kościelne
08:5509:00
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
1.74
Łęki Kościelne
09:1209:16
Rush 6 L
Jacek Antecki
29.09
Łęki Kościelne
09:1510:58
Rush 6 ML
Rafał Kwaśniewski
1.90
Łęki Kościelne
09:4209:48
Rush 6 L
Jeż Leszek
28.31
Łęki Kościelne
10:2411:58
Arak M
Maciej Banasik
12.55
Łęki Kościelne
10:2611:07
Iota 2 29
Natalia Wróblewska
12.74
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:3210:34
Base 2 XS
Waldemar Janiszewski
14.33
KRĘPA - EPSK - Aeroklub Słupski
09:3510:38
Punk ML
Grzegorz Fedrizzi
16.64
Javorovy
11:4613:06
Sector S
Maciej Banasik
4.12
Gledzianówek
11:0811:17
Iota 2 29
Marcin Kosior
5.88
Dzikowiec
08:1309:35
Artik 4 29
Dawid Olszowy
7.40
Czantoria
08:3809:36
Alpina 4 MS
Marek Furman
14.74
Czantoria
08:2909:18
Mantra 6 MS
Michał Jantas
2.76
Chełm (Grybów)
07:5408:32
Summit XC3 M
Waldemar Laskowski
6.20
Chełm (Grybów)
09:1910:37
Rush 5 MS
Michał Jantas
1.58
Chełm (Grybów)
09:3109:48
Summit XC3 M