Marek Loose
1.19
Inowrocław
14:0614:10
Agnieszka Andryszczak
3.32
Bukova horka
14:2815:29
Tequila 4 XS
Dawid Krajewski
14.93
Szczebel
07:2608:51
Summit XC4 S/M
Wojciech Galica
12.62
Szczebel
08:5509:38
Summit XC4 M
Michał Jantas
3.90
Chełm (Grybów)
06:3207:20
Summit XC3 M
Michał Jantas
3.92
Chełm (Grybów)
08:2709:22
Summit XC3 M
Krzysztof Mazur
13.89
Śnieżnica
08:5409:40
Spectra M
eltomek
30.89
Staniątki
14:4616:34
Solo 24
Ciup3k
27.84
Sułków
15:0416:30
Solo 24
Ciup3k
31.80
Sułków
17:0318:30
Solo 24
Szymon Kuhnert
51.27
Cerna Hora
08:2712:51
Sigma 10 25
Mostek
7.51
Chełm (Grybów)
07:3609:39
Sigma 10 25
Grzegorz Fedrizzi
9.20
Javorovy
12:3013:35
Sector S
Rafał Kwaśniewski
1.63
Łęki Kościelne
10:1910:23
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
2.02
Łęki Kościelne
11:1111:17
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
3.02
Łęki Kościelne
09:3309:49
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
10.16
Łęki Kościelne
12:1113:49
Rush 6 L
Rafał Kwaśniewski
2.73
Łęki Kościelne
11:2912:01
Rush 6 L
Waldemar Laskowski
6.22
Chełm (Grybów)
07:3608:56
Rush 5 MS
Mariusz Kłos
41.39
Szczebel
08:4111:20
Rush 5 ML
Marcin Raszka
6.33
Skrzyczne
12:1512:55
Rook 2 MS
HURAK
7.77
Gronity
15:3415:59
Powerplay Sting 160
Krzysztof Martyna
70.28
lwówecki
09:0713:20
Opera M
Artur Szczerbiak
26.43
Turza Śląska
15:0616:12
Nucleon 29
Mateusz Muras
3.36
Czantoria
07:3407:51
Nova Ion 3 S
Mateusz Muras
3.75
Czantoria
09:4610:03
Nova Ion 3 S
Łukasz Stolcman
3.70
Borowa
08:2508:59
Nemo 4 25
Łukasz Stolcman
3.31
Borowa
09:3809:57
Nemo 4 25
Przemysław Czerwiński
55.27
Śnieżnica
08:2211:47
Mentor 6 L
Kamil Sedziak
28.13
Montmin Coche-Cabane
10:2012:15
Mentor 5 S
Tomasz Perczak
14.84
Szczebel
06:5809:25
Mentor 4 S
Marek Furman
5.48
Czantoria
09:4710:17
Mantra 6 MS
Urszula Chodorow
10.17
Łęki Kościelne
10:0211:47
Ion 6 XXS
Urszula Chodorow
1.51
Łęki Kościelne
08:3008:35
Ion 6 XXS
Urszula Chodorow
1.98
Łęki Kościelne
09:1209:18
Ion 6 XXS
Piotr Pawlik
12.04
Borowa
10:0510:46
Ion 5 XXS
Marcin Michalec
21.86
Urbès
09:2010:26
Ion 5 S
Asia Klimas
4.96
Szczebel
08:5709:28
Illusion 22
Julek Matras
2.99
Śnieżnica
12:5813:04
Hook 3 29
rav
4.37
Piła
13:4813:59
Golden 4 28
Adam Nikolin
3.40
Javorovy
12:1612:26
Golden 4 26
Adam Nikolin
3.20
Javorovy
10:2410:46
Golden 4 26
Kamil Rybicki
3.56
Cerna Hora
11:5112:36
Epsilon 9 24
Kamil Rybicki
7.16
Cerna Hora
08:5209:46
Epsilon 9 24
Wojciech
3.24
Bukova horka
14:2615:19
Epsilon 7 28
Mariusz Górka
2.52
Szczebel
11:5011:55
Discovery 4 29
Wojciech Kocot
19.29
Śnieżnica
09:0510:24
Delta 4 MS
Piotr Krezymon
18.81
Borsk
08:4811:04
CHILI 4 XS
Łukasz Janda
9.95
Skrzyczne
12:5413:46
Bonanza 2 M
Zbyszek Wrona
7.59
Skrzyczne
11:4913:42
Base 2 L