Marcin Hańderek
17.02
Żar
08:5409:58
Summit XC4 M
Marcin Gorayski
57.85
Kozakov
08:3011:06
Venus SC L
Marcin Domoń
24.85
Racibórz
15:2016:00
Nucleon 27
Maciej Piwowar
55.22
Skrzętla
08:1711:28
Peak 3 27
Maciej Pigulski
43.70
Dolní Morava
09:1212:24
Sigma 11 22
Maciej Gonciarz
65.64
Skrzętla
08:0412:25
Delta 4 MS
Łukasz Janda
7.14
Skrzyczne
13:5314:14
Bonanza 2 M
Łukasz Janda
6.45
Skrzyczne
10:0410:37
Bonanza 2 M
Kuba Sto
136.88
Skrzyczne
06:5712:10
King M
Krzysztof Ziółkowski
118.79
Skrzyczne
07:1311:39
Enzo 3 XL
Krzysztof Rożek
3.52
Wapno
10:5111:22
Artik 3 29
Krzysztof Mazur
56.48
Szczebel
09:2512:39
Spectra M
Krzysztof Martyna
97.02
Cerna Hora
09:0312:45
Opera M
KRZYSZTOF MAKOWSKI
28.33
Dolní Morava
11:2313:16
Sigma 10 25
Krzysztof Cieślinski
1.97
Nowe Marzy
11:1611:25
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
0.90
Nowe Marzy
10:5511:12
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
1.04
Nowe Marzy
08:1808:24
Knight ML
Krzysztof Cieślinski
2.14
Nowe Marzy
09:3209:48
Knight ML
kemoT
135.32
Cergowa
07:1413:16
Sigma 10 25
Jeż Leszek
2.60
Łęki Kościelne
08:3408:40
Arak M
Jeż Leszek
2.83
Łęki Kościelne
08:1608:27
Arak M
Jeż Leszek
2.06
Łęki Kościelne
09:5810:06
Arak M
Jeż Leszek
3.40
Łęki Kościelne
10:1310:25
Arak M
Jarosław Warzecha
13.82
Skrzyczne
09:3810:30
Sigma 11 24
Jarosław Chmielewski
25.09
Skrzyczne
07:3609:08
Delta 2 XS
Jakub Gagatek
2.69
Skrzętla
08:4709:03
Tequila 5 M
Jacek Miłowski
91.07
Bassano
07:0512:18
Cure ML
Jacek Antecki
15.77
Łęki Kościelne
08:1010:18
Rush 6 ML
Ireneusz Janik
43.99
Dobrzeń Wielki
08:3812:15
King M
GRZERO
35.53
Skrzętla
07:5209:32
Bonanza 2 M
Grzegorz Wierzba
57.44
Szczebel
08:2112:30
Sector XS
Grzegorz Wawrzkiewicz
135.24
Cergowa
07:1813:14
Mantra 6 L
Grzegorz Nowak
45.80
Skrzyczne
06:5909:43
Alpina 4 L
Grzegorz Fedrizzi
9.82
Javorovy
11:4312:41
Sector S
Dominik Grzegorzek
58.63
Skrzyczne
07:1010:44
Rook 3 L
Dawid Olszowy
18.29
Javorovy
08:4410:10
Alpina 4 MS
Dawid Król
71.42
Dolní Morava
08:4512:52
Xchord ML
Dariusz Pałgan
11.40
Skrzyczne
07:5311:25
Rock 2 L
Daniel Rozmus
28.05
Bassano
07:1110:09
Hook 4 25
Damian Stec
2.40
Cergowa
08:2008:44
Mentor 4 M
Ciup3k
7.00
Węgrzce Wielkie
17:2517:46
Solo 24
Ciup3k
6.96
Węgrzce Wielkie
15:2515:45
Solo 24
Ciup3k
12.26
Sułków
14:4415:10
Solo 24
Bogusław Zdrowak
75.02
Skrzyczne
06:5310:15
Xchord ML
Bogusław Kruczek
4.38
Wapno
10:4911:19
Elan 2 26
Asia Klimas
18.32
Szczebel
08:0209:03
Illusion 22
Artur Krężel
44.27
Skrzyczne
07:0610:07
Chili 5 XS
Anna Mołdach
0.48
Mieroszów
12:2812:29
Ion 5 XXS
Andrzej Zieliński
7.22
Skrzętla
08:3809:38
Sycross One XL
Andrzej Trebenda
107.84
Skrzyczne
06:4912:47
TRITON 2 S