Jakub Gagatek
2.69
Skrzętla
08:4709:03
Tequila 5 M
Paweł Szczepanek
51.57
Skrzętla
07:2711:53
Leopard S
Andrzej Piwowar
62.76
Skrzętla
08:0511:49
Artik 6 25
Marcin Kalamat
40.45
Skrzętla
09:4411:33
Cayenne 6 S
Maciej Piwowar
55.22
Skrzętla
08:1711:28
Peak 3 27
Marcin Domoń
24.85
Racibórz
15:2016:00
Nucleon 27
rav
24.56
Piła
16:0016:48
Report'air 26
Krzysztof Cieślinski
1.97
Nowe Marzy
11:1611:25
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
0.90
Nowe Marzy
10:5511:12
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
2.14
Nowe Marzy
09:3209:48
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
1.04
Nowe Marzy
08:1808:24
Knight ML
Tomasz Perczak
64.42
Mt Avena
07:3911:41
Mentor 4 S
Michał Nowak
71.77
Mt Avena
07:4311:37
Optic 2 24
Alicja Heise
10.18
Mieroszów
11:3912:26
CHILI 4 XXS
Aleš Lundiak
23.55
Mieroszów
11:1912:51
Sigma 9 25
Anna Mołdach
0.48
Mieroszów
12:2812:29
Ion 5 XXS
Michał Musioł
29.55
Mała Czantoria
09:3712:11
Iota 26
Jeż Leszek
2.60
Łęki Kościelne
08:3408:40
Arak M
Jeż Leszek
2.83
Łęki Kościelne
08:1608:27
Arak M
Rafał Kwaśniewski
2.43
Łęki Kościelne
12:0612:19
Rush 6 L
Jacek Antecki
15.77
Łęki Kościelne
08:1010:18
Rush 6 ML
Jeż Leszek
3.40
Łęki Kościelne
10:1310:25
Arak M
Rafał Kwaśniewski
3.72
Łęki Kościelne
11:2811:59
Rush 6 L
Jeż Leszek
2.06
Łęki Kościelne
09:5810:06
Arak M
Rafał Kwaśniewski
15.16
Łęki Kościelne
08:4810:07
Rush 6 L
Orłowski Adrian
10.77
Laworta
09:4810:34
Sigma 10 27
Marcin Gorayski
57.85
Kozakov
08:3011:06
Venus SC L
Grzegorz Fedrizzi
9.82
Javorovy
11:4312:41
Sector S
Adam Nikolin
3.70
Javorovy
12:2512:41
Golden 4 26
Marek Furman
31.27
Javorovy
08:5610:45
Mantra 6 MS
Dawid Olszowy
18.29
Javorovy
08:4410:10
Alpina 4 MS
Tomek Krupski
97.08
Dolní Morava
08:4814:21
Tango M
Dawid Król
71.42
Dolní Morava
08:4512:52
Xchord ML
Robert Szecel
45.22
Dolní Morava
09:0711:28
Sigma 10 25
Maya Pandey
8.80
Dolní Morava
11:3912:22
Prion 4 XS
Stanisław Kurczab
6.30
Dolní Morava
10:2610:57
Tango S
Piotr Klarzyński
44.78
Dolní Morava
10:5114:09
Mentor 5 S
KRZYSZTOF MAKOWSKI
28.33
Dolní Morava
11:2313:16
Sigma 10 25
Maciej Pigulski
43.70
Dolní Morava
09:1212:24
Sigma 11 22
Maya Pandey
2.37
Dolní Morava
09:2709:36
Prion 4 XS
Adam Grzech
75.03
Dolní Morava
10:3114:12
Fusion ML
Ireneusz Janik
43.99
Dobrzeń Wielki
08:3812:15
King M
zw
4.05
Czermna
11:0411:36
Rook 3 MS
zw
5.81
Czermna
13:0115:11
Rook 3 MS
Andrzej Kołodziejski
19.64
Cerna Hora
09:2610:19
Mentor 4 S
Krzysztof Martyna
97.02
Cerna Hora
09:0312:45
Opera M
Wojtek Majewski
77.99
Cerna Hora
08:5613:50
Tango M
zbrozlo
17.89
Cergowa
10:4511:45
Xi 27
Damian Stec
2.40
Cergowa
08:2008:44
Mentor 4 M
Grzegorz Wawrzkiewicz
135.24
Cergowa
07:1813:14
Mantra 6 L