Jakub Nowak
21.56
Rudniki
09:0111:00
Base 2 L
Piotr Zawadzki
4.47
Rudniki
08:1208:36
Base 2 ML
Piotr Zawadzki
13.77
Rudniki
09:3711:32
Base 2 ML
Paulina Carło
16.20
Piła
12:0512:59
Knight ML
Robert Piotrowski
26.29
Piła
10:1514:02
Base 2 ML
Magdalena Gracek
4.84
Piła
08:3009:13
Alpha 6 26
Marcin Ślęzak
4.17
Piła
11:4712:09
Delta 2 XL
Marcin Ślęzak
10.36
Piła
08:0009:03
Delta 2 XL
Bartlomiej Rudziński
3.76
Piła
10:0810:33
Golden 3 26
Piotr Malaca
8.30
Piła
08:2009:49
Mentor 3 L
Marcin Ż
31.46
Piła
08:0811:30
Ion 5 L
Maciej Bąk
5.82
Piła
08:0609:21
CHILI 4 S
Adam Paszek
1.72
Piekary Śląskie
15:1115:14
Orca XX Cabrio 41
Jarosław Sałek
33.31
Michałków
09:4711:28
Sprint 3 S
Maciej Banasik
19.31
Michałków
09:5510:48
Iota 2 29
Darek Parczewski
15.40
Maciejowice
08:4309:52
Iota 28
Michał Szyc
40.08
Maciejowice
09:5611:58
Sigma 11 24
Przemysław Czerwiński
43.37
Lijak
09:2912:24
Mentor 6 L
Tomasz Paczkowski
23.70
Leszno - Strzyżewice
07:1008:31
Beat L
Bartosz Pawlak
53.69
Łąki
16:3317:51
Universal 1.1 25.5
Marcin Szakoła
1.29
Krasnystaw
08:1908:29
Epic M
Marcin Szakoła
1.39
Krasnystaw
11:1311:19
Epic M
Marcin Szakoła
1.42
Krasnystaw
07:1107:18
Epic M
Iwo Banaś
16.34
Kobala
09:2010:34
Xchord M
Michał
7.68
Kobala
07:5108:13
Rook XL
Jacek Zakrzewski
7.87
Kobala
09:1409:45
Maestro L
Michał Skrzypczak
35.06
Kamień
07:5110:10
Xi 27
Dawid Plinta
2.65
Javorovy
10:1710:30
Knight ML
Dawid Olszowy
20.58
Javorovy
10:1212:08
Alpina 4 MS
Sylwiusz Pachel
11.53
Javorovy
10:0611:14
LM6 MS
Marek Furman
23.13
Javorovy
10:0111:50
Mantra 6 MS
Mateusz Muras
3.66
Javorovy
09:3910:04
Nova Ion 3 S
Marek Iwko
6.08
Javorovy
08:3509:38
Delta 4 XL
Seba
17.52
Javorovy
11:4112:36
Venus SC L
Mateusz Muras
4.63
Javorovy
11:4312:41
Nova Ion 3 S
Wojciech Wojciechowski
4.76
Javorovy
08:3209:24
Atis 3 L
Wojciech Wojciechowski
2.62
Javorovy
06:4406:56
Atis 3 L
Bogdan Leja
47.93
Grzmiąca
09:5011:29
Chili 5 M
Mateusz Petrów
71.95
Grzmiąca
07:4711:01
Ikuma 27
Marek Miłowski
81.45
Grzmiąca
07:2911:03
Delta 3 ML
Łukasz Stolcman
3.68
Grzmiąca
10:3612:24
Ion 6 XS
zw
5.23
Grzmiąca
10:2212:58
Rook 3 MS
Tomasz Zieliński
3.04
Grzmiąca
08:3409:58
Hook 3 29
MR
8.16
Grzmiąca
08:3609:08
Ikuma 27
Łukasz Stolcman
1.30
Grzmiąca
09:2709:31
Ion 6 XS
Jacek Miłowski
75.67
Grzmiąca
07:2810:36
Cure ML
Mateusz Maśluszczak
5.40
Grzmiąca
09:2212:28
Mentor S
Adam Cee
90.59
Dobrzeń Wielki
07:4010:54
Tango M
Maciej Krzesiński
50.67
Dobrzeń Wielki
08:0213:07
Artik 6 25
Michał Kamiński
19.11
Cottbus
07:5408:50
Delta 3 XL
Cezary Karol Szymkiewicz
82.61
Cottbus
15:1216:07
Cure L
Marcin Chorzępa
42.60
Cottbus
08:0409:45
Delta 2 MS
Miro Miecz
2.98
Chełmiec
08:3508:51
Punk M
Michał Rocławski
14.73
Borsk
11:1012:00
Cayenne 2 M
Zofia Jujka
3.62
Borsk
08:4408:54
Arak XXS
Tomasz Bojanowski
6.65
Borsk
12:0412:33
Optic 24
Zofia Jujka
4.90
Borsk
11:2111:35
Arak XXS